[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


4 sierpnia 2017, 14:03:26 - Gladki
Miłosz Michalewski i Maciej Węglarz w OKS-ie Olesno

18-letni Miłosz Michalewski i 19-letni Maciej Węglarz z MKS-u Kluczbork zostali zgłoszeni do rozgrywek ligowych przez czwartoligowy OKS Olesno.

Michalewski to obrońca, który w poprzednim sezonie wystąpił w czterech meczach na poziomie Nice I ligi. Natomiast Węglarz jest pomocnikiem.

kibic74 - 4 sierpnia 2017, 15:11:58 - *.ssp.dialog.net.pl
Oby wrócili ograni i MKS będzie miał pożytek z wychowanków.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas