10 czerwca 2017, 19:25:21 - euzi
eMŚ: Składy na mecz Polska - Rumunia

Selekcjonerzy Adam Nawałka oraz Christoph Daum ogłosili wyjściowe składy swoich drużyn na mecz eliminacji mistrzostw świata Polska - Rumunia. Początek zaplanowano na godz. 20:45.

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 20. Łukasz Piszczek, 4. Thiago Cionek, 2. Michał Pazdan, 3. Artur Jędrzejczyk - 16. Jakub Błaszczykowski, 5. Krzysztof Mączyński, 8. Karol Linetty, 19. Piotr Zieliński, 11. Kamil Grosicki - 9. Robert Lewandowski.

Ławka rezerwowych: 12. Łukasz Skorupski, 22. Łukasz Fabiański - 6. Igor Lewczuk, 7. Arkadiusz Milik, 10. Grzegorz Krychowiak, 13. Maciej Rybus, 14. Łukasz Teodorczyk, 15. Bartosz Bereszyński, 17. Sławomir Peszko, 18. Marcin Kamiński, 21. Jacek Góralski, 23. Kamil Wilczek.

Rumunia: 12. Ciprian Tătărușanu - 2. Romario Benzar, 6. Vlad Chiricheș, 22. Cristian Săpunaru, 3. Alin Toșca, 14. Iasmin Latovlevici - 19. Bogdan Stancu, 18. Răzvan Marin, 8. Mihai Pintilii, 7. Alexandru Chipciu - 9. Florin Andone.

Ławka rezerwowych: 1. Costel Pantilimon, 16. Florin Niță - 4. Florin Gardoș, 5. Dorin Rotariu, 10. Gheorghe Grozav, 11. Andrei Ivan, 13. Alexandru Băluță, 15. Bogdan Țîru, 17. Eric Bicfalvi, 20. Sergiu Hanca, 21. Cristian Ganea, 23. Nicolae Stanciu.

Sandecja - 10 czerwca 2017, 19:29:38 - *.51-175-79.customer.lyse.net
Widac po składzie i ustawieniu że Rumuny mają pełno w majtach. 5-4-1. Ciężko będzie, 1-0 dla nas.

Jamal - 10 czerwca 2017, 19:31:10 - *.icpnet.pl
Chipciu to bardzo LADNE nazwisko

@Jamal - 10 czerwca 2017, 19:33:22 - *.dynamic.chello.pl
ee tam, Latovlevici ładniejsze

loko - 10 czerwca 2017, 19:34:16 - *.96.196.239.neoplus.adsl.tpnet.pl
Daum pod wpływem narkotyków wybrał ustawienie Rumunów?

@@Jamal - 10 czerwca 2017, 19:35:58 - *.24.213.212
Lato v levici wcale nie jest ladniejsze bo tam caly czas deszcz pada.

mar - 10 czerwca 2017, 19:39:26 - *.centertel.pl
Cionek..blaszczykowski..maczynski..remis dzis naszym sukcesem bedzie..

bytrek - 10 czerwca 2017, 19:39:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha Nawałka ma wyczucie z bramkarzami. Z Szczęsnym powtórzy się historia po raz trzeci. Wywalczy pierwszy skład w reprezentacji, przejdzie do Juventusu siądzie na ławce i znowu straci pierwszy plac w kadrze.

Hans - 10 czerwca 2017, 19:44:33 - *.centertel.pl
Cionek... Ech.

Wzl - 10 czerwca 2017, 19:44:54 - *.legnica.vectranet.pl
Kurde Cionek chyba błaga Nawalke o 11 wyjściową. Jak inaczej to wytłumaczycie

Kibic - 10 czerwca 2017, 19:47:46 - *.play-internet.pl
Mma nadzieję, że Rumuni nie zlekceważą polskiego drewteamu i spokojnie zgarną 3 punkty.

Lysy - 10 czerwca 2017, 19:50:46 - *.dynamic.chello.pl
Tak, że jak pokarzesz komuś, że bardzo w niego wierzysz i przyjdzie odpowiedni czas. Ten ktoś Cię nie zawiedzie.

M - 10 czerwca 2017, 19:54:50 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Polska gurą!

xyz - 10 czerwca 2017, 19:57:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wolskiego nawet na ławce nie ma?

olo - 10 czerwca 2017, 19:58:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Peszko to jest jakieś nieporozumienie!!!

WOLF - 10 czerwca 2017, 20:00:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mógłby Kamiński grać

jkp - 10 czerwca 2017, 20:00:38 - *.play-internet.pl
I tak z ławki wejdzie poszło. Pupilek

Dino Zaur - 10 czerwca 2017, 20:02:34 - *.google.com (*.0.126.59)
Gdzie Lewczuk? Dlaczego gra grający słabo w 15. zespole Bundesligi Błaszczykowski?

Zibi33 - 10 czerwca 2017, 20:03:07 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego Fabiański na ławce ? Podstawowy bramkarz,ktory nie dał powodu do posadzenia na ławce.Nawałka za bardzo jest zapatrzony na ligę włoską.Moim zdaniem to nie fair w stosunku do Fabiana.

LEON - 10 czerwca 2017, 20:03:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może nie będzie łatwo ale damy rade
Do Boju Chłopaki

Taśma - 10 czerwca 2017, 20:04:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rumuński milicjant na ławce

Pablo - 10 czerwca 2017, 20:09:30 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl
ale to wcześniej Szczęsny był 1 bramkarzem i Fabian wszedł tylko dzieki kontuzji Wojtka.

Piotr - 10 czerwca 2017, 20:15:26 - *.146.129.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skandal ze Szczesnym,jakim prawem w pierwszym skladzie.Fabian nam wygral te eliminacje!!!!!!!!!

widzu - 10 czerwca 2017, 20:16:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 napastnik?
Szczęsny?
Obyśmy tu remis mieli...

resoviak - 10 czerwca 2017, 20:17:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów, 10 czerwca 2017 roku w sobotę
W Polsce mamy tylko jeden Stadion Narodowy to jest Stadion Śląski w Chorzowie to jest najprawdziwsza prawda w Tryliardach%!!!! A w Warszawie mamy nowy Stadion X - lecia to jest najprawdziwsza prawda w tryliardach%!!!! Mecz Polska Rumuna w ramach ELMŚ Rosja 2018 jest na Nowym Stadionie X - Lecia o godzinie 20:45:00H to jest najprawdziwsza prawda w tryliardach%!!!! A W warszawie nigdy nie było Stadionu Narodowego to jest najprawdziwsza prawda w tryliardach%!!!!!

Jan - 10 czerwca 2017, 20:19:28 - *.146.80.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Reprezentacja Polski niech idzie w ślady Arki Gdynia i także wygra na tym stadionie

Mazut - 10 czerwca 2017, 20:23:45 - *.dip0.t-ipconnect.de
Tylko Wuwuzele na Narodowym!!!!!!!!!!!

łeb żaby - 10 czerwca 2017, 20:24:36 - *.dynamic.chello.pl
Siemka! Mam pytanko!
Może ktoś podać link do jakiejś dobrej transmisji?
Z góry dziękuję

Adi - 10 czerwca 2017, 20:30:38 - *.224.47.22
@widzu
będziemy mieli remis w pierwszych minutach dopóki nasi nie strzelą pierwszej brami. A później następnej i następnej... Także oglądaj uważnie od pierwszej minuty, żeby zobaczyć swój upragniony remis chociaż przez te parę minut...

pan_P - 10 czerwca 2017, 20:34:22 - *.opera-mini.net (*.24.194.247)
narzekacie? a kiedy Polska byla 1 po rozegraniu meczow przeciwnikow? no Kiedy? nie liczmy 1 meczow

Max - 10 czerwca 2017, 21:09:27 - *.dynamic.chello.pl
Z Mączyńskim to przegięcie szkoda że nie powołał Małeckiego i Brożka.

cjg - 10 czerwca 2017, 21:18:47 - *.opera-mini.net (*.72.252.253)
Bardzo frajerski karny nie powinno się tego gwizdac bo nawet piłka nie leciała do Lewusa, do tego oszukał znowu Lewus oszust!"

Pangia - 10 czerwca 2017, 21:30:11 - *.dynamic.mm.pl
No i? Był faul, Lewandowski uczestniczył w akcji, bo miał szanse na dojście do podania.

Mazut - 10 czerwca 2017, 21:41:56 - *.dip0.t-ipconnect.de
A gdzie te Wuwuzele???????

a z gry to - 10 czerwca 2017, 21:44:23 - *.opera-mini.net (*.72.252.253)
Zresztą pora stawiac 2 tówy ze w meczu PL będzie karny, szanse że nie bedzie wynoszą maksymalnie 15%, to jjest jakies chore! Na 6 meczy w 5 byl karny i płaczka sobie strzeliła bo z gry to nie umie.

xy - 10 czerwca 2017, 21:53:55 - *.centertel.pl
To zobacz sobie jaką bramę strzelił choćby w tamtym meczu z Rumunią.

xy - 10 czerwca 2017, 22:07:57 - *.centertel.pl
No i co? Chociaż do tej bramki głową psuł wszystko.