[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


18 czerwca 2017, 20:13:54 - Konrad_78
Kadra Lecha na zgrupowanie w Opalenicy

Dwudziestu czterech piłkarzy Lecha Poznań znalazło się w kadrze na obóz w Opalenicy. Zgrupowanie zaczynające się jutro potrwa do 24 czerwca.

W kadrze oprócz zawodników, którzy grają na młodzieżowych mistrzostwach Europy oraz grali w ostatnich meczach rezerw i juniorów, zabrakło Dariusza Dudki. Na liście nie ma też pozyskanego latem Denissa Rakelsa.

Kadra Lecha na zgrupowanie w Opalenicy:

Bramkarze: Jasmin Burić, Matúš Putnocký, Miłosz Mleczko.

Obrońcy: Emir Dilaver, Lasse Nielsen, Wołodymyr Kostewycz, Vernon De Marco, Robert Gumny, Marcin Wasielewski.

Pomocnicy: Maciej Makuszewski, Mario Šitum, Darko Jevtić, Szymon Pawłowski, Szymon Drewniak, Dariusz Formella, Jakub Serafin, Kamil Jóźwiak, Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh, Radosław Majewski, Maciej Gajos, Mihai Răduț.

Napastnicy: Marcin Robak, Nicki Bille Nielsen.


źródło: Lech Poznań

REKLAMA

Maxoo - 18 czerwca 2017, 20:16:47 - nsithb45.blokowe.pl
Gdzie Rakels?

kondi192 - 18 czerwca 2017, 20:17:37 - ip-5-172-236-128.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jestem ślepy czy na liście nie ma Dennisa Rakelsa?

pseudonim - 18 czerwca 2017, 20:19:02 - dhcp95-108-120-191.eaw.com.pl
Rakels zdaje się nie ma dosłanego certyfikatu. Nie wiem czemu to problem jeśli chodzi o samo zgrupowanie, no ale może oficjalnie jeszcze lechitą nie jest. Dojdzie certyfikat, to dołączy do zgrupowania w poniedziałek ;-)

kondi192 - 18 czerwca 2017, 20:20:03 - ip-5-172-236-128.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@pseudonim
Dzięki za odpowiedź.

REKLAMA

westham - 18 czerwca 2017, 20:24:29 - 87-206-100-225.dynamic.chello.pl
Dudka kontuzja?

Mee - 18 czerwca 2017, 20:35:30 - abul17.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Rutkowski może by tak odpuścić na 2 lub 3 sezony walkę o wicemistrzostwo i puchary i ograć w lidze tych młodych piłkarzy może przyniosą większą kasę niż te puchary

p - 18 czerwca 2017, 20:55:51 - user-94-254-227-15.play-internet.pl
Dobra kadra. Jeszcze ze 3-4 zawodnikow i bedzie w sam raz na 3 miejsce w lidze.

roro - 18 czerwca 2017, 21:09:24 - d148-186.icpnet.pl
@westham
Dudka jest w rezerwach. NIc nie gra, a jeszcze - podobno - psuje atmosferę w drużynie. Taka pozostałość po Skorży.

janki - 18 czerwca 2017, 21:14:15 - apn-77-113-22-5.dynamic.gprs.plus.pl
Obiektywnie to w bramce fajnie, w obronie konieczne wzmocnienia, pomoc wydaje się najciekawsza i w ataku mimo Robaka, Nielsena, Rakelsa i Kownackiego ktoś powinien jeszcze wzmocnić zespół.

Juras92 - 18 czerwca 2017, 21:21:10 - 89-72-177-32.dynamic.chello.pl
Putnocky został bramkarzem sezony,a dla Mnie jest bardzo słaby patrząc na gafy jakie umiał zrobić. Od Buricia i tak lepszy, więc wzmocnienie na tej pozycji szukał bym wpierw.

dex - 18 czerwca 2017, 21:52:20 - user-94-254-227-110.play-internet.pl
Dlaczego Tetteh tak mało gra?

Menadżer - 18 czerwca 2017, 21:57:24 - dsy129.neoplus.adsl.tpnet.pl
Janki Napastnik Jean Pierre Nsame z Servette Genewa oraz ofensywny pomocnik Dominik Prokop z Austrii Wieden. Panie Rutkowski do dzieła bo chce tych dwóch piłkarzy widzieć na Bułgarskiej.

Terazz - 18 czerwca 2017, 22:33:14 - 213-146-62-220.static.ip.netia.com.pl
Nickie Billie Nielsen po co ? Gość nic nie grał

kibic - 18 czerwca 2017, 22:53:39 - 90.255.132.129
Robak i Majewski zostają? Słyszało się, że Robak ma ostry konflikt z trenerem. Majewski też chciał podobno odejść?

REKLAMA

kogut1906 - 18 czerwca 2017, 23:05:43 - 31-179-85-86.dynamic.chello.pl
Situm do dnia transferu był napastnikiem, już jest pomocnikiem, Formella teź...? ja rozumiem że polskie kluby w tym lech cierpią na chroniczny brak napadziorów ale czemu jeszcze 90minut im na siłe ich odejmuje...?

Qlty - 19 czerwca 2017, 0:34:00 - a24-06-11.opera-mini.net (90.176.154.123)
Lech Poznań, zawsze drudzy.. jak ten Szwed będzie tak dobry jak Ojaama to tylko zazdrościć

yoyo - 19 czerwca 2017, 0:44:06 - aarh233.neoplus.adsl.tpnet.pl
@menadżer Lech nie ma sianka na grajków ze Szwajcarii, no może takich z 2 ligi albo drugoplanowe postaci ze średniaków ale na taki transfer to może sobie w pl tylko Legia pozwolić, tak samo z typem z Austrii Wiedeń a klub nazywa się już chyba Austria Salzburg panie menadżer ;)

gepetto - 19 czerwca 2017, 1:33:32 - 89-78-125-251.dynamic.chello.pl
Rakelsa można dodać. Za to ubędzie Kownacki, Bednarek. Możliwe, że Majewski, Robak, Gumny, Pawłowski, Drewniak i Formella.
Dudka gdzie jest tam robi zamęt.
Jóźwiaka chyba na napad przesuną.
@kogut1906 Situm był prawym pomocnikiem lub prawym obrońcą i nie wiem skąd to info, że jest napastnikiem. Pozdro

wiesiek - 19 czerwca 2017, 6:32:12 - m242.class147.petrotel.pl
Robak podobno do Płocka idzie , jutro oficjalne potwierdzenie

Janusz - 19 czerwca 2017, 6:44:16 - 89-77-4-159.dynamic.chello.pl
Gdzie Kownacki? Marcin Wasilewski wraca!

ja85 - 19 czerwca 2017, 7:41:43 - user-94-254-163-48.play-internet.pl
6 obrońców i 13 pomocników. Chyba komuś odpowiedzialnemu za transfery się coś pomyliło.

landy - 19 czerwca 2017, 8:43:23 - edt132.neoplus.adsl.tpnet.pl
Weźcie na obóz jeszcze Antkowiaka z Jaroty.

LEON - 19 czerwca 2017, 14:10:31 - eom60.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajna Kadra

Kibic123 - 20 czerwca 2017, 17:51:14 - d208-244.icpnet.pl
@Mee
Niech się ogrywają grając o mistrzostwo

Kibic123 - 20 czerwca 2017, 17:53:35 - d208-244.icpnet.pl
Lech ostatnio pokochał Skandynawów, chociaż jeden Skandynaw dał się uwieść Legii ;)

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: