[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


4 czerwca 2017, 14:23:00 - euzi
Nice I liga: Stal M. 1-2 Pogoń S.

4 czerwca 2017, 12:30 - Mielec (stadion MOSiR)
Stal Mielec 1-2 Pogoń Siedlce
Mateusz Cholewiak 18 - Grzegorz Tomasiewicz 72, Mateusz Żytko 80 (k)

Stal: 1. Rafał Strączek - 4. Robert Sulewski, 3. Krzysztof Kiercz, 13. Przemysław Lech, 23. Krystian Getinger - 7. Szymon Sobczak (59, 15. Arkadiusz Górka), 10. Wasił Panajotow, 6. Piotr Marciniec (73, 26. Dominik Sadzawicki), 17. Krzysztof Drzazga (68, 14. Piotr Głowacki), 9. Mateusz Cholewiak - 20. Aleksandyr Kolew.

Pogoń: 1. Przemysław Frąckowiak - 27. Jakub Szrek, 7. Daniel Dybiec, 14. Mateusz Żytko, 20. Piotr Krawczyk (86, 3. Michał Panufnik) - 11. Michał Bajdur, 23. Piotr Mroziński (71, 18. Marcin Burkhardt), 8. Daniel Chyła (65, 24. Damian Świerblewski), 10. Grzegorz Tomasiewicz, 22. Robert Janicki - 99. Piotr Kurbiel.

żółte kartki: Chyła, Świerblewski.

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 3678.


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

Edzio - 4 czerwca 2017, 14:29:11 - 172.58.15.11
Haha Smolka haha

9391 - 4 czerwca 2017, 15:01:26 - user-94-254-144-169.play-internet.pl
Tarasiewicz!!!

remek - 4 czerwca 2017, 15:01:28 - 77-255-225-30.adsl.inetia.pl
wygrała drużyna której się bardziej chciało , Stal Mielec dobry sezon

9391 - 4 czerwca 2017, 15:04:25 - user-94-254-144-169.play-internet.pl
Bramkarz Siedlec wygrał mecz. Bravo Stal pomimo braku chęci.

REKLAMA

ddd - 4 czerwca 2017, 15:32:55 - 188.146.139.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo panie Zbigniewie. Utrzymanie jest! Dzieki za podpisanie kontraktu. 3 wzmocnienia i mozna sie bic o eklase.

Vert78 - 4 czerwca 2017, 15:53:25 - 11.host.czajen.pl
1 połowa petarda, w 2 powietrze zeszło. Mówi się twierdza Mielec, a prawda jest taka, że w tym roku lepiej wychodzimy na wyjazdach :D

Siedlce - 4 czerwca 2017, 18:39:33 - 109241228198.siedlce.vectranet.pl
Brawo POGOŃ

Kosma - 4 czerwca 2017, 18:40:15 - 195.187.156.58
Gratulacje dla Stali Mielec za 10 miejsce. Życzę na przyszły sezon gry takiej jak w tym na wiosnę i kto wie może nawet awans. Tak. Życzę awansu do ekstraklasy, tam jest miejsce stali. #wdrodzepodawnyblask

zxc - 4 czerwca 2017, 19:59:56 - host-89-231-156-30.dynamic.mm.pl
że Milekić nie grał...

Gucio@wp.p - 5 czerwca 2017, 9:14:27 - user-94-254-147-228.play-internet.pl
Pytanie do tr. Smolki co robi w klubie piłkarz aldas wspaniały zimowy transfer trenera.ani minuty nie zagrał a kasa mu leci.a co na to zarząd elektryk prezes Jacek i dr.sport.śpiewak Bartek.

Ja - 5 czerwca 2017, 10:22:55 - 185-67-71-241.wdm.pl
Co to za człowiek pierwotny szwędał się po meczu po bieżni. W okularach i z brodą jak Rumcajs. Podobno rzecznik prasowy Stali. Schowajcie to coś gdzieś w piwnicy bo wizerunkowo masakra.

do Ja - 5 czerwca 2017, 12:32:23 - k122-30-240-91.flash-net.pl
to pan Cynkier czy jak mu tam.Gość masakra mnie najbardziej denerwuje u niego brak wymowy R.Dodatkowo prowadzi wywiady w klubie, no sorry ale na takim poziomie to nie powinno mieć miejsca.

Burek - 5 czerwca 2017, 13:17:55 - ip17.ip-149-56-85.net (185.67.71.241)
Dzięki za info. Już kojarzę tego Przemka. Znalazłem przy okazji zdjęcia z jakiejś imprezy w Domu Kultury w Mielcu. Prowadził jakąś imprezę coś związanego z wyborami Miss. Trzeba być debilem żeby się tak ubrać. W wytartych dzinsach, marynara i adiki. Ktoś jest niepoważny kto go trzyma na takim stanowisku.

zxc - 5 czerwca 2017, 14:48:09 - host-89-231-156-30.dynamic.mm.pl
"łedaktoł" cynkier pierwszy cenzor... usuwał moje komenty na hejmielec i na fejsie stali. Nawet pytania nie umie wymyślić na tych wywiadach przed meczami, co filmik jest to samo. "jak przygotowania do meczu z XXX? Jak nastroje w drużynie?"