5 czerwca 2017, 22:19:05 - koofel
Występ Ádáma Gyurcsó w kadrze Węgier

Pomocnik Pogoni Szczecin Ádám Gyurcsó zagrał w reprezentacji Węgier w przegranym 0-3 (0-2) towarzyskim meczu z Rosją. 26-letni zawodnik pojawił się na boisku w 75. minucie, zmieniając Zoltána Stiebera.

5 czerwca 2017, 20:30 - Budapeszt (Groupama Aréna)
Węgry 0-3 Rosja
Fiodor Smołow 20, Márton Eppel 40 (s), Dmitrij Połoz 89

żółte kartki: Dávid Márkvárt, László Kleinheisler - Wiktor Wasin, Aleksandr Jerochin.

sędziował: Christian Dingert (Niemcy).

W drużynie Węgier w pierwszej połowie grał były zawodnik Lecha Poznań Tamás Kádár, a w przerwie zmienił go Paulo Vinícius. Poza kadrą gospodarzy znalazł się piłkarz Legii Warszawa Dominik Nagy, który przewidywany był jedynie pod kątem występu w piątkowym meczu eliminacji mistrzostw świata z Andorą. Trenerem Rosji jest były szkoleniowiec "Wojskowych" Stanisław Czerczesow.

Borubar - 5 czerwca 2017, 22:30:27 - *.centertel.pl
Ten minimalista jest przyzwyczajony do takich wyników 0:3 i 0:4. Ciekawe czy w meczu reprezentacji tez kopał po autach,jak to ma w zwyczaju w Szczecinie. Jeździec bez głowy, taka prawda. My w Szczecinie już go nie chcemy.

Mike - 5 czerwca 2017, 22:30:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl