8 lipca 2017, 12:00:01 - bartekwr9
Konrad Budek w Zniczu

21-letni obrońca Konrad Budek został nowym zawodnikiem drugoligowego Znicza Pruszków.

Budek w poprzednim sezonie jako zawodnik Zagłębia Sosnowiec wystąpił w 21 spotkaniach Nice I ligi, w których strzelił jedną bramkę.

źródło: Znicz Pruszków

ZS - 8 lipca 2017, 12:00:54 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Beztaleńcie zupełne.

ZagłębiakS - 8 lipca 2017, 12:22:04 - *.cable.smsnet.pl
3 x lepszy niż Sierczyński, który podpisał w Bielsku. Za nisko druga liga dla Konrada, szkoda. Powodzenia !

Asd - 8 lipca 2017, 12:41:02 - *.centertel.pl
Bez przesady!!
Budek jak przyszedl na prawde dobrze gral i zapowiadal sie na dobrego pilkarza. Potem mu sie pomieszalo od sytuacji z Dudkiem bo pewno byl w tej smiesznej radzie druzyny...
Nie zapominajmy ze to on strzelil jedynego gola w Katowicach w wygranym meczu z Gieksa 1:0. Zwyciestwo po latach.
Dobry grajek ale wiele spraw musi sie nauczyc i przemyslec

ali baba - 8 lipca 2017, 12:56:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
slabiutki,coraz slabszy..co najwyzej okregowka,slabszy od niego jest tylko tralka-palka..

twari - 8 lipca 2017, 13:06:32 - *.ip.gronet.pl
Dobry piłkarz. Zdecydowanie za dobry na 2 ligę. Niestety jego problemem było to, że od pewnego czasu w Zagłębiu konsekwentnie wystawiany był na prawej obronie. A to nie jest prawy obrońca, co widać i co piłkarz sam podkreślał niejednokrotnie. Typowy ŚO lub defensywny pomocnik. Kreatywny, potrafiący wyprowadzić piłkę. Ale nie szybki. Nie na tyle, by skutecznie grać na prawej obronie. Szkoda, że podziękowano mu w Zagłębiu.

Gorester - 8 lipca 2017, 18:10:30 - *.play-internet.pl