Rozwój: 22. Bartosz Gocyk - 6. Damian Mielnik, 3. Michał Czekaj, 13. Przemysław Gałecki, 18. Marcin Kowalski - 25. Filip Kozłowski (55, 11. Dawid Przezak), 9. Grzegorz Fonfara, 27. Michał Płonka, 16. Michał Trąbka (73, 23. Bartosz Marchewka), 15. Grzegorz Marszalik (83, 8. Kacper Tabiś) - 7. Damian Kowalczyk (62, 14. Bartosz Jaroszek).

żółte kartki: Chwastek, Wicki, Marczak, Goerke, Kołc, Nadolski - Fonfara, Marszalik, Jaroszek.
czerwona kartka: Robert Chwastek (90. minuta, Gryf, za obrazę sędziego).

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

msa - 3 czerwca 2017, 18:57:58 - *.184.254.211.ipv4.supernova.orange.pl

futbolista - 3 czerwca 2017, 19:02:36 - *.boid.qwest.net
a jak tam z licencja dla Gryfa ? zakotwiczony bedzie razem z Kotwica ? III [ 2 ] drzy !!

Uzar - 3 czerwca 2017, 19:02:42 - *.blokowe.pl
Uwielbiany przez trenera Krawca Fąfara utrzymał Rozwój, brawo Grzegorz Fąfara, brawo trener Krawiec, brawo Rozwój Katowice!!!

Hmm - 3 czerwca 2017, 19:24:00 - *.centertel.pl
To co dzisiaj sędziowali sędziowie to widać było kogo chcieli utrzymać zaczynają od karnego w 3minucie z kieszeni faule tylko w jedną stronę nie mówiąc o kartkach gdzie w drugiej połowie piłkarz gospodarz dostaje czerwoną za kilka slow prawdy wyzwiska a gdy przez caly mecz goscie wyzywaja to sedzia udaje gluchego

O.E. - 3 czerwca 2017, 19:24:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Życzę Gryfowi żeby poradził sobie z licencją i pozostał w 2 lidze.Nie poddawajcie sie wejherowianie.

... - 3 czerwca 2017, 19:27:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skandaliczne sędziowanie, brak słów. Wydrukowane.

bolszewik - 3 czerwca 2017, 20:01:58 - *.mt.pl
Brawo Rozwój! Brawo panowie! Wielkie gratulacje. Dziękuję wszystkim zawodnikom i trenerom, którzy dołożyli cegiełkę do utrzymania w lidze. Oby w przyszłym sezonie obyło się bez takiej nerwówki do samego końca. Teraz pora na działaczy, żeby w przyszłym sezonie zmontowali zespół co najmniej na spokojny środek tabeli.

bociek - 3 czerwca 2017, 20:07:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nalezy uznać pracę Tadeusza Krawca i ogromny wkład Grzegorza Fonfary ! Chłopcy ze Zgody zostają ! Będzie wesoły powrót do Katowic !

MEk - 3 czerwca 2017, 20:37:40 - *.85-237-181.tkchopin.pl
Nie macie co dziękować trenerowi i strzelcowi karnego. Podziękowania powinny iść w stronę sędziego, który zobaczył faul w polu karnym, dawał kartki jedynie zawodnikom Gryfa i nie widział spalonych gości.
Pomimo porażki Gryf był zespołem lepszym. Cały czas nacierał na bramkę Rozwoju, a goście jedynie sporadycznie wyprowadzali kontry.

antypzpn - 3 czerwca 2017, 21:09:25 - *.85-237-183.tkchopin.pl
Odnośnie karnego:
Pomijając już to że faulu to tam nie było co potwierdza praktycznie każdy który widział to całe zdarzenie, to odbyło się ono około metra po za polem karnym więc jeśli już nawet sędzia widział faulu a widział tylko on to było to po za polem i powinien być wolny a nie karny.
W pierwszej połowie w polu karnym rozwoju zawodnik gospodarzy chyba Wicki próbuje uderzać z woleja piłkę obrońca gospodarzy wjeżdza mu wyprostowaną nogą prosto na stopę wszyscy widzą nakładkę tylko nie sędzia.
To co panowie sędziowie robili w tym meczu to podsumowali kibice gospodarzy śpiewając "ile wam dali..."

sese - 3 czerwca 2017, 21:50:53 - *.centertel.pl
Pieknie Rozwoj. Teraz prezes out, jutro dymisja i stworzyc od podstaw, bez nepotyzmu , na zdrowych zasadach.

Bromm - 3 czerwca 2017, 21:54:53 - *.146.141.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Trener Kotas to super trener i super gościu, ha, ha, ha, ha, ha...
Z takim trenerem nie da się niczego wygrać.

ddd@wp.pl - 3 czerwca 2017, 23:05:07 - *.151.137.42
Naprawdę - nigdy nie widziałem tak ustawionego sędziowania... Karny TOTALNIE z kapelusza, nawet obserwatorzy z betonu kiwali głowami z niedowierzania po decyzjach sędziego. Brawo Rozwój - mieliście wiele szczęścia i sędziemu sędziemu tfuuu - bramkarzowi powinniście być niesamowicie wdzięczni Kibole Gryfa - po co narażacie klub w tak trudnej sytuacji na kolejne kary finansowe - kilkanaście beznadziejnych rac, masakra... Może zróbcie teraz skłądkę na te kilka tysięcy bo kara pewna!

wujek - 4 czerwca 2017, 2:22:54 - *.play-internet.pl
Duma Brynowa nie zawiodła i uratowała II ligę. W przyszłym sezonie konieczne wzmocnienia.

dex - 4 czerwca 2017, 7:54:07 - *.play-internet.pl
Za co ten Gryf nie dostał licencji?

JotPe - 4 czerwca 2017, 8:19:29 - *.dynamic.chello.pl
Brawa z Opola dla KWK Wujek za utrzymanie Lubię Wujka, fajnie, że się utrzymał

Bosman - 4 czerwca 2017, 8:21:18 - *.146.68.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chociaż jestem kibicem Rozwoju to mam nadzieję, że Gryf załatwi pozytywnie sprawy licencyjne i będzie w II lidze i Polonia Warszawa ich nie wygryzie.

luki - 4 czerwca 2017, 8:37:40 - *.25.165.67.static.3s.pl
Dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie nas w Wejherowie. Serdecznie pozdrawiamy tych kibiców zespołu Gryfa, z którymi spotkaliśmy się i mogliśmy rozmawiać w czasie meczu i już po nim. Zapraszamy na mecz w Katowicach. A co do meczu to oprócz karnego to w pierwszych 10 minutach Rozwój miał jeszcze dwie dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku. Później znacznie więcej tych okazji po stronie Gryfa. Bardzo dobry mecz rozegrał dziś Bartek Golik, który wybronił parę bardzo trudnych strzałów. Co do stwierdzeń wyżej to sędzia dawał także i kartki piłkarzom Rozwoju. Gryf, że nie zremisował przynajmniej tego meczu po części także zawdzięcza nieudolności strzeleckiej swoich zawodników bo przynajmniej 2 sytuacje były nie 100 a 200 procentowe. Bolszewik to, że była nerwówka to po części wina jesieni i tego co się działo (17 punktów w 19 meczach)-tragedia. Walczymy dalej. Oby w przyszłym sezonie było o wiele spokojniej.

ja - 4 czerwca 2017, 11:46:40 - *.adsl.inetia.pl
Tak na marginesie duże podziękowania dla trenera T.Krawca wywalczył więcej punktów w mniejszej ilości meczy a zarząd zachował się Beznadziejnie zwalniając go przed ostatnią kolejką
Dzięki Trenerze

bumar - 4 czerwca 2017, 14:55:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Rozwój z Katowic . Czekam na mecz Rozwój i Warta i pyszne ślunskie wursty. Pozdro dla starych kibiców Rozwoju i GIEKSY Katowice. Warta 1912 Duma Wildy.

luki - 4 czerwca 2017, 15:18:18 - *.25.165.67.static.3s.pl
Bumar tak jak obiecołeś po meczu z Rozwojem,że przijedziesz do nos to tak czekomy na Wos bo Warta w Poznaniu nos super przijeła Jeszcze roz dziynki i pozdrowiomy drużyna z Poznania

luki - 4 czerwca 2017, 15:22:07 - *.25.165.67.static.3s.pl
Ja masz rację duże podziękowania 22 punkty zdobyte wiosną w 15 meczach w porównaniu do 17 zdobytych jesienią w 19 meczach robi różnicę

Snajper - 4 czerwca 2017, 20:03:49 - *.58.11.225