18 lipca 2017, 22:39:01 - koofel
Debiut Rafała Grzelaka w Hearts

Rafał Grzelak zadebiutował w Heart of Midlothian FC w wygranym 1-0 (0-0) meczu 2. kolejki fazy grupowej szkockiego Pucharu Ligi z czwartoligowym Elgin City FC. 28-letni pomocnik wszedł na boisko w 28. minucie w miejsce Ashleya Smitha-Browna.

18 lipca 2017, 20:45 - Elgin (Borough Briggs)
Elgin City FC 0-1 Heart of Midlothian FC
Kyle Lafferty 60

żółte kartki: Darryl McHardy - Rafał Grzelak.

sędziował: Steven Kirkland.
widzów: 1303.

Cały mecz w barwach gości rozegrał Krystian Nowak, a poza kadrą znalazł się były gracz Lecha Poznań Arnaud Sutchuin-Djoum.