[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


9 czerwca 2017, 9:59:46 - koofel
Decyzje kadrowe w MKS-ie Kluczbork

Kamil Nitkiewicz i Michał Kojder przedłużyli na kolejny sezon swoje kontrakty z MKS-em Kluczbork. Bliscy tego są również Sebastian Deja i Paweł Gierak.

Z wypożyczenia do Agroplonu Głuszyna wraca Miłosz Reisch. Wczoraj odnośnie dalszej pracy w MKS-ie porozumiał się również trener bramkarzy Marcin Feć.


źródło: własne / MKS Kluczbork

fanatyk - 9 czerwca 2017, 10:51:28 - *.centertel.pl
Chcą,wrócić do I ligii

Edzio - 9 czerwca 2017, 16:44:18 - *.58.11.206
Tak za,10 lat

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas