[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


19 czerwca 2017, 15:12:40 - euzi
Adam Danch piłkarzem Arki

Adam Danch podpisał dwuletni kontrakt z Arką Gdynia.

29-letni obrońca od 2007 roku grał w Górniku Zabrze. W ubiegłym sezonie na boiskach Nice I ligi rozegrał 24 mecze, a 27 kwietnia rozwiązał swój kontrakt z beniaminkiem Ekstraklasy.


źródło: BMG-Sport

REKLAMA

El Polo Lo - 19 czerwca 2017, 15:17:59 - 20.85-237-173.tkchopin.pl
Całkiem nieźle

Felipe - 19 czerwca 2017, 15:26:59 - 157.25.229.246
Zaraz przyjdą Janota i Korzym, faza grupowa LE i spadek pewne😁

dzl - 19 czerwca 2017, 15:29:08 - 122.192.14.223
Budujemy od obrony TAG pzdr do Pyskowic

antek - 19 czerwca 2017, 15:32:58 - aalk113.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz będzie miał blisko do buka w niemczech ;)

REKLAMA

Z Zabrza - 19 czerwca 2017, 15:37:18 - public-gprs211468.centertel.pl
Takie osoby powinny miec zakaz wykonywania zawodu...

kibol - 19 czerwca 2017, 15:39:27 - 89-67-228-197.dynamic.chello.pl
Słabo Arka. Piłkarze grający u bukmachera powinni mieć zakaz gry w piłkę.

kirgx - 19 czerwca 2017, 15:40:39 - aeaz254.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale ma Tombak na szyji.

koj - 19 czerwca 2017, 16:06:04 - 188.146.14.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zawodnik grajacy u buka i arka to przeznaczenie

tak o - 19 czerwca 2017, 16:13:37 - public-gprs360663.centertel.pl
Z Zabrza, czyżby chodziło o to samo, co w przypadku piłkarzy odchodzących z Ruchu?

JoiTy - 19 czerwca 2017, 16:40:53 - cfi144.neoplus.adsl.tpnet.pl
aż Strach pomyśleć co na górnym śląsku bedzie robić Klaudia,żona Adama.

zorientowa - 19 czerwca 2017, 17:00:35 - 89-71-48-58.dynamic.chello.pl
Danch??? - strach się bać, bukmacherka pełną parą + teraz lepsze powietrze oraz oczywiście lansik na Monciaku z żoną i najnowszą torebką oraz codziennie Galeria Riviera. Teraz żyć nie umierać dla niego.

oficjalnie - 19 czerwca 2017, 17:09:05 - 031011129053.dynamiz-zab-04.vectranet.pl
Informacyjnie!
Z racji wielu niedomówień i nieprzychylnych komentarzy pod postami o zmianie klubu przez Adama Dancha, informujemy że podjęte zostały działania przez środowisko kibiców (Torcida), odnośnie rzekomego obstawiania meczy przez Adama i jego rodzine.
Adam dobrowolnie poddał się badaniom tzw. wykrywaczem kłamstw.
W wyniku podjętych działań, informujemy że posiadamy dowód na to iż Adam Danch, nie brał udziału, nie podawał wyników, nie przekazywał nikomu pieniędzy ani nie sprzedał meczu, w celu osiągnięcia korzyści w zakładach bukmacherskich.
Tyle i aż tyle!
Adam Danch dziękujemy za grę w barwach W Górnik Zabrze S.S.A. !!!!!
Powodzenia!

ML - 19 czerwca 2017, 17:22:21 - byc193.neoplus.adsl.tpnet.pl
POWODZENIA!!!
i dzięki za dziesięć lat (no co najmniej dziewięć ;] )

KOSMATY - 19 czerwca 2017, 17:24:28 - 188.146.130.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I wszystko. Szacunek i podziękowania dla Dancha z Łabed!!!!!

REKLAMA

Jan - 19 czerwca 2017, 17:43:24 - 188.146.6.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Witamy na pokładzie. Teraz do roboty !
Arka Gdynia !

kibic - 19 czerwca 2017, 18:20:44 - 095160249054.zabrze.vectranet.pl
Wypalony grajek, zamieszany w większość straconych bramek przez Górnik w ostatnich 2 sezonach.... nie polecam

żabol - 19 czerwca 2017, 18:22:31 - 89-68-199-72.dynamic.chello.pl
to już znamy pierwszego spadkowicza Adam "mistrz spadków i bukmacherki" Danch

Danziger - 19 czerwca 2017, 18:39:00 - 89-64-40-50.dynamic.chello.pl
haha jeżeli to prawda co się pisze o tym gościu to z arką dobrał się w korcu maku.

William Hi - 19 czerwca 2017, 18:54:23 - bba163805.alshamil.net.ae
Stawiajmy przeciw Arce;)

jasFasolaA - 19 czerwca 2017, 18:59:26 - 37.228.224.10
Pierwszy sensowny transfer Arki ...! Adam Danch jest charakternym chłopakiem.Na pewno ambicji mu nie zabraknie -witamy na pokładzie naszej Arki !

jla - 19 czerwca 2017, 19:09:33 - 031011128125.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Arka będzie miała z niego pożytek! TRŚL szacun Adam...

LEON - 19 czerwca 2017, 19:24:30 - eom60.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witamy Na Pokładzie Adam
Powodzenia

Bykowina - 19 czerwca 2017, 19:25:20 - 89-67-254-117.dynamic.chello.pl
Tak szacun dla Adama wielkiego piłkarza i oddanego kibola ksg; ) Adaś opowiedz kolegą jak głośno dopingowales RUCH na Cichej 6 zanim przeszedłeś do ksg?? Bykowina pamięta Ps powodzenia zakole w ekstraklasie bez napinki

\G/ - 19 czerwca 2017, 21:00:15 - ip140-c20.gl.digi.pl
a ja cię żegnam z radością nie wiem po co Arce taki sprzedawczyk. obym w Górniku już nigdy nie zobaczył takich jak on, Korzym, Szczot czy Gorawski

CBA - 20 czerwca 2017, 13:26:41 - 188.47.126.64.ipv4.supernova.orange.pl
Arka

Arek - 20 czerwca 2017, 17:16:39 - ip-5-172-255-26.free.aero2.net.pl
Dziwią mnie piski kibiców z Zabrza. A ciekawe kto chodził na treningi i kazał mecz z Lechem odpuszczać? Prawda jest taka, że jaki klub, taki sprzedawczyk. I to by było na tyle jeśli chodzi o śmieszną mieścinę zwaną Zabrzem.

ksg - 20 czerwca 2017, 22:09:44 - 195.248.254.211
Adam , powodzenia w nowym klubie , dziękujemy coś zrobił dla Górnika , a nie czytaj tych durnych wpisów tych debili

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: