12 czerwca 2017, 20:35:09 - dyrovski
Czterech zawodników Lotto Ekstraklasy zagrało w meczu Łotwa - Estonia

Reprezentacja Łotwy w meczu towarzyskim przegrała u siebie z Estonią 1-2 (1-0). Cały mecz w bramce gospodarzy rozegrał Pāvels Šteinbors (Arka Gdynia), a w przerwie za Dāvisa Ikaunieksa wszedł Vladislavs Gutkovskis (Bruk-Bet Termalica Nieciecza). W zespole gości w 69. minucie Kena Kallaste (Korona Kielce) zastąpił Dmitri Kruglov, zaś Konstantin Vassiljev (Jagiellonia Białystok) w 57. minucie zmienił Mattiasa Käita.

12 czerwca 2017, 18:45 - Ryga (Skonto stadions)
Łotwa 1-2 Estonia
Dāvis Ikaunieks 22 - Sergei Zenjov 51, Ats Purje 77

żółte kartki: Edgars Vardanjans - Janar Toomet, Ken Kallaste.

sędziował: Kiriłł Lewnikow (Rosja).
widzów: 3157.

W obu reprezentacjach znaleźli się także byli polscy ligowcy. W drużynie Łotwy cały mecz rozegrał Vladimirs Kamešs (Pogoń Szczecin). Oļegs Laizāns (Lechia Gdańsk i ŁKS) w 57. minucie został zmieniony przez Edgarsa Vardanjansa, a Valērijsa Šabalę (Miedź Legnica) w 65. minucie zastąpił Roberts Uldrikis. Na ławce pozostali z kolei Aleksejs Višņakovs (Cracovia i Widzew Łódź), Deniss Rakels (Zagłębie Lubin, GKS Katowice i Cracovia) oraz Mārcis Ošs (Górnik Zabrze).

W 84. minucie w reprezentacji Estonii na boisku pojawił się Sergei Mošnikov (Pogoń Szczecin i Górnik Zabrze), zmieniając Aleksandra Dmitrijeva, zaś poza kadrą znalazł się powołany wcześniej Henrik Ojamaa (Legia Warszawa).

ToMCio94 - 12 czerwca 2017, 21:18:26 - *.centertel.pl
Postawiłem na Estonię to pozwoliłem sobie obejrzeć ten mecz. Zasłużone zwycięstwo Estonii , kultura gry po ich stornie. Dominowali przez cały mecz.

Ff - 12 czerwca 2017, 21:22:37 - *.206.204.21
I bardzo dobrze

sbl - 12 czerwca 2017, 23:54:42 - *.opera-mini.net (*.72.252.253)
Ta bo stawiacie po 20-50 i walicie system. Pistawie kilka zł i trafcie przynajmniej 6 zdarzen (w tym choc 1-2 przypałowe takie powyżej 2,5) wtedy mozemy gadac.
Pozatym ciekawa zależność, jeśli zespół wygra u siebie 1:0 to w rewanżu gra na 0:0, jakie to jest wkurzające, zero ambincji pełny minimalizm, tylko najlepsze drużyny świata grają ambitnie na wyjazdach, reszta jak im wyjdzie!
Czyli jak widzimy 1:0 w 1 meczu, to najlepiej obstawic dokładny wynik 0:0, w co najmniej 3/4 meczy taki padnie!

Grzybiarz8 - 13 czerwca 2017, 11:29:14 - *.tpi.pl
@sbl
W całym sezonie 16/17 w europejskich pucharach nie było bodaj ani jednego przypadku żeby po wygranej 1:0 u siebie w rewanżu jakiś klub zremisował 0:0 (remisy w rewanżach się zdarzały ale głównie 1:1)... więc powodzenia w typowaniach

LEON - 13 czerwca 2017, 20:12:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl