7 czerwca 2017, 19:49:45 - dyrovski
Waleri Kazaiszwili i Giorgi Merebaszwili zagrali w reprezentacji Gruzji

Waleri Kazaiszwili z Legii Warszawa i Giorgi Merebaszwili z Wisły Płock zagrali w reprezentacji Gruzji w wygranym 3-0 (0-0) meczu towarzyskim przeciwko Saint Kitts i Nevis.

7 czerwca 2017, 18:00 - Tbilisi (Micheil Meschis Sachelobis Stadioni)
Gruzja 3-0 Saint Kitts i Nevis
Giorgi Arabidze 51, 73 (k), Wladimer Dwaliszwili 81

żółte kartki: Dżemal Tabidze - Kimaree Rogers, Romaine Sawyers, Gerard Williams.

sędziował: Zawen Howhannisjan (Armenia).

Merebaszwili rozegrał całe spotkanie, a Kazaiszwili w 67. minucie został zmieniony przez Wladimera Dwaliszwilego (w przeszłości Polonia Warszawa, Legia Warszawa i Pogoń Szczecin). Ostatecznie poza kadrą gospodarzy na ten mecz znalazł się powołany wcześniej Lasza Dwali (dawniej Śląsk Wrocław).

asd - 7 czerwca 2017, 20:30:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
Na którym kontynencie leży państwo Saint Kitts i Nevis?

qmaty - 7 czerwca 2017, 20:30:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile Saint Kitts i Nevis w Tbilisi?? było piro??

Tar - 7 czerwca 2017, 20:32:32 - *.police.vectranet.pl
Ameryka Północna

QWERTY - 7 czerwca 2017, 20:38:15 - *.icpnet.pl
Wy się może się śmiejecie, albo dziwicie co to za reprezentacja, ale w rankingu FIFA jest na 89 miejscu, a Gruzja na 122. Ale wiadomo rankingi nie grają, łatwiej o punkty w rozgrywkach CONCACAF niż UEFA

bbb - 7 czerwca 2017, 22:10:56 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
mnie zastanawia aby dlaczego Saint Kitts i Nevis chciało się tyle lecieć na mecz towarzyski do Gruzji, żeby tylko wyrwać oklep 0-3

LordMU - 7 czerwca 2017, 22:24:57 - *.lupro.net
Moze dlatego ze nie maja za dużo okazji zagrać z reprezentacjami gdzie występują wmiare profesjonalni gracze.

jarekdarek - 7 czerwca 2017, 22:32:06 - *.203.84.104
Tournee po Wschodzie sobie Saint Kittsy zrobili. Trzy dni temu grali w z Armenia i przegrali 5:0.

vodof - 7 czerwca 2017, 22:38:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ze San Cristobal kiedy będą grali, wie ktoś?

xcv - 7 czerwca 2017, 23:04:35 - *.dynamic.chello.pl
Nawet nie wiecie że Saint Kitts i Nevis to ten omyłkowy San Escobar.