źródło: własne / Głogowski Portal Informacyjny / Podbeskidzie Bielsko-Biała

spec - 29 lipca 2017, 20:52:59 - *.koba.pl

janusz - 29 lipca 2017, 20:57:45 - *.hsd1.il.comcast.net
Na meczu bylo prawie cale miasto,niezla frekwencja.

nikim - 29 lipca 2017, 21:02:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
podali że 1000 osób na trybunach

xyz - 29 lipca 2017, 21:04:27 - *.bielmar.com.pl
Słabo 😕

Oli - 29 lipca 2017, 21:06:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słaby mecz, Chrobry raptem 1!!!! celny strzał w światło bramki, dobrze że skuteczny. Faworyci trenera z arki beznadziejni, a snujący się po boisku Trytko to już była kpina. Kiepsko widzę kolejne mecze w wykonaniu Chrobrego.

rychu - 29 lipca 2017, 21:09:03 - *.146.2.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Podbeskidzie nie przegrało, czyli pan W juz nie biegał po hotelu Qubus o 5 rano jak dwa miesiące temu przed meczem Zagłębia

UFIK - 29 lipca 2017, 21:19:41 - *.tvtom.pl
jak wyglądało Podbeskidzie w tym meczu?

Dam - 29 lipca 2017, 21:22:26 - *.play-internet.pl
Tragedia. Po jednym celnym strzale. Gdyby przy 1-0 nie czekali na koniec, to moze dowiezliby 3pkt

14 - 29 lipca 2017, 21:23:57 - *.static.sitel.net.pl
Do kibiców Podbeskidzia i nie tylko. Zauważyliście jak jest ułożony terminarz meczów meczów 1 ligi obecnego sezonu? Każdy zespół gra "za jakimś zespołem". Przykładowo Podbeskidzie gra "za" Stomilem Olsztyn. Ruch Chorzów gra "za" Podbeskidziem itd. Jaśniej? - w 1 kolejce Stomil gra z Bytowią, to w 2 kolejce Podbeskidzie gra z Bytowią, w 2 kolejce Stomil gra z Chojniczanką a Podbeskidzie gra z Chojniczanką w 4 kolejce, bo w 3 kolejce jest mecz Stomil-Podbeskidzie. Stomil gra z Ruchem w 4 kolejce , czyli w 5 kolejce mamy mecz Podbeskidzie-Ruch itp.
Jak myślicie - lepiej grać "za" zespołem mocnym czy słabym?
Pozdrawiam

xxxxx - 29 lipca 2017, 21:29:42 - *.199.105.230
Paweł Tomczyk przyszła gwiazda Lecha

Leo - 29 lipca 2017, 21:37:46 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Bach, Trytko beznadzieja. Dobre zmiany po przerwie. Danielak poprawnie na lewej obronie.

wer - 29 lipca 2017, 21:41:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Więc krótko. Słabi jedni i drudzy.

DGL - 29 lipca 2017, 21:45:32 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Chrobry gral caly mecz padline, ale wymeczyl remis, Trytko na lawe w 2 kolejce!

marek - 29 lipca 2017, 21:53:12 - *.datech.com.pl
"wzmocnienia" chrobrego dramat, brak konceptu na gre, szkoda kibiców

Slainte - 29 lipca 2017, 22:02:33 - *.ssp.dialog.net.pl
Goście z Bielska niestety zagrali lepiej , przede wszystkim byli zespołem szybszym. Dobre zmiany po przerwie.Na szczęście ambicji nie zabrakło i jest remis. Nie ma co się bać tej ligi , naprzód CHG !!!

Chrobry - 29 lipca 2017, 22:06:51 - *.ip-137-74-5.eu
Mamrot pamięta

Oko - 29 lipca 2017, 22:56:56 - *.146.40.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
a kibice ChG pamiętają i dobrze życzą trenerowi Irkowi.

Max - 29 lipca 2017, 23:07:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widać było w tym meczu ze Trener Nicniski bardziej Zmotywujesz Chrobcego na kolejne mecze.

zyguś - 30 lipca 2017, 12:59:31 - *.111.239.123
ŚWIT zleje Podbeskidzie.................. w pucharze aż miło.........

LEON - 30 lipca 2017, 19:09:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieżle

Fan - 30 lipca 2017, 20:39:12 - *.centertel.pl
Te pupilki Trenerka to jakaś kpina ! Snujący jakby narobił w majtki Trytko, bach bez żadnej wrzutki i wygranego pojedynku i Wisienka na torcie Stolc który najpierw robi karnego a pózniej przegrywa kolejne pojedynki które śmierdzą utrata bramki.
Z tym trenerem i jego arkowcami to utrzymanie bedzie sukcesem .!