22 lipca 2017, 19:54:40 - dyrovski
Cracovia wypunktowała Lechię

W drugim sobotnim meczu 2. kolejki Ekstraklasy Cracovia wygrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1-0 (0-0). Zwycięską bramkę zdobył Michał Helik. Był to pierwszy puszczony przez Dušana Kuciaka gol od 22 kwietnia, kiedy Lechia przegrała z Pogonią Szczecin 1-3 w meczu 30. kolejki minionego sezonu.

Początek spotkania zdecydowanie należał do gospodarzy, którym nie udało się jednak zdobyć bramki. Najpierw Lukáš Haraslín wbiegł w pole karne z lewej strony boiska i wyłożył futbolówkę Grzegorzowi Kuświkowi, ale piłka po strzale napastnika Lechii odbiła się od Michala Sipľaka. Następnie Haraslín sam zdecydował się na uderzenie, lecz dobrą interwencją wykazał się Adam Wilk. W kolejnej akcji znowu wziął udział słowacki skrzydłowy gdańszczan - tym razem zacentrował z lewej strony w "szesnastkę", gdzie w dobrej sytuacji Flávio Paixão nie zdołał oddać celnego strzału głową.

Z upływem minut do głosu zaczęła dochodzić Cracovia. W 15. minucie Jaroslav Mihalík dośrodkował z lewej strony, a niefortunnie interweniujący Michał Nalepa wybił piłkę wprost pod nogi Mateusza Wdowiaka. Skrzydłowy gości został jednak zablokowany i futbolówka poleciała na rzut rożny. Dziewięć minut później Dušana Kuciaka uderzeniem z dalszej odległości chciał zaskoczyć Sergei Zenjov, ale słowacki golkiper - choć z problemami - poradził sobie z tą próbą. Następnie Mihalík podał do Krzysztofa Piątka, a ten minął z łatwością Nalepę i w ostatniej chwili został uprzedzony przez João Nunesa, który wybił piłkę spod nóg napastnika "Pasów". W 35. minucie po mocnym strzale Piątka futbolówka odbiła się od poprzeczki. Tuż przed przerwą zaatakowała jeszcze Lechia. Haraslín zacentrował w pole karne, a Miloš Krasić przyjął piłkę i z bliska nie udało mu się pokonać Wilka.

Druga połowa rozpoczęła się od akcji Haraslína, którą Słowak zakończył niecelnym uderzeniem. W 48. minucie Cracovia zdobyła gola. Mihalík zagrał futbolówkę w kierunku bramki z dalszej odległości, a próbujący zmienić tor jej lotu Piątek zmylił Kuciaka, który nie zdołał jej sięgnąć. Ostatecznie sędzia - pierwszy raz w historii - po skorzystaniu z technologii VAR nie uznał gola, ponieważ Piątek był na spalonym. W 67. minucie "Pasy" wreszcie dopięły swego. Strzał Zenjova został zablokowany przez Nalepę, jednak na tyle niefortunnie, że piłka trafiła do Michała Helika, który z bliska nie miał problemu z umieszczeniem futbolówki w bramce. W odpowiedzi Flávio Paixão zagrał z prawej strony w pole karne, a jego brat z najbliższej odległości posłał piłkę nad poprzeczką. Następnie z rzutu rożnego dośrodkował Krasić, a także niecelnie uderzył Flávio Paixão. Tuż przed końcem bardzo dobrą interwencją po strzale głową Marco Paixão wykazał się Wilk.

22 lipca 2017, 18:00 - Gdańsk (Stadion Energa Gdańsk)
Lechia Gdańsk 0-1 Cracovia
Michał Helik 67

Lechia: 1. Dušan Kuciak - 41. Paweł Stolarski, 30. João Nunes, 25. Michał Nalepa, 3. Jakub Wawrzyniak - 28. Flávio Paixão (85, 29. Karol Fila), 7. Miloš Krasić, 32. Mateusz Matras, 17. Lukáš Haraslín (64, 13. Mateusz Lewandowski) - 19. Marco Paixão, 11. Grzegorz Kuświk (64, 31. Florian Schikowski).

Cracovia: 30. Adam Wilk - 4. Piotr Malarczyk (46, 34. Ołeksij Dytiatjew), 39. Michał Helik, 3. Michal Sipľak, 33. Kamil Pestka - 10. Sergei Zenjov, 25. Szymon Drewniak, 5. Miroslav Čovilo, 23. Jaroslav Mihalík (90, 32. Krzysztof Szewczyk), 11. Mateusz Wdowiak (68, 20. Mateusz Szczepaniak) - 99. Krzysztof Piątek.

żółte kartki: Wawrzyniak - Zenjov, Malarczyk, Dytiatjew, Sipľak.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 15 624.

Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Grzegorz Sandomierski.

siwewlosy - 22 lipca 2017, 19:55:16 - *.dynamic.chello.pl
Od pierwszych minut Lechia zamknęła Cracovię na jej połowie, a w polu karnym "Pasów" panował huragan. Chciało by się powiedzieć, że wręcz halny, jednak w przypadku gdańszczan bardziej trafnym wiatrem byłby orkan. Prawdę mówiąc, to koszulki w pasy przywdziała dziś Lechia. Tak więc Pasy bez pasów przetrwały gdańską nawałnicę i sprokurowały kilka groźnych sytuacji, po których piłka wpadała do siatki Kuciaka. W drugiej połowie system VAR pokazał, że w sobotę bramki strzelić Piątek nie może. Do trzech razy sztuka jednak i w końcu bramka dla Cracovii została zaliczona choć trzeba przyznać, że postawa defensorów Lechii w tej sytuacji przypominała obrońców nie tyle piłkarskich, co tych leżących na ziemi i tupiących w bariery. Dobre zawody rozegrał Kamil Pestka który pokazał, iż ze stali ma nie tylko płuca ale i klejnoty. Same ataki Lechistów okazały się zaś dla niego przysłowiową pestką z masłem.

FansopotAG - 22 lipca 2017, 19:55:27 - *.play-internet.pl
Ani politycy, ani sędziowie, ani nawet var nie są w stanie pociągnąć za uszy ten pseudo twór hej hej Cracovia

WidzewLodz - 22 lipca 2017, 19:55:43 - *.opera-mini.net (*.182.245.182)
czasem aż oczy bolą patrzeć jak się dla naszego klubu przemęcza, sędzia Marciniak, naszego klubu Lechia.

@@@ - 22 lipca 2017, 19:56:10 - *.20-1.cable.virginm.net
Największym wygranym meczu był VAR. Teraz już nikt niczego nie zarzuci. Tylko Probierz musi w końcu zrozumieć że już nie ma argumentów żeby się rzucać jak szalonyl

skurek83 - 22 lipca 2017, 19:56:18 - *.fiberway.pl
marciniak po tym meczu prosto do Wrocławia!

bako - 22 lipca 2017, 19:56:29 - *.58.137.117
A sedziowie mimo Var dalej robili wszystko ze by cieniutka lechia nie przegrala!!!

Lelo - 22 lipca 2017, 19:56:56 - *.play-internet.pl
Faktycznie szkoda ze te padluchy nie grają w lidze Europy zamiast Jagi. Brawo Probiez dziś należy nam się szklaneczka whisky. A te dwie panienki spokrewnione w ataku lechii to jakaś kompromitacja

jagafan - 22 lipca 2017, 19:57:01 - *.elpos.net
....dlaczego jak gospodarz faworyt przegrywa to zawsze mecz przedłużony jest co najmniej o 8 minut???? brawo panie Michale!!

karl - 22 lipca 2017, 19:57:26 - *.adsl.inetia.pl
A tak się chwalili co to Lechia by zrobiła z Gabalą gdyby grała w pucharach...

Piotr - 22 lipca 2017, 19:58:43 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nowak do dymisji jeszcze dzis,zmarnowal tamten sezon a teraz pomimo wzmocnien Lechia gra jeszcze gorzej.

bucefal - 22 lipca 2017, 19:59:09 - *.dip0.t-ipconnect.de
Marciniak zebys zdechł!!!!!

VAR - 22 lipca 2017, 19:59:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sedzia VARciniak

bumar - 22 lipca 2017, 19:59:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ilu wielbicieli noży kuchennych i ich mzksu???

Yarema Wis - 22 lipca 2017, 19:59:50 - *.56.11.218
Niewiele braklo by skrzywdzili lepsza w me czy Craxe

Piotrek - 22 lipca 2017, 20:00:53 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pilnie zmienic trenera w Lechii Nowak nie ma pojecia co robic,w tamtym sezonie Lechia kompromitowala sie na wyjezdzie,a teraz juz nawet kompromituje sie u siebie.Nowak miej jaja i odejdz.

Rafdusz - 22 lipca 2017, 20:01:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Cracovia. Hej kibicu zgoda święta rzecz tylko pasy i poznański Lech

DLU - 22 lipca 2017, 20:01:33 - *.dynamic.chello.pl
Lechujka już kombinuje. Nie za wcześnie ?

judasz - 22 lipca 2017, 20:01:40 - *.bb.online.no
Lechia jest żałosna, tyle lat pchają tam kasę i jak zwykle będzie kiszka. Bez trenera nie da się nic zdobyć, a gra Lechii to na hura albo przypadek.

Kraków - 22 lipca 2017, 20:02:37 - *.dynamic.chello.pl
Marciniak to Wrocławia obys zdechl szma.o!

Piotr - 22 lipca 2017, 20:03:12 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nowak do dymisji.

spid - 22 lipca 2017, 20:04:00 - *.internetia.net.pl
i co , teraz znowu Probierz bedzie narzekał , że sędzia okrada go z bramek , tylko , że tym razem prawidłowo nie zdobytych.

1929 - 22 lipca 2017, 20:04:03 - *.dynamic.chello.pl
Hej Hej Cracovia i Arka!!!

Cracovsky - 22 lipca 2017, 20:04:15 - *.196.214.230
Cracovia czarnym koniem tego sezonu, wspomnicie moje słowa...

TT - 22 lipca 2017, 20:04:18 - *.190.234.21
Lechio !!! Coooooo ????? 3-0

piotrek - 22 lipca 2017, 20:05:05 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia nadal nie ma trenera,niech zarzad sie opamieta i odwola pilnie Nowaka.Nowak odejdz,miej honor i klase ODEJDZ.

0-4 - 22 lipca 2017, 20:06:32 - *.dynamic.chello.pl
Sądzia Laguna starał się jak mógł wydrukować ten mecz ukochanej drużynie słońca Peru, ale oni i tak byli słabsi niż ustawa przewiduje. Brawo Cracovio! Brawo Probierz!

PP - 22 lipca 2017, 20:06:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ludzie tak to każdego gola można nie uznać!!! 15 sekund wcześniej spalony!!!
Bosze nie chce takich meczów oglądać.
Marciniak do wrocka

PIOTR - 22 lipca 2017, 20:07:06 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dziad pokonal dziada,oba zespoly bez napastnikow,Nowak musi odejsc a probierz nie lepszy,poziom Dorny.

Penus - 22 lipca 2017, 20:08:21 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zgadzam sie Nowak musi odejsc.

MZKS - 22 lipca 2017, 20:12:50 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Pasy !
System Var zabije piękno piłki kopanej .

hyperion - 22 lipca 2017, 20:16:42 - *.43.107.32.ipv4.supernova.orange.pl
Dobrze, że Marciniak nie przeglądał akcji minutę wstecz...

TAG - 22 lipca 2017, 20:21:51 - *.dynamic.mm.pl
Kiedy takie drużyny jak legia, lechia, ruch, wisła, slask zostaną rozliczone za udział w aferze korupcyjnej? To, że zrobiono 10 lat temu polowanie na czarownice i ukarano kluby nie mające układów w centrali, wcale nie zwalnia was z win. Mam nadzieję, że po zrobieniu porządku w polskim sądownictwie sprawa ujrzy światło dzienne. Mówienie o korupcji przez gda to cynizm w najczystszej postaci. Pozdrawiam z lepszej strony Trójmiasta.

MZKS - 22 lipca 2017, 20:41:19 - *.dynamic.chello.pl
bumar jak byś miał w swoim marnym życiu 30 zł miesięcznie na canal+ to byś widział ilu gości było, klatka pełna , prawie 2000 głów.

RAFIK75 - 22 lipca 2017, 20:43:32 - *.internetia.net.pl
pierwsza bramka nieuznana z kilkunastu powtórek powinna być uznana ,bo Piątek nie był na spalonym tylko stał równo z obrońcą,sędzia pomagał Lechii jak mógł ale i tak nie pomógł. Panie Probierz-nie można tak było z Jagą w tamtym sezonie?

Pasiak - 22 lipca 2017, 20:44:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@bumar bez przyjezdnych na wniosek wojewody... 3 czy 4 sezon boją się nas przyjąć na stadionie zasr.ne betony.
Piłka nożna ⚽ dla kibiców

Z - 22 lipca 2017, 20:46:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Błąd sędziego, trzy gole powinny być cofnięte, ten WAR jest do niczego.

ted - 22 lipca 2017, 20:48:59 - *.centertel.pl
Ale Probierz ma teraz bekę z Lechii Pozdro z Podlasia.

Pawel1989 - 22 lipca 2017, 20:49:42 - *.146.131.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ciekawie sie robi no i to plus ze pkt nie dziela

Kiki - 22 lipca 2017, 20:56:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Komentatorze telewizyjny meczu Lechia -Cracovia zamiast politykowac, za co powinieneś byc co najmniej zawieszony.To naucz sie byc obiektywny Słabiaku.Twoi POprzednicy głosowali blokowo o czym wszyscy wiedzą.Jak nie wiesz to sie spytaj swojej koleżanki TW Stokrotki.Ona ci potwierdzi.

kpt Wagner - 22 lipca 2017, 20:58:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale kabaret Brawo Pasy pomimo wszystko zwycięstwo Dziękuję za walkę i radość ze zwycięstwa

Beret - 22 lipca 2017, 20:59:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia czwarta na koniec sezonu jak zwykle!

Hulk - 22 lipca 2017, 21:07:34 - *.centertel.pl
Pięknie Craxa Nawet ten słaby arbiter nie pomógł! TAG

Oporowska - 22 lipca 2017, 21:10:44 - *.static.tvk.wroc.pl
Seebastian kapitanie co sie dzieje k... z Toba?

Polo - 22 lipca 2017, 21:15:51 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nowak musi odejsc.dymisja konieczna!!!!!!

dziw - 22 lipca 2017, 21:16:53 - *.dynamic.mm.pl
Pierwszy gol dla Cracovii prawidłowy,nie wiem jak można było nie uznać bramki patrząc na powtórkę??? Przecież piłkarz Piątek,który zdobył gola,nie był na spalonym!!! Drugi gol też powinien być uznany,przecież gol został zdobyty ok. 15 sek. po sugerowanej pozycji spalonej!!! Jeśli by przyjąć taką metodologię systemu war. to ŻADEN GOL NIE POWINIEN BYĆ UZNANY W JAKIMKOLWIEK MECZU,Ponieważ zawsze wcześniej "coś tam było" do czego można się przyczepić...!!!

Tb - 22 lipca 2017, 21:18:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Aż mi się przypomniał mecz Meksyk-Kamerun na mundialu 2014, gdy sędzia nie uznał dwóch prawidłowych goli Giovaniego dos Santosa. Wtedy też ,,pokrzywdzony'' zespół wygrał 1:0.

Ironmikke - 22 lipca 2017, 21:19:33 - *.119.129.113.wireless.dyn.drei.com
Skandal nie uznanie 2 bramki Piatka. mArciniak ty swinio!!!!

Tom - 22 lipca 2017, 21:21:46 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gole prawidlowo nie uznane,ale gdzie byl sedzia liniowy tu nalezy zadac pytanie,spal???gdyby nie powtorki to Lechia doznala by kompromitacji 0-3 dramatem Lechii jest trener Nowak.on musi odejsc jest coraz gorzej.

K - 22 lipca 2017, 21:24:20 - *.ssp.dialog.net.pl
heh :-)
Marciniak dostał zlecenie, skompromitował system VAR, więc można wrócić do dawnych zasad i dawnych wałków. No przecież z tę druga bramką, to jest jakiś skandal!

Hej - 22 lipca 2017, 21:25:39 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie jakie bramki prawidlowe sedzia nie uznal???popatrzcie na powtorki na sport.pl Lechia bez pomyslu na gre,Nowak to antytrener.kuswik do 2ligi.obrona tragiczna a atak jeszcze gorszy.

Radek - 22 lipca 2017, 21:27:28 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nowak podal sie juz do dymisji czy jeszcze nie?????

Kibol - 22 lipca 2017, 21:29:39 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zgadzam sie z przedmowcami Nowak nie panuje w Gdansku,zero omyslu na gre,zespol tragicznie przygotowany do sezonu.Nowak musi byc zdymisjonowany.

Ojojoj - 22 lipca 2017, 21:32:11 - *.146.41.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia na kolanach,zespol w tragicznej sytuacji,bez formy bez zgrania bez pomyslu na gre,jak jeszcze dlugo beda trzymac Nowaka,dosc juz tych porazek w lidze.

polo - 22 lipca 2017, 21:35:25 - *.96.203.73.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nowak grał, że obarczacie go winą za porażkę?A zawodnicy co nie mają własnej głowy , nóg i płuc?Ustawił ich jak wynika 4-4-2 i mieli zapiepszać.

lajkonik - 22 lipca 2017, 21:43:01 - *.dynamic.chello.pl
W dniu dzisiejszy w Polsce zmarła Piłka Nożna.
VAR zabił to co jeszcze obroniło się przed technologią. Piłka nożna dziś jest tyle warta co skoki narciarski. Kiedyś był piękny świat.

lajkonik - 22 lipca 2017, 21:44:58 - *.dynamic.chello.pl
Można zVARiować! Cracovia – Lechia 1:0, Cracovia – VAR 0:2

AG - 22 lipca 2017, 22:07:25 - *.146.103.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędziowie robili wszystko aby pomóc skorumpowanego lechi ale i tak nie dali rady.
Świetnie Cracovia, cztery bramki strzelone badziewiakom !

Zakopower - 22 lipca 2017, 22:18:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No ino piękny wynik

c - 22 lipca 2017, 22:18:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
po co tw jaja z varem? dalej wszystko mozna przekrecic,

Mesko - 22 lipca 2017, 22:28:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Największa w Polsce pralnia przegrała z Cracovią pomimo, że sędzia zrobił wszystko co tylko mógł by do tego nie doszło! Ebac pralnię ebac!

deschain - 22 lipca 2017, 22:48:00 - *.dynamic.chello.pl
do tej pory wydawało mi się,że VAR miał bronić przed wypaczaniem wyniku ale chyba coś mi się pomyliło.Proponuję p. Marciniakowi w przyszłości prewencyjnie nie uznawać żadnej bramki , bo przecież pół godziny wcześniej mógł być spalony albo faul.

Pomocnik m - 22 lipca 2017, 23:22:32 - *.play-internet.pl
Jaki przekręt system wychwytuje nieprawidłowości które sędzia potwierdził.Piłka nożna broniła się długo ale 30% sytuacji wcześniejszych powinno być wymazane przykład gdy jest spalony akcja trwa 10 sekund pózniej i wraca się do momentu kiedy mało istotny szczegół pokazał spalonego.Przy ocenie sędziego ważne były 2 podania tutaj wraca się dużo wcześniej.

Solne Mias - 23 lipca 2017, 1:18:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mateusz Wdowiak !!!

theman - 23 lipca 2017, 3:22:37 - *.hsd1.il.comcast.net
I po co plakac na ten var ,skoro bylo cos nie tak bramki nie ma ,wygraliscie 1v 0 i chyba to sie liczy ,kiedys moze i wam ten var pomoze w sprawiedliwym wyniku,a poza varem w pelni zasluzone zwyciestwo Cracovi,widac ,ze chca wygrywac chlopaki ,no zobaczymy jak dalej.

olo - 23 lipca 2017, 3:50:53 - *.range86-157.btcentralplus.com
Brawo Cracovia .........Zaglebie Lubin

hajkus - 23 lipca 2017, 7:22:42 - *.dynamic.mm.pl
Wawrzyniak dwóch Paixao to zawodnicy do odstawki daj im Nowak odpocząć no i Kuświk

Tomir39 - 23 lipca 2017, 7:53:02 - *.hsi07.unitymediagroup.de
Psy szczekają a karawana idzie dalej...jako kibic LG uważam że to dobrze że Lechijka przegrała teraz na początku sezonu.Taki kubeł zimnej wody na łeb może mieć tylko pozytywny wpływ na grę naszych gwiazdorów,może po ostatnim sezonie się trochę w dupach poprzewracało a teraz nadszedł czas żeby wrócić na Ziemię.

marynarz - 23 lipca 2017, 9:01:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tym meczem "eksportowy sędzia" marciniak potwierdził,że jest zwykłym dnem.

Pp - 23 lipca 2017, 10:28:39 - *.146.163.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy Nowak podal sie juz do dymisji??????

Obrzydliwy - 23 lipca 2017, 10:47:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisi mi Lechia i Cracovia nie kibicuje ani jednym ani drugim dzięki Bogu. Chodzi mi o system var. Pierwszy nieuznany gol dla Cracovii przy pomocy wspomnianego systemu, to jakaś farsa ! Oglądam nagranie, robię powtórki i co widzę ? Zawodnika Lechii z 17, który jest bliżej bramki aniżeli synunio z 99. Ja się pytam, po co ten system, skoro nagranie i tak nie powoduje prawidłowej decyzji ?

BI - 23 lipca 2017, 12:17:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To nie był pierwszy od 22 kwietnia gol puszczony przez Kuciaka. To były pierwsze 3 gole!

skuti - 23 lipca 2017, 12:18:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
Cracovia wygrała z Marciniakiem i Lechią - brawo.

skuti - 23 lipca 2017, 12:21:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
Obrzydliwy - sędzia najzwyczajniej w świecie "tylko" pomylił się.

poli - 23 lipca 2017, 12:24:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nowak exit

Fanatyk - 23 lipca 2017, 12:31:21 - *.107.142.69
Brawo Lechia ma Brzęczka będzie dołować on zmarnował 4-lata Katowickiej drużynie przyjmował swoich,teraz was z dołuje.On jeszcze sprowadzi paru swoich klub zadłuży (transfery złe ) i go po rundzie zwolnicie a grajkom których sprowadzi trzeba będzie płacić i to słono.Daje mu góra 2miesiące i go będziecie mieli dość szkoda mi waszego klubu pozdrawiam fanatyk

Fanatyk - 23 lipca 2017, 12:40:21 - *.107.142.69
Sory to nie tu

needle - 23 lipca 2017, 12:53:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@FansopotAG
Tak się zastanawiam kiedy zmieniłeś poglądy, bo wychodzi mi, że jakoś to nagle przyszło...
Poprzednio pisałeś, że ===> politycy i sędziowie ciągną do góry...i jak to ...nie da się...?
Uważasz, że politycy i sędziowie są nieudolni...???
A co z księżmi, masażystami, okultystami, cyklistami, Szwedami oraz wędkarzami...czy oni coś pomogli czy -przeciwnie- przeszkadzają.
Napisz koniecznie! Wszyscy przeczytamy z wypiekami na twarzy
I jeszcze dopisz jak to możliwe, że WSZYSCY pomagali a tu nie udało się do pucharów europejskich załapać...
IGła
PS A jak to jest...? Kuciak nie puszcza a LG jak...PUSZCZA [też poza pucharami!?!]

Miet - 23 lipca 2017, 13:02:58 - *.LAN3.mega-net.pl
Powtarzam tak jak kilka tygodni temu - Lechia nie ma trenera.

Kibic - 23 lipca 2017, 13:14:10 - *.centertel.pl
Ten VAR to jeszcze większe pole do przekrętu. Można jednym nie uznać bramki, bo kilku centymetrowy spalony choć powtórka nie wyjaśniła, można też bramki jednym nie uznać, bo niby ktoś kogoś blokował (jak ponoć miał twierdzić Marciniak po meczu), czy ktoś był na pozycji spalonej (jak twierdzili komentatorzy), a innym takie gole puścić i co najlepsze nikt się nie zorientuje, bo nikt nie zauważy paru cm spalonego, czy, że coś się działo 15 sekund wcześniej, czy że ktos kogoś blokował. Jaja...

hhh - 23 lipca 2017, 14:32:27 - *.dynamic.chello.pl
jako kibic Lechii twierdze ze w tym meczu Lechia nie zasłuzyła nawet na remis , po tych wszystkich sytuacjach z bramkami (VAR), ciezko przyznac ale ogladajac ten mecz ze znajomymi chciałem zeby Cracovia dociagneła ten rezultat , pozdrawiam

LEON - 23 lipca 2017, 15:34:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl