[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


14 lipca 2017, 14:15:23 - bartekwr9
Bartłomiej Faliszewski i Karol Potrzebowski w kadrze Znicza

Znicz Pruszków zgłosił do rozgrywek II ligi 18-letniego pomocnika Bartłomieja Faliszewskiego oraz 18-letniego obrońcę Karola Potrzebowskiego.

Faliszewski występował ostatnio w czwartoligowych rezerwach Znicza, a Potrzebowski grał w drużynie Znicza występującej w Centralnej Lidze Juniorów.

lolek - 14 lipca 2017, 16:21:24 - 88.135.177.172.static.kolnet.eu
To ci którym Legia kopła w zadek...?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas