29 lipca 2017, 15:52:45 - bartekwr9
Gol Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański strzelił bramkę dla SC Preußen Münster 06 w wygranym 3-0 (0-0) meczu 2. kolejki niemieckiej 3. Ligi z SV Meppen 1912. Była to jego pierwsza bramka w tym sezonie.

29 lipca 2017, 14:00 - Münster (Preußen-Stadion)
SC Preußen Münster 06 3-0 SV Meppen 1912
Adriano Grimaldi 51, Martin Kobylański 66, Jeron Al-Hazaimeh 86

żółte kartki: Jeron Al-Hazaimeh - Jovan Vidović, Thilo Leugers, Marius Kleinsorge.
czerwona kartka: Thilo Leugers (76. minuta, Meppen, za drugą żółtą).

sędziował: Benedikt Kempkes (Południowy Zachód).

Kobylański zszedł z boiska w 82. minucie, kiedy zastąpił go Philipp Hoffmann.

SC Preußen Münster 06 ma na koncie cztery punkty i zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligowej.

AnWo_64 - 29 lipca 2017, 16:18:50 - *.dynamic.chello.pl
A miał być to taki talent, o który miały bić się dorosłe reprezentacje Niemiec i Polski...

Kol - 29 lipca 2017, 16:31:17 - *.dynamic.chello.pl
Jakby dostał na imię Marcin a nie Martin to by był lepszym piłkarzem.

vxdf - 29 lipca 2017, 16:33:07 - *.static.ip.netia.com.pl
Piekny gol bardzo precyzyjna podcinka i to z boku pola karnego. Gol mozna zobaczyc na yt.

Achim - 29 lipca 2017, 16:33:12 - *.dip.osnanet.de
Mieszkam w Niemczech , mam pytanie ? sedzia z Poludniowego Zachodu !!!!! nie znam takiej okolicy!!!!

Martin - 29 lipca 2017, 17:43:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzięki wwzystkim za pochlebne opinie

G - 29 lipca 2017, 17:52:15 - *.echostar.pl
Południowy Zachód = Südwest, jedna z regionalnych federacji DFB. 90minut jak zwykle nadgorliwe...

LEON - 29 lipca 2017, 20:51:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Martin

Fido - 29 lipca 2017, 22:59:34 - *.play-internet.pl
Lechia może sobie pluć w brodę że się go pozbyła

Suchar Zaw - 30 lipca 2017, 13:36:51 - *.icpnet.pl
sprytny manewr dla przeciętnego grajka. Pójść do 3-4 ligi zagranicznej, żeby 90minut przynajmniej o Tobie pisało

1500100900 - 30 lipca 2017, 15:46:28 - *.play-internet.pl