5 sierpnia 2017, 15:51:26 - bartekwr9
Gol Rafała Kaziora

Rafał Kazior strzelił bramkę dla rezerw Werderu w wygranym 1-0 (0-0) meczu 4. kolejki niemieckiej 3. Ligi z SC Preußen Münster 06. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

5 sierpnia 2017, 14:00 - Münster (Preußenstadion)
SC Preußen Münster 06 0-1 SV Werder Bremen 1899 II
Rafał Kazior 27

żółte kartki: Adriano Grimaldi, Michele Rizzi, Tobias Warschewski, Sebastian Mai - Ole Käuper, Idrissa Touré, Isaiah Young, Thore-Andreas Jacobsen, Levent Ayçiçek, Lars Bünning, Dennis Rosin.
czerwona kartka: Isaiah Young (67. minuta, Werder II, za drugą żółtą).

sędziował: Steffen Mix (Bawaria).
widzów: 6571.

Kazior zagrał cały mecz, a w drużynie gospodarzy w 79. minucie Martina Kobylańskiego zmienił Jeron Al-Hazaimeh.

Werder ma na koncie dziesięć punktów i zajmuje trzecie miejsce w lidze. Preußen ma siedem punktów i zajmuje szóste miejsce.

Wojak - 5 sierpnia 2017, 16:40:41 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl