[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


18 czerwca 2017, 18:31:35 - euzi
CLJ: Legia 4-2 pd. Lech. Legia w finale

Legia Warszawa wygrała po dogrywce 4-2 (1-0, 2-2, 3-2) w rewanżowym meczu półfinałowym Centralnej Ligi Juniorów z Lechem Poznań i dzięki wyjazdowemu remisowi 2-2 w pierwszym spotkaniu awansowała do finału, w którym stawką będzie mistrzostwo Polski juniorów. Rywalem Legii będzie Pogoń Szczecin.

18 czerwca 2017, 16:00 - Ząbki (stadion Dolcanu)
Legia Warszawa 4-2 pd. Lech Poznań
Kamil Orlik 10, Mateusz Leleno 66, Kacper Pietrzyk 102, Michał Góral 115 - Marcin Grabowski 58, Jakub Moder 61

Legia: 1. Mateusz Kochalski - 2. Piotr Cichocki, 5. Mateusz Bondarenko, 4. Kacper Pietrzyk, 3. Bartosz Olszewski (62, 13. Maciej Ostrowski) - 7. Mateusz Leleno (87, 18. Mateusz Szwed), 8. Aleksander Waniek, 6. Bartłomiej Urbański, 15. Mateusz Praszelik (64, 20. Konrad Handzlik), 11. Kamil Orlik - 9. Patryk Czarnowski (55, 19. Michał Góral).

Lech: 1. Bartosz Mrozek - 20. Szymon Zalewski, 4. Mateusz Skrzypczak, 5. Kacper Wojdak (46, 8. Marcin Maćkowiak), 21. Marcin Grabowski - 11. Łukasz Adamczak (66, 7. Tymoteusz Klupś), 22. Michał Skóraś, 6. Łukasz Norkowski (87, 17. Maciej Spychała), 18. Jakub Moder, 3. Tymoteusz Puchacz (57, 16. Bartosz Bartkowiak) - 9. Dawid Kurminowski.

żółte kartki: Olszewski, Orlik, Bondarenko, Cichocki, Waniek, Szwed - Skóraś, Puchacz, Spychała, Skrzypczak.
czerwone kartki: Kamil Orlik (79. minuta, Legia, za drugą żółtą) - Michał Skóraś (112. minuta, Lech, za drugą żółtą).

sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok).
widzów: 600.

Mecze finałowe zostaną rozegrane 24 czerwca o godz. 18:00 i 28 czerwca o godz. 17:00.

Centralna Liga Juniorów 2016/2017

REKLAMA

gdynia - 18 czerwca 2017, 18:33:44 - apn-37-248-36-242.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo juniorki macie ok,a leszek słabo coś z młodzieżą padaka

jupijej - 18 czerwca 2017, 18:35:13 - ip-31-0-124-137.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
czyli jak co rywalizację - oklep Lecha od Legii

Kibic - 18 czerwca 2017, 18:36:15 - aedn26.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Legia!!!!

Bolo - 18 czerwca 2017, 18:37:15 - 095160158020.dynamic-ra-11.vectranet.pl
Brawo Legia , poznańskie słowiki kolejny raz oklepane przez Młodą Legię 😁👍

REKLAMA

EB - 18 czerwca 2017, 18:38:08 - acsf215.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech składem 2 lata młodszym i lepszy piłkarsko byłem na meczu. W juniorach nie liczy się wynik niestety napinacze

kell1987 - 18 czerwca 2017, 18:39:04 - 89-71-67-242.dynamic.chello.pl
młodą Legie, która jest dwa lata starsza od młodego Lecha. Faktycznie powód do dumy dla Legii

kell1987 - 18 czerwca 2017, 18:42:28 - 89-71-67-242.dynamic.chello.pl
sorry, zwracam honor, Legia wystawiła dużo młodszy skład niż w pierwszym meczu

sopel - 18 czerwca 2017, 18:45:33 - 188.146.3.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wyjściowy skład Legii: 5x rocznik 1998, 4x 1999, 2x 2000
Wyjściowy skład Lecha: 1x rocznik 1998, 4x 1999, 6x 2000
Technika, pomysł na grę zdecydowanie po stronie Lecha, Legia wygrała mecz fizycznie.
W obu drużynach ciężko znaleźć wybijających się zawodników.
Pozdrawiam normalnych.

EB - 18 czerwca 2017, 18:54:18 - acsf215.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cenzurka jak zawsze hehe

Viornisko - 18 czerwca 2017, 18:55:49 - 185.172.86.234
@sopel, dzięki za rzeczowy post. W rozgrywkach juniorskich tytuł nie jest celem samym w sobie liczy się to co z tych chłopaków wyrośnie.

Kaj - 18 czerwca 2017, 18:56:03 - host-79.173.33.220.tesatnet.pl
Dokładne sopel a potem zdziwienie i wkurzenie ze jeden klub dostaje za swoich wychowanków oferty na poziomie 4-5 mln a drugi ma problem żeby sprzedać jakiegokolwiek. Gratulacje dla wygranych i pokonanych bo rozegrali bardzo dobry mecz.

Paolo KKS - 18 czerwca 2017, 19:04:18 - public-gprs383221.centertel.pl
Młodzi Lechici, brawo za walkę!

wb - 18 czerwca 2017, 19:06:55 - 3.58.136.195.intelly.pl
O co chodzi?!! Tutaj liczy się zwycięstwo a nie roczniki, czy też wrażenie artystyczne. Liczy się tylko to co w siatce. Kto zabronił Lechowi grać starszymi rocznikami.

sopel - 18 czerwca 2017, 19:10:56 - 188.146.3.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
wd - o to, że celem piłki juniorskiej jest przygotowanie młodych chłopaków do gry w dorosłej piłce.

REKLAMA

EB - 18 czerwca 2017, 19:22:22 - acsf215.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ilu swoich wychowanków i za ile sprzedała legia a ilu lech? śmiech co kowalczyka hehhe

huy - 18 czerwca 2017, 19:26:02 - c19-94.icpnet.pl
EB, a ile WŁASNYCH wychowanków sprzedał Lech? Nie jakichś z Zielonej Góry, ściągniętych z Warty czy Konina?

no no - 18 czerwca 2017, 19:26:05 - rev-176.232.91.50.atman.pl
Mówimy tu o gościach którzy mają 16-19 lat wiec to juz nie dzieci a piłkarze którzy za 2-3 lata powinni wbijać na boiska ekstraklasy. Wiec to nie gra tylko i wyłącznie dla zabawy.

kolo - 18 czerwca 2017, 19:27:41 - 78.10.208.184
Nikt Lechowi nie broni grać byczkami z rocznika 98 ale filozofia klubu jest taka ze wynik nie jest na pierwszym miejscu a to ilu tych piłkarzy trafi do pierwszej drużynie ,chodzi o to żeby młodzi najwcześniej trafiali w dorosłą piłkę,dlatego wczoraj podstawa pierwszego składu byli chłopcy z rocznika 2001 dziś 2000
Wszystkim grajkom dzisiejszego meczu życzę wielkiej piłkarskiej kariery

EB - 18 czerwca 2017, 19:28:55 - acsf215.neoplus.adsl.tpnet.pl
huy nie chodzi o urodzonych w poznaniu czy w warszawie ale o ukształtowanych w klubie .

EB - 18 czerwca 2017, 19:35:55 - acsf215.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bereszyński/ Linnety/ Bielik/ Kędziora i Bielik za chwile na szybko z głowy a z Legii.... tylko nie mów że Bielika Legia ukształtowała...hehhe

EB - 18 czerwca 2017, 19:36:59 - acsf215.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bednarek nie Bielik sorki

EB - 18 czerwca 2017, 19:58:17 - acsf215.neoplus.adsl.tpnet.pl
3er wiesz że każdy szanujący się Polak krawatem wyciera... wiesz co hehe

Hanys - 18 czerwca 2017, 19:58:59 - 89-64-47-236.dynamic.chello.pl
sopel--100% racji taki mistrz w tym wieku to tylko "tytuł" liczy się kto z nich coś potem osiągnie i kogo sie sprzeda lub kto wejdzie do I drużyny .Są trenerzy co wygrane w juniorach meczów czy też lig traktują jak wielki sukces ,są też trenerzy co wystawiają np w lidze 2000 chłopców z rocznika 2001 i 2002 bo dla nich liczy sie ogrywanie na lepszym poziomie młodszych bo liczy się przyszłość i to co z nich wyrośnie Pozdro

yhuh - 18 czerwca 2017, 20:03:58 - public-gprs408371.centertel.pl
Co to za totalny idiotyzm. GRA OPTYMALNY ROCZNIK CAŁY ROK 1998 A W FINALE GRAJĄ Młodość O 2 LATA MŁODSI O d wieku nominalnej .

