18 lipca 2017, 21:48:44 - euzi
eLM: Gol Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz strzelił gola dla walijskiego The New Saints FC, a jego drużyna przegrała u siebie 1-5 (0-1) z HNK Rijeka w rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie Chorwaci wygrali 2-0 i to oni awansowali do kolejnej fazy, w której zagrają ze zwycięzcą pary FC Salzburg - Hibernians FC

18 lipca 2017, 20:00 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 1-5 HNK Rijeka
Adrian Cieślewicz 69 - Florentin Matei 41, Mario Gavranović 54, 79, Alexander Gorgon 61, Stefan Ristovski 64

żółta kartka: Jon Routledge (TNS).

sędziował: Georgi Kabakow (Bułgaria).

Liga Mistrzów 2017/2018

vxdf - 18 lipca 2017, 21:50:29 - *.static.ip.netia.com.pl
To zostal nam jeszcze jeden dzisiejszy mecz, Budocnost - Partizan. Mecz mozna ogladac na laola

D... - 18 lipca 2017, 22:01:50 - *.ssp.dialog.net.pl
Ładny gol mu wyszedł: bez przyjęcia, w pełnym biegu, z linii pola karnego... Myślę, że spokojnie dałby radę w naszej lidze, bo jest wielu graczy sporo słabszych od niego.

fbv - 18 lipca 2017, 22:37:23 - *.dynamic.chello.pl
A ja postawiłem że TNSnie strzeli
W poprzednim meczu z Rijeką oddali 1 strzał w całym meczu!

Ekspert - 18 lipca 2017, 23:51:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kadry, ale natychmiast!

zzz - 19 lipca 2017, 7:44:59 - *.wad.pl
Dość tak,gra w zespole amatorskim (poza juniorami Man City) strzelił gola zawodowcom,ale raczej o poważnej grze w piłkę to nie myśli.

fansport - 19 lipca 2017, 10:09:40 - *.dynamic.chello.pl