[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


14 lipca 2017, 14:15:23 - bartekwr9
Bartłomiej Faliszewski i Karol Potrzebowski w kadrze Znicza

Znicz Pruszków zgłosił do rozgrywek II ligi 18-letniego pomocnika Bartłomieja Faliszewskiego oraz 18-letniego obrońcę Karola Potrzebowskiego.

Faliszewski występował ostatnio w czwartoligowych rezerwach Znicza, a Potrzebowski grał w drużynie Znicza występującej w Centralnej Lidze Juniorów.

REKLAMA

lolek - 14 lipca 2017, 16:21:24 - 88.135.177.172.static.kolnet.eu
To ci którym Legia kopła w zadek...?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

REKLAMA

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas