28 lipca 2017, 19:51:19 - dyrovski
Pierwszy punkt Bruk-Betu Termaliki

W meczu otwierającym 3. kolejkę Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował z Zagłębiem Lubin 1-1 (0-0). Gola dla Zagłębia na początku drugiej połowy strzelił Martin Nešpor, a w ostatniej akcji meczu wyrównał Dávid Guba.

W pierwszej połowie nie została stworzona ani jedna groźna sytuacja bramkowa. Obie drużyny nie miały żadnego pomysłu na przeprowadzenie skutecznego ataku. Jedyny strzał Zagłębia był dziełem Filipa Starzyńskiego, ale była to bardzo nieudana próba i piłka poleciała daleko od bramki. Gospodarze odpowiedzieli równie niecelnym uderzeniem Patrika Mišáka. Do końca tej części gry na boisku przeważała gra w środku pola i niedokładność.

Tuż po przerwie goście wreszcie poważnie zaatakowali, co od razu skończyło się golem. Filip Jagiełło podał na prawej stronie do Alana Czerwińskiego. Vitālijs Maksimenko nie zdołał wybić futbolówki, dzięki czemu Czerwiński zagrał przed bramkę, gdzie strzału nie udało się oddać Jakubowi Świerczokowi. Piłka dotarła jednak do Martina Nešpora, a Czech nie miał problemu z umieszczeniem jej w bramce. W 61. minucie Daniel Dziwniel zacentrował z lewej strony, ale czujnie zachował się Ján Mucha, który uprzedził Nešpora i wybił futbolówkę.

Dziewięć minut później Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego, lecz zupełnie nieudany strzał głową oddał Jarosław Jach. Następnie sprzed pola karnego kopnął Arkadiusz Woźniak, jednak Mucha interweniował bez trudu. W 80. minucie w końcu zaatakowali niecieczanie - po zamieszaniu w "szesnastce" instynktownie uderzył Mateusz Kupczak, ale czujnie w bramce zachował się Martin Polaček. W ostatniej akcji spotkania gospodarze doprowadzili do remisu. Błąd popełnił bramkarz Zagłębia, który niepewnie wyszedł do piłki zagranej z okolic środka boiska przez Patryka Fryca. Polačka uprzedził rezerwowy Dávid Guba i głową skierował futbolówkę do pustej bramki.

28 lipca 2017, 18:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 Zagłębie Lubin
Dávid Guba 90 - Martin Nešpor 47

Bruk-Bet Termalica: 82. Ján Mucha - 8. Patryk Fryc, 4. Ákos Kecskés, 77. Artem Putiwcew, 2. Vitālijs Maksimenko - 10. Samuel Štefánik (46, 16. Martin Mikovič), 5. Vlastimir Jovanović, 25. Mateusz Kupczak, 28. Łukasz Piątek, 11. Patrik Mišák (73, 19. Dávid Guba) - 18. Bartosz Śpiączka (65, 21. Vladislavs Gutkovskis).

Zagłębie: 1. Martin Polaček - 33. Ľubomír Guldan, 2. Bartosz Kopacz, 5. Jarosław Jach - 44. Alan Czerwiński, 19. Filip Jagiełło (83, 25. Adam Matuszczyk), 20. Jarosław Kubicki, 18. Filip Starzyński, 23. Daniel Dziwniel - 13. Martin Nešpor (69, 21. Adam Buksa), 70. Jakub Świerczok (58, 9. Arkadiusz Woźniak).

żółte kartki: Putiwcew, Gutkovskis - Dziwniel.

sędziował: Paweł Gil (Lublin).
widzów: 3113.

Piotr - 28 lipca 2017, 19:54:00 - *.146.161.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dramatyczny mecz w wykonaniu wiochy,rumak do dymisji,a bramkarz polacek do rezerw.miejsce termaliki to 4liga.

znafca - 28 lipca 2017, 19:55:29 - *.police.vectranet.pl
Ostatnio Zagłębie zwycięski gol w doliczonym czasie, a dziś stracone punkty w ostatniej akcji meczu - zawsze wyjdzie na 0

jaz - 28 lipca 2017, 19:55:46 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Polaczek ma od zawsze problem z wychodzeniem do pilki - Nie wie kiedy ma zostac na lini a kiedy wyjsc - mnożą sie błedne decyzje w tym fragmecie gry .

