9 lipca 2017, 11:24:49 - Gladki
Jakub Świerczek na testach w Pniówku Pawłowice Śląskie

21-letni bramkarz GKS-u 1962 Jastrzębie Jakub Świerczek przebywa obecnie na testach w trzecioligowym Pniówku Pawłowice Śląskie.

Zawodnik wystąpił wczoraj w wygranym sparingu Pniówka 3-0 (0-0) z BKS-em Stal Bielsko-Biała.

@Dino - 9 lipca 2017, 11:48:42 - *.dynamic.chello.pl
niestety pewnie większość, umiejętność poprawnego czytania i pisania jest zanikającą umiejętnością

Sps - 9 lipca 2017, 11:52:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Buhahahahaha, swierczek anie SWIERCZOK. Czytac ze zrozumienie!!!!!!!

Lazio - 9 lipca 2017, 12:39:47 - *.icpnet.pl
Sps i Dino...umiejętność czytania ze zrozumieniem jest równie ważna, jak składne pisanie po polsku. A w Twoim przypadku Dino także powtarzanie jednego wyrazu w zdaniu dwukrotnie jest rażącym błędem. Wina braku oczytania ja również przeczytałem Świerczok, ale tylko dlatego, że tamten jest bardziej znany i tu chodzi o kojarzenie, a nie umiejętność lub nieumiejętność czytania.

Zajmon - 9 lipca 2017, 15:12:46 - *.146.66.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To dużo młodszy brat bliźniak Jakuba Swierczoka.

tomek - 9 lipca 2017, 15:48:06 - *.104.106.7
W Jastrzebiu miał dobra serie meczów z tyłu na zero ale w najwazniejszym meczu u siebie ze Zdzieszowicami popełnił bład to kosztowało zespół strate punktów, a pózniej w drugim meczu z Brzegiem na wyjezdzie pomimo ze zespół strzelił 3 bramki to przegrał 4-3, dwie bramki wina bramkarza.Mimo to ocena koncowa dobry bramkarz

A - 9 lipca 2017, 16:18:29 - *.dg-net.pl
Ale news , czekalem na niego . Wreszcie cisnienie mi spadlo. Czy wy nie macie o czym pisac ?

sandi99 - 9 lipca 2017, 17:09:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale jaja gosc chyba gral w 1 lidze bo to dobry napastnik kojarze go z wywiadu w canal

LEON - 9 lipca 2017, 18:23:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl