4 sierpnia 2017, 22:37:52 - euzi
Gol Kamila Glika

Kamil Glik strzelił bramkę dla AS Monaco w wygranym u siebie 3-2 (1-1) meczu 1. kolejki francuskiej Ligue 1 przeciwko Toulouse.

4 sierpnia 2017, 20:45 - Monako (Stade Louis II)
AS Monaco FC 3-2 Toulouse FC
Jemerson 28, Falcao García 58, Kamil Glik 70 - Zinédine Machach 6, Andy Delort 53

żółte kartki: João Moutinho - Ibrahim Sangaré, Zinédine Machach, François Moubandje.

Jaro - 4 sierpnia 2017, 22:40:30 - *.potel.pl
Jak oglądam powtórkę to wydaje mi sie że to Moutinho strzelił tego gola , Glik nawet nie dotknął piłki...

se - 4 sierpnia 2017, 22:42:49 - *.174.98.238
Jaro musnął ją włosami i koszulką

Jaro - 4 sierpnia 2017, 22:44:04 - *.potel.pl
@se to chyba przez mikroskop ktoś się tego dopatrzył :D

vxdf - 4 sierpnia 2017, 22:45:32 - *.static.ip.netia.com.pl
Eleven prawa do ligi francuskiej (tak samo jak do hiszpanskiej i wloskiej) ma tylko do maja 2018. Ze wzgledu na Neymara wartosc marketingowa ligi francuskiej znacznie wzrosnie. Niewykluczone ze Eleven straci te lige na rzecz na nc+.

azulgrani - 4 sierpnia 2017, 22:48:36 - *.dynamic.chello.pl
@vxdf - podobno nc+ negocjuje zakup transmisji curlingu na wyłączność. Oni w tym kierunku idą..

Rebel - 4 sierpnia 2017, 22:50:30 - *.play-internet.pl
Gola strzelił Moutinho, a nie Kamil Glik...gdzie wasza "uczciwość" jak przy bramce Igora Angulo notabene oficjalnie zweryfikowana przez Ekstraklase jako go Baska...kiedy oddacie mu gola?

xyz - 4 sierpnia 2017, 22:51:39 - *.51.138.184
widac na ostatniej powtorce ze glikson lekko zmienil tor lotu

Rebel - 4 sierpnia 2017, 22:56:12 - *.play-internet.pl
pod mikroskopem oglądali eksperci z 90 minut tak żeby uznać gola Glikowi. Nie sądzę żeby związek francuski uznał mu gola. Ale na tym portalu przypisuje się gole komu pasuje.

:) - 4 sierpnia 2017, 23:01:59 - *.dynamic.chello.pl
musnął tę piłkę, chociaż toru lotu raczej nie zmienił. Samo to, że tam się znalazł spowodowało, że bramkarz nie wiedział w którą miał iść stronę, no i wpadło

Rebel - 4 sierpnia 2017, 23:12:30 - *.play-internet.pl
Jakby tak to analizować kto tam musnął jednym włosem czy skrawkiem spodenek połowa goli byłaby samobójami lub inaczej zapisane. Panowie i Panie liczmy gola tym którzy mają w tym golu w 90% udział będzie zdrowiej.

jednak GLI - 4 sierpnia 2017, 23:47:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czytajcie, "mędrcy"! Specjalnie dla Was zajrzałem na chyba 5 portali (typu goal.com.fr czy francefootball.fr)... Żaden nie ma wątpliwości (choć czytałem pobieżnie, bez szczegółowych dyskusji, tylko główny artykuł) — wszystkie podają gol w 70 minucie: Glik. No, ale oczywiście. Jak chcecie wiedzieć lepiej, to Wam nic przecież nie przeszkodzi.

TunnaFish - 4 sierpnia 2017, 23:57:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dlaczego my, Polacy, zamiast cieszyć się z sukcesu Rodaka (w tym przypadku zdobytego przez Niego gola zaakceptowanego przez Ligę Francuską), negujemy to na wszystkich forach sportowych? Inne narodowości nie mają z tym problemu, cieszą się z sukcesów swoich sportowców!!! Zawiść, zazdrość, etc. ... .

Osa - 5 sierpnia 2017, 11:05:20 - *.centertel.pl
Ewidentnie musnął piłke glową bo widac jak nawet troche zmienila tor lotu no ale znafcy zawsze widza od dupy strony. Wieczni nieudacznicy Gliku i tak sie z Was śmieje. On ma miliony a wy nic.

rrr - 5 sierpnia 2017, 11:13:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Naprawdę pajace wam coś nie pasuje? Wszystkie największe serwisy (w tym oficjalna strona ligi) podaje Glika. Nawet on sam tak pisze. Idźcie kopać ogródek czy coś innego, a nie narzekacie, janusze piłki

mikee - 5 sierpnia 2017, 13:30:10 - *.61.211.118
Glik to taki kilka klas lepszy Celeban. Strzela sporo bramek, ale obrońcą jest bardzo słabym. Pierwszą bramkę dla Toulousy zawalił, on do strzelca nie zdążył nie orientując się gdzie piłka spadnie. Po prostu łapał na spalonego na chama i nie wyszło (https://streamable.com/u7k56).
Monaco jakby chciało wygrać LM to potrzebuje kozaka(dwóch) do środka obrony, a co do kadry to musimy grac na więcej strzelonych goli, bardzo ofensywnie, bo Pazdan Glik będą tracili mnóstwo goli, z niemal każdym rywalem.

Piotr - 5 sierpnia 2017, 13:52:25 - *.146.164.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Glik obecnie najlepszym zawodnikiem w reprezentacji,drugi Lewy...

LEON - 5 sierpnia 2017, 19:53:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet jeśli strzelił niechcący to i tak super
Brawo Kamil

Btv - 6 sierpnia 2017, 12:39:34 - *.play-internet.pl
Glik strzeli więcej bramek w sezonie niż Neymar!!! Już prowadzi... Bravo Kamil!!!