xfish - 28 lipca 2017, 19:55:56 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Jest jeszcze szansa na Leciejewskiego?

gryks - 28 lipca 2017, 19:56:50 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
frajerski remis po co ten polaczek wylazil z bramki

Wzllg - 28 lipca 2017, 19:57:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Uuuuuuu farcik się skończył? Szkoda hahaha ten ich śmieszny trenerzyna to 3 liga, dwie przypadkowe wygrane i koniec, zjazd na swoje miejsce czyli pozycja nr 14

max - 28 lipca 2017, 19:57:49 - *.play-internet.pl
No to wróci temat Leciejewskiego, Polacek niech posiedzi na ławie,albo jak chce wyjechac niech jedzie...Strasznie nierówny bramkarz..

wałęsa - 28 lipca 2017, 19:58:59 - *.dynamic.chello.pl
Polaczek, oddawaj moje 100 milionów!

eddy - 28 lipca 2017, 20:00:30 - *.ssp.dialog.net.pl
@Wzllg zobacz tabele i co? Zaglebie na czele!!!!!

Oko - 28 lipca 2017, 20:00:54 - *.146.41.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W meczu dwóch najmniejszych miejscowości w ekstraklasie sprawiedliwy remis. Mecz na do dość dobrym poziomie, co tylko potwierdza że ekstraklasa jest nie tylko dla drużyny z dużych miast.

olo - 28 lipca 2017, 20:01:16 - *.home1.cgocable.net
Tak wiedzialem,ze wszystko spadnie na Polacka,ktory bronil dobrze caly mecz. Ten wynik to wina trenera,ktory jest minimalista i zabija radosc gry u tych chlopakow. 3 rok tego goscia i ciagle nie wie kto ma grac w pierwszej jedenastce, mizeria bez smietany.

mietowy - 28 lipca 2017, 20:01:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tragedia.Polaczek dlaczego to zrobiłeś.

matidruszc - 28 lipca 2017, 20:02:05 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak zwykle. Raz na 3 mecze Poacek musi walnąć jakiegoś babola. Boli podwójnie, ze tym razem po mistrzowsku zaprzepaścił zwycięstwo w ostatniej akcji meczu

sky - 28 lipca 2017, 20:05:34 - *.centertel.pl
Rozśmieszają mnie znawcy fachu bramkarza. Każdy kumaty wie, że piłka centralnie spadająca jest trudna do oceny dlatego często się zdarza, że bramkarz ma problem ze skuteczną interwencją. Zwykle jest o ułamek sekundy spóźniony choć czasem zbyt szybki i spadając nie może wybić piłki. Zabawni jesteście "znawcy". To trudny fach niedoceniany przez kibiców. Napadzior może dwie setki zepsuć ale bramkarz w ekstremalnej sytuacji zawsze ma być skuteczny. Zastanówcie się a najlepiej stan na orliku na bramie i sprawdź na sobie jak to jest grać w klatce

kolo - 28 lipca 2017, 20:09:25 - *.dynamic.mm.pl
Jaki ten Świerczok jest drewniany !
Pogońcie go do drugiej drużyny !

krzysztof7 - 28 lipca 2017, 20:10:14 - *.business.static.vectranet.pl
ale zeby nie polacek to by nie bylo 6 punktow w 2 meczach , odczepcie sie od niego , a najwieksze dno w lubinie to kubicki

Max - 28 lipca 2017, 20:13:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He.Dobry wynik dla Zaglebia!

elfazo - 28 lipca 2017, 20:14:08 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Kibice Zagłebia mogą być pewni paru rzeczy.
Po 1 ta drużyna cały sezon bedzie grała brzydko defensywnie bo taki minimalistyczny styl preferuje trener i tak gra drużyny wyglada juz od niemal 2 lat
Po 2 Każdy zawodnik który tam przyjdzie bedzie notował spadek formy i spadek morali motywacji z prostego powodu - Tam Trener jest przywiazany do naziwsk i ulbienców i nie daje szans zawodnikom którzy zagraja dobrze wyróznia sie nic z tych rzeczy.
Nowi gracze szybko połapią sie jak to fukcjonuje i szybko spadna morale - szybki regres formy Nie ma co sie starac bo ten trener nie docenia i nie nagradza wyróżniajacych sie zawodnikow.
Po 3 Polaczek ma swoje plusy i minusy Od dawna było wiadomo że ma problem z wychodzeniem do piłek z obliczaniem lotu piłki i podjeciem poprawnej decyzji w tym fragmencie gry i co z tym zrobiono ? Nic tam ten sztab szkoleniowy bramkarzy to od czego jest ? ile mieli czasu zeby wyelminowac porpawic ten fragment gry? nie zrobili nic żeby skorygowac takie zachowanie bramkarza który ma spory potencjal ale ten gragment gry strasznie kuleje i ejst to cykająca bomba - zbyt czesto sie zapedza za daleko wychodzi i juz pare bramek tak zawalil.... Ale sztab szkoleniowy nie zrobil NIC żeby poprawic u niego ten element gry.
- Stokowiec = Minimaliz i Defensywna gra Zagłebia - Brzydko grające Zagłebie od niemal 2 lat .

Jim beam - 28 lipca 2017, 20:16:49 - *.centertel.pl
Zagłębie bez formy a nadal punktuje. ..co będzie jak odpali? 7 pkt w trzech meczach kto by to dał przed rozpoczęciem?

FAKTY - 28 lipca 2017, 20:31:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
STOKOWIEC ! nie taka jest piłka! tylko takim jesteś TRENEREM ! Polaczek zawalił w tamtym sezonie 5 meczy i p.Sadowski 1wszym transferem powinien być BRAMKARZ!!! STOKOWIEC zniszczył Błąda, Vlasko,a teraz Mazek i Janoszka dołączają do grupy ,kokosa, ? Kto zarządza tym klubem ?

:-) - 28 lipca 2017, 20:42:23 - *.146.37.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
PS. A może Polaček po prostu obstawił u buka?

Gatecrashe - 28 lipca 2017, 20:54:51 - *.cheeloo.net
Piłka nożna jak wiadomo jest grą błędów. Ale, aby tych błędów było jak najmniej są treningi. Skoro bramkarz ma kłopoty z pewnym elementem gry, to trener powinien na to odpowiednio zareagować na treningach. To jest prosta gra, w której obowiązują proste reguły - im więcej potu na treningach tym mniej błędów w meczu.

. - 28 lipca 2017, 20:54:59 - *.ilabs.pl
boki pomocy i prawy obronca bo Fryc się nie nadaje bruk bet

luka - 28 lipca 2017, 21:07:20 - *.net.meganet.net.pl
do kolegi który oznacza się .-
ogarnij się kolego bo Fryc gra najlepiej i przy dobrej skuteczności napastników powinien mieć 3 asysty a ma tylko jedna w dzisiejszym meczu

Pytanie - 28 lipca 2017, 21:13:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy trenerem bramkarzy jest w Lubinie Jarek BAKO?

Scooby_Doo - 28 lipca 2017, 21:26:23 - *.dynamic.chello.pl
Pytanie tak Bako jest trenerem bramkarzy

Igor - 28 lipca 2017, 21:28:43 - *.centertel.pl
Kara za mecz z arka - dla przypomnienia. Tam zagraluscie frajersko a dziś frajersko trafiliście gola. Ale komu szkoda frajerów co układają się z innymi

Edi666 - 28 lipca 2017, 21:29:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ta. Jest bako trenerem. Polaczek mogl by byc najlepszym bramkarzem ale nie ma jednej chyba najwazni1ejszej cechy,ktora praktycznie dyskwalifikuje,go jako bramkarza. Mianowicie nie potrafi grac na przedpolu,a bez tego nie mozna byc dobrym bramkarzem. Smutne ale prawdziwe.
Tzrymaj sie Martin.

.... - 28 lipca 2017, 22:21:16 - *.174.35.129
@Igor a koleżanka jęczy z Łęcznej?

@elfazo - 28 lipca 2017, 22:32:54 - *.dynamic.chello.pl
Ty gościu śmieszny jesteś, jak Zagłębie gra brzydko i defensywnie od 2 lat. Właśnie grali bardzo ładnie dla oka do meczu z Termalicą w rundzie jesiennej 2016/17, dopiero potem zaczęło się sypać, ale wstaliśmy właśnie dzięki tej grze defensywnej.
Ten mecz powinien być wygrany, ale Leciejewski jeszcze nie dołączył do Zagłębia. Jest bardzo blisko i możliwe, że na Pogoń albo Jagiellonie będzie gotowy do gry.
Zagłębie i tak liderem po tej kolejce. Zobaczycie.

GER - 29 lipca 2017, 2:27:29 - *.dip0.t-ipconnect.de
Szkoda Zagłębia, bo są moimi faworytami i ulubieńcami od roku, po wyeliminowaniu znanego w Europie Partizana z Europy. Szkoda, wielka szkoda tej straconej bramki w ostatniej minucie meczu.
Frekwencja w Niecieczu żenada. Stadion ma większą pojemność, a jednak się nie zapełnił do końca. Może lepiej, aby taka Termalika spadła z Ekstraklasy? Na pewno są większe marki w I czy II Lidze, a nawet w III, jak Widzew Łódź, ŁKS Łódź, Stal Mielec, GKS Katowice czy Radomiak Radom i to z o wiele większym potencjałem kibicowskim, niż ten klub ze wsi.

Groch - 29 lipca 2017, 4:17:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaglebie gra 2ma napastnikami i w 1 połowie nie oddaje strzału na bramke Nespor i Świerczok to nadają się do TARTAKU..gdzie Stokowiec powinien być przy jego taktyce magazynierem. Wygrana w Kielcach i ze Śląskiem to fart..ko zarządza tym klubem? RN,prezes?tam nawet niema dyrektora sportowego ! brać Smude przynajmniej będzie ofensywna gra.

polo - 29 lipca 2017, 7:38:31 - *.96.217.236.neoplus.adsl.tpnet.pl
Groch Twój komentarz świadczy o tym, że się nie znasz na piłce.

ZL - 29 lipca 2017, 8:51:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie ma czasu , trzeba jak najszybciej szukać trenera ,chyba że chcemy oglądać tę padakę do końca sezonu, brać franka smude ! bedzie ofensywnie ,nie bedzie minimalizmu ,nie bedzie dziadostwa ..skoro ta druzyna nie chce umierać za stokowca to niech tańczy przy smudzie ! z jednym zastrzerzeniem ! zakaz dla smudy robienia transferów

Sport - 29 lipca 2017, 9:31:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stokowiec boi się zawodników z charyzmą, on niszczy zawodników którzy mają swoje zdanie..pasują mu młodzi i nie odzywa jacy się. . kto mu się postawi albo mu wytknie błędy jest odsunięty.. zajechał drużynę na wiosnę a odpalił kolegę. . po za tym większość drużyny go nie lubi.. Tylko Smude w Lubinie.. przypomnijcie sobie czasy Franka

zdarko - 29 lipca 2017, 10:56:27 - *.146.42.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
nie na Rumaku ale na Ogierze do I ligi.

Igor - 29 lipca 2017, 11:42:57 - *.centertel.pl
A co to jest ta Łęczna? Myślisz że żal mi klubu który rozwala się sam? Życzę im max 3 ligi bo tam już ani jednego mądrego człowieka nie ma. Jeśli klubem żądzą kibice po podstawówce i prezes bez wiedzy i doświadczenia... to dno jest bliskie
A zaglebie się zfrajerzylo i żadne wytłumaczenie. Jak się podkłada arce to jak można kibicować takim frajerom? Nie bądź śmieszny...dali d ... to teraz cała Polska się z nich śmieje. A ... prócz kolegów z arki którzy mają więcej do powiedzenia niż pseudo trener stokowiec.

krzyzyk31 - 29 lipca 2017, 14:20:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Igor naprawdę żal mi ciebie chłopie. Poziom naszej kopanej w Polsce jest tak mierny że każdy wynik jest możliwy. Tym bardziej że Zagłębie w ostatnim meczu z Arką o nic nie grało. Natomiast Arka grała o życie. Zresztą jej styl oparty na waleczności pozostał. Co do Zagłębia jako wieloletni kibic jestem mocno rozczarowany. Kompletnie nijaki styl i liczenie na błędy przeciwnika albo Starzyńskiemu coś wyjdzie.

Ciorba Sta - 29 lipca 2017, 15:17:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl