15 czerwca 2017, 20:53:20 - koofel
CLJ: Lech 2-2 Legia

Lech Poznań zremisował 2-2 (1-0) z Legią Warszawa w pierwszym meczu półfinału Centralnej Ligi Juniorów. Rewanż odbędzie się 18 czerwca o 16:00 w Ząbkach.

15 czerwca 2017, 19:00 - Wronki (Stadion Leśny)
Lech Poznań 2-2 Legia Warszawa
Bartosz Bartkowiak 17, Dawid Kurminowski 90 (k) - Mateusz Leleno 53, Grzegorz Aftyka 87 (k)

Lech: 1. Bartosz Mrozek - 3. Jan Andrzejewski (19, 21. Marcin Grabowski), 4. Mateusz Skrzypczak, 5. Kacper Wojdak, 20. Szymon Zalewski - 18. Marek Mróz (66, 7. Tymoteusz Klupś), 22. Michał Skóraś (74, 10. Hubert Sobol), 6. Łukasz Norkowski, 16. Bartosz Bartkowiak (46, 17. Maciej Spychała), 11. Łukasz Adamczak - 9. Dawid Kurminowski.

Legia: 1. Mateusz Kochalski - 2. Piotr Cichocki (75, 17. Grzegorz Aftyka), 5. Mateusz Bondarenko, 4. Kacper Pietrzyk, 3. Bartosz Olszewski (55, 13. Maciej Ostrowski) - 7. Mateusz Leleno, 8. Aleksander Waniek, 6. Bartłomiej Urbański, 20. Konrad Handzlik (46, 16. Mateusz Praszelik), 11. Kamil Orlik - 9. Patryk Czarnowski (59, 19. Michał Góral).

żółte kartki: Wojdak, Klupś - Orlik, Kochalski, Aftyka.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).

Centralna Liga Juniorów 2016/2017

Andre W - 15 czerwca 2017, 21:26:48 - *.rev.cloud.scaleway.com
Brawo Legia !!! Rewanz to tylko formalnosc.

adam - 15 czerwca 2017, 21:49:51 - *.10.67.58
Lech nieco młodszy skład niż Legia.

symast - 15 czerwca 2017, 21:57:29 - *.dynamic.mm.pl
Czyli Lech ma przyszłosciowy skład a Legia?!

felich - 15 czerwca 2017, 22:05:58 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
a Legia jest Mistrzem Polski "nieprzyszłościowym" składem a Lech?

fjg - 15 czerwca 2017, 22:07:15 - *.10.208.182
w Lechu podstawowi zawodnicy to rocznik 2000 W legii 1998

PATA - 15 czerwca 2017, 22:12:35 - *.ists.pl
A jaka to różnica który rocznik? Wygra lepszy, większość obu drużyn to i tak 18 latkowie.

kell1987 - 15 czerwca 2017, 22:28:14 - *.dynamic.chello.pl
oczywiście, Legia nastawiona na sukces, a Lech nastawiony na wychowanie młodzieży. Wstyd dla młodych legionistów, że 19 latkowie, zremisowali z 17 latkami.

kell1987 - 15 czerwca 2017, 22:29:25 - *.dynamic.chello.pl
swoją drogą Bartkowiak to klon Kamila Jóźwiaka :D

KIBIC - 15 czerwca 2017, 22:41:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Więcej na portal 90 minut nie wejdę. Nie jesteście obiektywni. BRONICIE TYLKO LEGII , więc niech Was czytają tylko legioniście.

bumar - 15 czerwca 2017, 22:55:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lubie 90 Minut !!!! Warta i Polonia Wwa Wieczna Sztama Pzodro OI Skins!!!!

gieksa - 16 czerwca 2017, 0:43:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dwóch w Lechu z Jastrzębia Zdroju!

Sprawiedli - 16 czerwca 2017, 1:25:37 - *.dynamic.mm.pl
Sebastian Jarzębak - kolejny po Myciu artysta z gwizdkiem, który będąc arbitrem bocznym nie zauważył z kilku centrymetrów piłki poza boiskiem, wskutek czego Legia zdobyła bramkę. Taki się właśnie promuje wybitne jednostki sędziowskie w tym kraju, gdzie wszystko działa na odwrót.

Noto - 16 czerwca 2017, 5:56:00 - *.cpe.smnt.pl
Jako sympatyk i kibic piłki nożnej byłem na tym meczu i moje spostrzeżenia :nie było widać różnicy wieku---lepiej zorganizowaną drużyną była Legia ---remis moim zdaniem sprawiedliwy ze wskazaniem na gości z Warszawy -obie drużyny wykorzystały po rzucie karnym które doprowadziły do remisu--sędziowanie obiektywne -dość dużo sympatyków z Warszawy -jak na mecz juniorów na trybunach prawie 1000 sympatyków -nie jest tak żle z piłką juniorską w Polsce .....

Noto - 16 czerwca 2017, 7:17:58 - *.cpe.smnt.pl
Do "gieksa"--którzy zawodnicy Lecha z Jastrzębia Zdroju???---może są w Akademii Lecha gdzie takowa jest w Wronkach i tam podnoszą swoje kwalifikacje jako piłkarze.....
Lech ma tam dwie szkółki piłkarskie LMJM i CLJ -Zachód obie grają w półfinałach Mistrzostw Polski-
LMJM(Lech )grał pierwszy meczu z Polonią Warszawa i mecz ten wygrał 1:0...

marek - 16 czerwca 2017, 8:03:59 - *.cirow.pl (*.1.31.104)
Do Noto: Zawodnicy z Jastrzębia - Zdroju w Lechu to wychowankowie Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie Szymon Zalewski i Michał Skóraś z rocznika 2000. Notabene uzdolnieni nie tylko piłkarsko, bo podstawówkę skończyli ze średnią grubo ponad 5,0. Obaj to reprezentanci Polski U - 17. Ze Śląska są też Bartosz Mrozek z Tychów i Mateusz Praszelik z Legii, wychowanek Odry Centrum Wodzisław. Też z rocznika 2000.

radik - 16 czerwca 2017, 10:31:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Legii mało 2000, bo dzień wcześniej SIEDMIU z tego rocznika grało... wyżej, w drużynie rezerw, gdzie jeden z nich strzelił zresztą gola. Chyba lepsze doświadczenie dla nich grać z seniorami, niż nawet w CLJ. W rewanżu pewnie część będzie dostępna.

Yt - 16 czerwca 2017, 12:11:29 - *.10.208.7
Ja pitole w legii same byczki z roku 98 widać jest parcie na wynik a nie na to żeby w przyszłości mieć swoich wychowanków w ekstraklasie