[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


17 lipca 2017, 13:45:09 - bartekwr9
Krzysztof Markowski zagrał w sparingu Bytomskiego Sportu

Występujący ostatnio w Zagłębiu Sosnowiec 37-letni obrońca Krzysztof Markowski zagrał w zremisowanym 1-1 sparingu czwartoligowego Bytomskiego Sportu Bytom z trzecioligową Sołą Oświęcim.

Zagłębie Sosnowiec 3 kwietnia 2017 roku rozwiązało kontrakt z Markowskim. Piłkarz w poprzednim sezonie Nice I ligi zagrał w 18 spotkaniach ligowych.


źródło: własne / ŚlZPN

REKLAMA

PB - 17 lipca 2017, 14:11:37 - 89-67-228-197.dynamic.chello.pl
Piszcie "Polonia Bytom", GKS Tychy też jest zgłoszony jako "Tyski Sport", a GKS Katowice widnieje przecież jako "GKS GIEKSA Katowice".

Jerzy - 17 lipca 2017, 14:23:52 - static-81-219-244-124.devs.futuro.pl
To ten obronca co gra z 'dycha'... Dlatego za nim nie przepadam.

stachu - 17 lipca 2017, 14:24:36 - apn-95-40-57-62.dynamic.gprs.plus.pl
A Lech Poznań widnieje w licencji jako Amica Wronki.

@PB - 17 lipca 2017, 14:28:21 - 80.51.138.184
ale Polonia Bytom cały czas istnieje, jest w strukturach PZPN, spłaca długi, ale nie zgłosiła drużyny do rozgrywek. no to jak, dwie Polonie są?

REKLAMA

Wichura - 17 lipca 2017, 14:33:01 - ip-31-0-84-21.dynamic.gprs.plus.pl
A Pogoń Szczecin jako Piotrkowia Piotrków Trybunalski

PB - 17 lipca 2017, 14:34:43 - 89-67-228-197.dynamic.chello.pl
KS Polonia Bytom SA niebawem zostanie z PZPN wyrejestrowany i tyle. Formalności trochę trwają.

@PB - 17 lipca 2017, 14:40:08 - 80.51.138.184
poza tym Polonia jest w stanie upadłości układowej i to nie jest takie hop siup wziąć sobie od niej herb i nazwę dla waszego nowego tworu

Zs - 17 lipca 2017, 14:41:44 - public-gprs216649.centertel.pl
Nikt Cie Krzysiu nie chce?
Ciekawe dlaczego?

PBFan - 17 lipca 2017, 14:44:19 - 194-63-131-253.akk.net.pl
Bytomski Sport to Polonia Bytom !!

Ajee - 17 lipca 2017, 14:48:36 - user-94-254-189-88.play-internet.pl
Polonia traci kibiców,w piątek na Górniku 23 tysiące widzów w tym sporo Bytomia i okolic,słabo widze Polonie kibicowsko w nowym sezonie

PBFan - 17 lipca 2017, 15:02:51 - 194-63-131-253.akk.net.pl
@Ajee no co ty nie powiesz? Porownujesz ekstraklase z 5 liga?? Dziwie sie ze oni pierwsi nie upadli majac 5x wiecej dlugow od nas..ale ile mozna spedzac czasu pod stolem nadejdzie ten dzien... A co do tracenia kibicow to Polonia nie stracila ich na rzecz gornika(pierwsze slysze..) a na rzecz D.B i spolki to on doprowadzil Polonie do ruiny. Zostali najwierniejsi. Ale wierze jeszcze w lepsze czasy

Kier - 17 lipca 2017, 15:21:47 - 188.146.39.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jestem z Karbia i kibicuje GieKSie a mój kuzyn z centrum Gornikowi.

PBFan - 17 lipca 2017, 15:46:40 - 194-63-131-253.akk.net.pl
@Kier Ale ja tez mam znajomych w zabrzu czy chorzowie ktorzy kibicuja Polonii. Tak jest wszedzie. MI chodzi o tak zwane przerzuty ale pierwsze slysze zeby ktos Polonie zamienil na gornik. Chyba ze mowimy o lesnych dziadkach co leca na lepszy stadion (to nie kibice)

Champion@G - 17 lipca 2017, 16:27:02 - ip87-p1.jotanet.eu
Mistrzostwo Polski (2): 1954, 1962[103]
Wicemistrzostwo Polski (4): 1952, 1958, 1959, 1961[103]
Międzynarodowe[edytuj]
Puchar Karla Rappana (Puchar Intertoto) (1): 1965[107]
Finał Pucharu Karla Rappana (1): 1964[108]
Puchar Ameryki (Interligi) (1): 1965
Rozumiem ze ten nowy twór nigdy sobie nie będzie sobie tego przypinał ...Jak od zera .to od zera ......

REKLAMA

@Champion - 17 lipca 2017, 16:48:28 - host-100.21.foxnet.com.pl
Stara Polonia będzie splacac dalej dlugi.
Bytomski Sport zostanie wciagniety przez KS Polonia Bytom jak wyjdzie na czysto.
Nie chodzi o dlug 6 baniek tylko o -12pkt od FIFY.

@Wichura - 17 lipca 2017, 17:23:12 - ip-37-248-155-50.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Całkowicie Ci się pomieszało. 24 lipca 2007 na bazie dotychczasowej Pogoni Szczecin Nowej,powołano Pogoń Szczecin Spółkę Akcyjną. Zaczęli od niższych klas rozgrywkowych i nigdy nie występowali na licencji Ptaka (Piotrcovii). Odrzucono też możliwość fuzji oraz wykupienia od Drzymały Groclinu (zrobił to Wojciechowski tworząc Polonie "Dysko-Polo" Warszawa)

LEON - 17 lipca 2017, 19:56:10 - erv166.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia Krzysiek

lwowiak - 17 lipca 2017, 21:04:56 - host8925227241.felixcom.3s.pl
A ja jestem z Roosevelta i kibicuje Polonii

Haha - 17 lipca 2017, 21:38:35 - dcg83.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Legia widnieje w licencji jako ku..a legia

MZKS - 17 lipca 2017, 22:20:26 - 89-73-20-227.dynamic.chello.pl
Bytomianie , życzymy Wam lepszych czasów !
TAG !

Aaa - 18 lipca 2017, 10:20:30 - d159-237.icpnet.pl
Polonia jeszcze wroci

jpb - 18 lipca 2017, 12:09:01 - host-5db0d455.sileman.net.pl
Bytomski Sport to żadna Polonia Bytom. To Bytomski Sport. Polonia Bytom swój żywot skończyła w 2017 roku. Na wasze własne życzenie.

jpb - 18 lipca 2017, 12:11:15 - host-5db0d455.sileman.net.pl
Aaaa no i nie piszcie żadna Polonia Bytom, tylko oczywiście Bytomski Sport.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: