[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


26 czerwca 2017, 10:14:53 - dyrovski
Piast wyjechał na obóz do Opalenicy

Piast Gliwice wyjechał dzisiaj na zgrupowanie do Opalenicy. Obóz potrwa do 6 lipca. Trener Dariusz Wdowczyk postanowił zabrać na niego 29 zawodników.

Na obóz nie pojechał przebywający na urlopie po młodzieżowych mistrzostwach Europy Radosław Murawski. W kadrze znaleźli się z kolei wracający po kontuzjach Edvinas Girdvainis, Mateusz Mak i Josip Barišić, a także wypożyczeni ostatnio Kacper Będzieszak i Karol Angielski.

Kadra na obóz:

Bramkarze: Jakub Szmatuła, Dobrivoj Rusov, Jakub Freitag, Krzysztof Kurek.

Obrońcy: Kacper Będzieszak, Marcin Flis, Aleksandar Sedlar, Uroš Korun, Adam Mójta, Marcin Pietrowski, Hebert, Edvinas Girdvainis, Martin Konczkowski, Bartosz Waleńcik.

Pomocnicy: Denis Gojko, Patryk Dziczek, Tomasz Okraszewski, Bartosz Szeliga, Mateusz Mak, Saša Živec, Stojan Vranješ, Gerard Badía, Aleksander Jagiełło, Martin Bukata.

Napastnicy: Łukasz Krakowczyk, Michal Papadopulos, Josip Barišić, Karol Angielski, Maciej Jankowski.


źródło: Piast Gliwice

seal - 26 czerwca 2017, 10:24:25 - *.syrion.pl
Mójta, Girdvainis, Vranjes, Papapupa wypad z Piasta. Miejską kasę trwonią by sprowadzać taki szrot do Piasta.

do seal - 26 czerwca 2017, 10:50:16 - *.free.aero2.net.pl
Niestety masz racje.

krisk - 26 czerwca 2017, 15:21:35 - *.234.115.13
seal masz rację do tego grona dodałbym jeszcze Bariśicia i naszego,,Piszczka"Szeligę

piastun - 26 czerwca 2017, 18:19:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
o tego grona dodałbym jeszcze seala, do seala oraz kriskę teraz fajnie?

piastun - 26 czerwca 2017, 18:30:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do tego grona dodałbym jeszcze seal, do seal oraz kriskę "znafce"
jak wolno to wolno kazdemu - ok?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas