[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


19 czerwca 2017, 11:29:21 - dyrovski
Nico Varela zawodnikiem Wisły Płock

26-letni urugwajski skrzydłowy Nico Varela podpisał roczny kontrakt z Wisłą Płock. Umowa zawiera możliwość przedłużenia o kolejny sezon.

Varela, który posiada także obywatelstwo hiszpańskie, przechodzi do Wisły z greckiego AÉ Lárissas. W minionych rozgrywkach w tamtejszej ekstraklasie zanotował 19 występów i zdobył jedną bramkę.


źródło: Wisła Płock

REKLAMA

BYŚŚŚŚŚ - 19 czerwca 2017, 11:35:18 - apn-31-0-213-103.dynamic.gprs.plus.pl
Ktoś mógłby powiedzieć o nim coś więcej?

Majkel - 19 czerwca 2017, 11:36:19 - ooi122.internetdsl.tpnet.pl
zapowiada się ciekawie!!! ZKS!!!!!!!!!!!

Gliwa - 19 czerwca 2017, 11:38:13 - 89-77-3-89.dynamic.chello.pl
Ależ przydałby się ten piłkarz w Zaglębiu Lublin

dss - 19 czerwca 2017, 11:38:23 - acaz231.neoplus.adsl.tpnet.pl
W 3 lata aż 8 bramek strzelił 5 w lidze greckiej i 3 w bułgarskiej :D

REKLAMA

Obserwator - 19 czerwca 2017, 11:38:54 - ip-185.80.35.165.antenal.eu
Dobry skrzydłowy, ofensywna bestia. 1 gol i 1 asysta to tylko wypadek przy pracy. Wiemy przecież, jak dobra w defensywie jest liga cypryjska. Trudno tu o strzelanie bramek.

MM - 19 czerwca 2017, 11:41:23 - public-gprs354148.centertel.pl
Kolega Luisa Suareza

KCH - 19 czerwca 2017, 11:45:32 - bdc95.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy od czasu nieżyjącego już Claudio Milara (Pogoń, ŁKS) grał jakiś Urugwajczyk w naszej lidze?

BYŚŚŚŚŚ - 19 czerwca 2017, 11:48:44 - apn-31-0-213-103.dynamic.gprs.plus.pl
Z twarzy wygląda jak zaginiony brat bliźniak Dymitara Ilieva! Powodzenia Nico!

Dzieszko - 19 czerwca 2017, 11:50:12 - apn-37-7-96-183.dynamic.gprs.plus.pl
Pablo Alvarez, Luis Barrientos obydwaj grali w Wiśle Kraków.

Quill - 19 czerwca 2017, 11:50:28 - user-94-254-180-26.play-internet.pl
@KCH Jean Barrientos grał w Wiśle w 2015 r.

danek - 19 czerwca 2017, 12:03:14 - apn-37-7-141-208.dynamic.gprs.plus.pl
Może coś z niego być z 2 bramki strzeli
https://en.wikipedia.org/wiki/Nico_Varela

autor - 19 czerwca 2017, 12:30:47 - 185.9.124.241
Skrzydłowy czy 10? Kante - Biliński i Varela - Piątkowski. Jeszcze Łukowski wraca z wypożyczenia, czyli w przypadku jak nikt nie odejdzie, to przednie formacje mamy załatwione. Trochę szkoda, że nie Lipski. Potrzebujemy jeszcze lewego obrońcy, jednego skrzydłowego i dwóch graczy do środka pola. Oczywiście jeżeli nikt nie odejdzie. Wcześniej pisałem, że widział bym u nas takich zawodników:
.
Napastnik - Parzyszek /Śpiączka /Niezgoda /Biliński /Angielski
Skrzydłowy - Mak /Moneta /Janus /B. Pawłowski
Ofensywny pomocnik - Lipski /Hernandez
Defensywny/środkowy pomocnik - Chrapek /Gol /Urbańczyk /Atoche
Lewy boczny obrońca - B. Grzelak / Kurzawa
Prawy boczny obrońca - Matei / Konczkowski
Środkowy obrońca - Helik / Kieruzel
Bramkarz - W. Małecki / Borjan
.
Niektórzy już podpisali kontakty z innymi klubami.

Ojgen - 19 czerwca 2017, 12:47:04 - 178.14.119.185-rev.hti.pl
@autor : Parzyszek, Niezgoda - nie stać was
Lipski - nie stać was
Chrabek, Gol - nie stać was

autor - 19 czerwca 2017, 12:57:04 - 185.9.124.241
Chrapek jedynie wypożyczenie. Jeżeli nikt nie odejdzie to tak jak pisałem do przodu już nikogo nie potrzebujemy. Narazie jedyny minus to podpisanie kontraktu z Rogalskim.

REKLAMA

zibi - 19 czerwca 2017, 13:31:42 - xdsl.143.c95.petrotel.pl
podobny do Iliewa, czyli taktyka transferowa na ten sezon brzmi odchodzą jedni a na ich miejsce przychodzą klony wizualne, może nikt się nie zorientuje że były u nas zmiany.

Płock - 19 czerwca 2017, 14:37:07 - m083.class100.petrotel.pl
Transfer dosyć ciekawy, ale i zagadkowy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Merebashviliego też właściwie nikt nie znał jak przychodził.

LEON - 19 czerwca 2017, 15:51:43 - eom60.neoplus.adsl.tpnet.pl
No ciekawy transfer
Witamy I Powodzenia

Wujek - 19 czerwca 2017, 15:58:23 - host-80-238-96-250.jmdi.pl
A kto to jest Merebaszwili?

Widzewiak - 19 czerwca 2017, 16:34:32 - staticline-31-183-222-227.toya.net.pl
dosc ciekawe transfery :-)

viola - 19 czerwca 2017, 17:12:28 - xdsl.159.c76.petrotel.pl
Nico Varela,fragmenty akcji i goli..
https://www.youtube.com/watch?v=-Bd-XpnwO7o

Roy - 19 czerwca 2017, 17:37:13 - 078088090153.sierpc.vectranet.pl
Ależ on podobny do Ilieva. Tak z dotychczasowej kariery to nie wychodzi,żeby to był jakiś dobry gracz.

😉 - 19 czerwca 2017, 18:21:53 - public-gprs355430.centertel.pl
Mereba na testach
Furmi zostaje

tokas9 - 19 czerwca 2017, 19:21:35 - pool-98-113-72-210.nycmny.fios.verizon.net
To będzie kot. Widzę Wisełkę w górnej ósemce 🙂

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: