9 lipca 2017, 3:30:34 - maciejko
Puchar Złota CONCACAF: Gol Steevena Langila w reprezentacji Martyniki

Pomocnik Legii Warszawa Steeven Langil strzelił gola dla reprezentacji Martyniki w wygranym 2-0 (1-0) meczu rozgrywanego w USA Pucharu Złota CONCACAF z Nikaraguą. Langil wszedł na boisko w 65. minucie w miejsce Jeana-Emmanuela Nédry.

9 lipca 2017, 1:20 - Nashville (Nissan Stadium)
Martynika 2-0 Nikaragua
Kévin Parsemain 35, Steeven Langil 66

żółte kartki: Jean-Emmanuel Nédra, Sébastien Crétinoir, Antoine Jean-Baptiste, Yoann Arquin - Carlos Chavarría.

sędziował: Kimbell Ward (Saint Kitts i Nevis).

oao - 9 lipca 2017, 3:32:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo! SM Caen Calvados Basse-Normandie pamięta!

elo - 9 lipca 2017, 7:59:12 - *.30.108.24
Swietna bramka Langila po indywidualnej akcji. Miejmy nadzieje, ze ktos go kupi.

elo - 9 lipca 2017, 7:59:42 - *.30.109.174
Swietna brama Lonzila

Ff - 9 lipca 2017, 8:23:47 - *.interkar.pl
Ładny gol na razie przeciwnik słaby. Zobaczymy co pokażą w meczach z USA i panamą jest szansą na wyjście z grupy. Bo wychodzą dwie drużyny z trzecich miejsc. Podobnie jak ostatnio na euro. Fajna strefa najlepsi grają z najlepszymi praktycznie ciągle. A nie jak u nas z jakąś andorą san marino czy gibraltarem

Piotr - 9 lipca 2017, 9:02:23 - *.25.182.182.static.3s.pl
Jezus Maria, kogo obchodzi reprezentacja MARTYNIKI?! Może o meczach z Wysp Salomona też będziecie pisać? Albo o drugiej lidze madagaskaru, jak będzie tam występować były piłkarz legii? Opanujcie się i nie zaśmiecajcie tej strony takimi, tfu, informacjami.

Ff - 9 lipca 2017, 9:04:24 - *.interkar.pl
A jednak kogoś obchodzi

m - 9 lipca 2017, 9:43:43 - *.play-internet.pl
Puchar Złota? A na Olimpiadzie można zdobyć medal złota czy złoty medal?

Tb - 9 lipca 2017, 10:58:08 - *.interkar.pl
Martynika to nie żadne ogórki, żeby się dostać na gold cup trzeba się postarać. Pokonali oni w swojej grupie eliminacyjnej Trynidad i Tobago, który solidnie sobie radzi w el. Mś 2018

m - 9 lipca 2017, 11:02:15 - *.play-internet.pl
A dlaczego redakcja wkleiła logo ligi z martyniki skoro grala reprezentacja kraju?

T@%aka - 9 lipca 2017, 11:09:54 - *.adsl.inetia.pl
Reprezentacja Martyniki w piłce nożnej jest narodową drużyną Martyniki - francuskiego departamentu zamorskiego i jest kontrolowana przez Ligę Piłki Nożnej Martyniki, założoną w 1953, która jest częścią Francuskiej Federacji Piłki Nożnej

Seat LEON - 9 lipca 2017, 11:12:29 - *.centertel.pl
Do m: medal złota, a co?

do Piotr - 9 lipca 2017, 12:03:09 - *.cuxport.de (*.243.161.50)
Widocznie ciebie to interesuje bo raz ze wchodzisz to jeszcze komentujesz

The Spota - 9 lipca 2017, 12:37:36 - *.static.ip.netia.com.pl
m - a jest to Golden Cup czy jednak Gold Cup?

rrr - 9 lipca 2017, 13:20:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
PUCHAR ZŁOTA?! Czy do was to nie dociera? Nie kompromitujcie się, proszę. To jest Złoty Puchar CONCACAF

Ff - 9 lipca 2017, 13:26:53 - *.interkar.pl