26 lipca 2017, 18:36:50 - bartekwr9
Zdzisław Lewandowski trenerem bramkarzy Gwardii Koszalin

Zdzisław Lewandowski został nowym trenerem bramkarzy drugoligowej Gwardii Koszalin.

Lewandowski w przeszłości pracował m.in. w Gryfie Słupsk, Bytovii Bytów, Jantarze Ustka czy GKS-ie Przodkowo.

źródło: Gwardia Koszalin

123 - 26 lipca 2017, 18:50:48 - *.legnica.vectranet.pl
No i brawa dla ojca Roberta Lewandowskiego. Należało się. Powodzenia w trenerce. Może trenerski talent jak syn piłkarz.

xxx - 26 lipca 2017, 18:52:20 - *.dynamic.chello.pl
Niesmaczny żart tata Lewandowskiego nie żyje.

Mijar - 26 lipca 2017, 19:02:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do 123, trzeba być chorym aby żartować z nieżyjącej osoby !!!!

Młody 28 - 26 lipca 2017, 19:09:12 - *.29.165.8.threembb.co.uk
Mam pytanie to ten sam co się pare lat tem z młodym Ciemniewskim naprał w samolocie w barwach Bytovii?

123 - 27 lipca 2017, 9:56:54 - *.play-internet.pl
Nie, dlugi język, krótki rozum. Nie wiedziałem.

LEON - 27 lipca 2017, 16:54:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia

Sebo(L) - 28 lipca 2017, 11:52:04 - *.play-internet.pl
Zdzisek Lewandowski swego czasu bramkarz Jantara Ustka,był zamieszany w sprzedaż meczu na szczeblu 3 ligi między Jantarem a MRKS Gdańsk,który zakończył się wynikiem 10:1 dla zespołu z Gdańska. Był to 1984 rok. MRKS wówczas musiał wygrać bardzo wysoko żeby mieć szansę na utrzymanie się w lidze.