11 lipca 2017, 20:49:51 - dyrovski
Debiut Jakuba Rzeźniczaka w Qarabağu

Jakub Rzeźniczak zadebiutował w azerskim Qarabağu Ağdam w wygranym przez jego klub 5-0 (3-0) pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów z gruzińskim FC Samtredia. Polak wszedł na boisko w 31. minucie w miejsce Rəşada Fərhada Sadıqova.

11 lipca 2017, 19:00 - Baku (Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu)
Qarabağ Ağdam 5-0 FC Samtredia
Əfran İsmayılov 10 (k), Dino Ndlovu 37, 45 (k), Wilde-Donald Guerrier 83, Míchel 90

żółte kartki: Hiuli Mandżhaładze, Bacar Baldé, Giorgi Datunaiszwili, Guram Samuszia (Samtredia).

sędziował: Mete Kalkavan (Turcja).

W 76. minucie w barwach Qarabağu zadebiutował także były piłkarz Wisły Kraków - Wilde-Donald Guerrier, który zmienił Əfrana İsmayılova. Poza kadrą Azerów znalazł się z kolei reprezentujący w przeszłości Jagiellonię Białystok Dani Quintana. W Samtredii wystąpił natomiast Bacar Baldé, który w rundzie jesiennej sezonu 2013/14 był graczem Zawiszy Bydgoszcz.

Rewanż zostanie rozegrany 18 lipca o godz. 19:00 w Tbilisi.

xx - 11 lipca 2017, 20:52:09 - *.netservis.com.pl
Dobry mecz Kuby. Pewny w defensywie. Co do samego meczu to ciężko ocenić poziom azerskiego klubu do Samtredia grała żenująco słabo. Miałem wrażenie, że Dinamo Batumi w starciu z Jagą prezentowało się już lepiej.

Zakapturni - 11 lipca 2017, 20:53:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam nadzieje, że na jego zespół Legia nie trafi bo by jej zrobił Trach Bach.

vxdf - 11 lipca 2017, 20:55:57 - *.static.ip.netia.com.pl
Fajna transmisja na azerskim niekodowanym kanale ktory pokazuje m.in lige angielska, hiszpanska czy niemiecka.

KCH - 11 lipca 2017, 20:58:00 - *.centertel.pl
Słyszałem opinie że karne dla Karabachu w pierwszej połowie "z kapelusza". Czy może ktoś potwierdzić?

Łuk - 11 lipca 2017, 20:58:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo dobry mecz Kuby! Pewny w defensywie, fajne akcje do przodu.

vxdf - 11 lipca 2017, 21:01:57 - *.static.ip.netia.com.pl
Drugi karny z kapelusza. Pierwszy tez nie taki oczywisty.

kibic - 11 lipca 2017, 21:11:50 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl