18 czerwca 2017, 17:54:52 - bartekwr9
CLJ: Pogoń 2-0 UKS SMS. Pogoń w finale

W rewanżowym meczu półfinału Centralnej Ligi Juniorów Pogoń Szczecin wygrała u siebie 2-0 (0-0) z UKS-em SMS Łódź i awansowała do finału rozgrywek. W pierwszym meczu UKS SMS Łódź wygrał na swoim boisku 1-0.

18 czerwca 2017, 16:00 - Szczecin (boczne boisko Pogoni - numer 2)
Pogoń Szczecin 2-0 UKS SMS Łódź
Szymon Waleński 86 (k), Aron Stasiak 90

Pogoń: 12. Daniel Kusztan - 2. Fabian Pach (74, 16. Jakub Paprzycki), 5. Jędrzej Kujawa, 4. Sebastian Nagel, 3. Szymon Waleński - 7. Gracjan Kuśmierek, 6. Maciej Żurawski, 8. Stanisław Wawrzynowicz, 10. Gracjan Jaroch (56, 17. Błażej Starzycki), 11. Bartosz Boniecki - 9. Aron Stasiak (90, 18. Adrian Benedyczak).

UKS SMS: 26. Jakub Bursztyn - 22. Mateusz Kuśmierczyk, 16. Maciej Majorowicz, 4. Krzysztof Wojciechowski, 14. Bartłomiej Rakowski - 7. Karol Korski, 11. Dawid Węglowski (54, 15. Patryk Makuch), 8. Michał Wolinowski, 17. Przemysław Jurków (77, 27. Tomasz Tracz) - 10. Bartłomiej Maćczak (73, 3. Łukasz Cieplucha), 2. Paweł Mróz (68, 9. Rafał Nowak).

żółte kartki: Waleński, Nagel, Paprzycki - Makuch.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Mecze finałowe zostaną rozegrane 24 czerwca o godz. 18:00 i 28 czerwca o godz. 17:00.

Centralna Liga Juniorów 2016/2017

dzik - 18 czerwca 2017, 17:55:46 - *.15-3.cable.virginm.net
Brawo!!

Bolek - 18 czerwca 2017, 17:56:17 - *.dynamic.chello.pl
Brawo!Emocje do samego końca.

kęsik - 18 czerwca 2017, 17:56:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może tym razem nas nie okradną w finale jak rok temu.

leliwa - 18 czerwca 2017, 17:57:04 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Pogoń

szedzik - 18 czerwca 2017, 17:58:32 - *.uznam.net.pl
Brawo dla młodej ekipy mojej ukochanej Pogoni. Pozdrawiam ze Świnoujścia MKS1948

FC Amo - 18 czerwca 2017, 18:10:48 - *.mirasoft.pl
/sezon-2016-2017-podsumowanie

jack - 18 czerwca 2017, 18:16:55 - *.dynamic.mm.pl
Trener Sms-u sam załatwił wynik cofając drożynę (broniąc wyniku) w drugiej polowie -w pierwszej Pogon mało miała do powiedzenia

mhm - 18 czerwca 2017, 18:17:26 - *.dynamic.chello.pl
Brawo dla Pogoni, ale i dla SMS-u. W drugiej połowie chyba trochę siedli fizycznie, ale dopóki mieli siły byli groźni.

Zajmon - 18 czerwca 2017, 18:19:09 - *.146.19.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Legia w finale i sedzia Myciem jako arbitrem. A tfu tfu

mks - 18 czerwca 2017, 18:21:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak ktoś z Pogoni nie wyjedzie na środku boiska z akcją na czerwoną kartkę w połowie meczu to raczej dadzą radę obojętnie z kim.

Hades - 18 czerwca 2017, 18:31:41 - *.dynamic.chello.pl
3:0 w ramach sprostowania

Hades - 18 czerwca 2017, 19:04:19 - *.dynamic.chello.pl
Jednak 2:0😀. Na meczu pojawilem sie ok 30min. i dostałem info ze jest 1:0.

carada - 18 czerwca 2017, 23:12:27 - *.155.191.74
Jak Zarząd Pogoni mógł pozwolić na tak ważny mecz zabrać podstawowych graczy na zgrupowanie druzyny seniorskiej. Czy w tym klubie Krosno myśli ?? Dziś jest sukces ale jakby przegrali ciekaw był bym komentarza p.Skorzy