fd - 18 czerwca 2017, 20:14:42 - host-79.173.33.220.tesatnet.pl
Na szczęście większość trenerów wie ze najważniejszy jest rozwój i to żeby jak najwięcej piłkarzy trafiło do pierwszej drużyny a później kontynuowało karierę w silnej lidze.

kibic - 18 czerwca 2017, 20:55:07 - 90.255.132.129
Ludzie zastanowcie się co Wy piszecie?
Przecież to pełnoletni (albo prawie) faceci, a wy piszecie, że dla nich najważniejsza zabawa jak dla dzieci w przedszkolu?

Bartecky - 18 czerwca 2017, 21:11:10 - user-0cev4h5.cable.mindspring.com
Uwielbiam takie ględzenie.... A kto bronił Lechowi wystawić starszych zawodników i ograć Legię w dwumeczu 8:2 na przykład?
To tak jakby Polska wystawiała w eliminacjach MŚ drużynę U19. Co miałoby to idowodnic poza głupotą?
Anglicy kiedyś stosowali zasadę splendid isolation, która miała pokazać jak bardzo przerastają wszystkie inne nacje. I tak żyli w tym przeświadczeniu aż przyjechali Węgrzy i nastukali im chyba 7:1 i 6:3...
Brawo Legia za awans i brawa dla Lecha za walkę. Różnica w sumie 4 starszych zawodników ale chyba wyrównuje się bo Legia grała jednak długo w 10.

bumar - 18 czerwca 2017, 22:26:19 - aecc220.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia Wwa Warta Poznań Wieczna Sztama a wy leggie i wieś lechy do kąta!!!!

bumar - 18 czerwca 2017, 22:38:52 - aecc220.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoli młodzierz Polonia i Warta Rodowici a te dwa klubiki z landu i wsi mazowieckich no papap!!!! Warta Poznań i Polonia Wwa Rodowici od Lat!!!! Pozdro Stary Żoliborz i PIS Army.

REKLAMA

MM - 18 czerwca 2017, 23:05:04 - fam69.internetdsl.tpnet.pl
Widocznie w Lechu z rocznika 1998 mają same ciamajdy. Zresztą i ci młodsi niewiele lepsi,też w plecy kolejny rok z rzędu.

karamba - 19 czerwca 2017, 0:17:43 - user-94-254-156-91.play-internet.pl
zawodnicy z rocznika 98 grają w rezerwach , w pierwszej drużynie lub na wypożyczeniach więc gra w rozgrywkach juniorskich była by dla nich krokiem w tył.

konjiro - 19 czerwca 2017, 2:36:20 - cps188.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlatego rzucili jeszcze kilku kolejnych z rezerw, jeden nawet gola strzelił
Zagrali najlepsi poza tymi z jedynki, bo kilku dobrych zwł. z '99 podprowadziło Zagłębie Lubin i inne kluby... Ci z 2000 są dobrzy i dlatego zagrali, bo są lepsi od starszych i tyle.
W Legii też 7 (czołowych w większości) graczy z 98-9 którzy by mogli zagrać dostało wolne....
Oczywiście szacun za dobrą grę, ale też trzymajmy się rzeczywistości

Phoenix(L) - 19 czerwca 2017, 11:41:22 - 194.181.188.226
@Eb:
Kogo rozumiesz pod pojęciem wychowanek?
Bereszyński trafił do Lecha w wieku 16 lat, odszedł w wieku 20 - na przykład Wolski do nas przyszedł w wieku 17 lat, odszedł również mając 20 lat...
Pytanko - czy obaj są wychowankami swoich zespołów? czy też nie - a jeśli nie, to gdzie jest granica?
Borysiuk, Rybus, Furman, Wolski, Żyro... Kilku piłkarzy, którzy za młodu spędzili kilka lat w Legii, a potem odeszli...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: