5 sierpnia 2017, 18:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 2-0 Wigry Suwałki
Ville Salmikivi 16, Miha Goropevšek 21

Olimpia: 1. Wojciech Małecki - 25. Damian Ciechanowski, 4. Miha Goropevšek, 24. Matic Žitko, 27. Marcin Woźniak - 7. Damian Michalik (82, 14. Mateusz Klichowicz), 10. Robert Janicki (56, 6. Maciej Wolski), 8. Kamil Kurowski, 20. Daniel Feruga, 9. Marcin Kaczmarek - 26. Ville Salmikivi (67, 11. Wołodymyr Kowal).

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 2. Paweł Olszewski, 3. Rafał Remisz, 17. Adrian Jurkowski, 16. Artur Bogusz - 19. Mariusz Rybicki (80, 6. Robert Dadok), 32. Robert Obst, 10. Mateusz Radecki, 25. Damian Gąska, 11. Krzysztof Wołkowicz (70, 8. Patryk Sokołowski) - 9. Patryk Klimala (46, 77. Karol Mackiewicz).

żółte kartki: Janicki, Feruga, Wolski - Wołkowicz.

sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok).
widzów: 1850.

źródło: własne / Olimpia Grudziądz / Suwałki24

Zes - 5 sierpnia 2017, 19:53:31 - *.hsd1.il.comcast.net
Chyba trzeba szukać nowego trenera......

Sks - 5 sierpnia 2017, 19:54:57 - *.suwalki.vectranet.pl
Geniusz taktyczny Skowronka trzeci mecz trzecia porażka. Trenerek tyle gadał o budowaniu zespołu od obrony że wyszło że nie ma ani obrony ani ataku. Zmienianie jedynegp napastnika na Mackiewicza bez formy bez komentarza. Gdzie jest tak zapowiadany napastnik? Obok Ruchu jesteśmy 100 % spadkowiczem

Kiku - 5 sierpnia 2017, 20:38:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skowronek odleciał

Piekasz - 5 sierpnia 2017, 20:40:19 - *.centertel.pl
Podsumowując mecz : dwa zerko dla Olimpii
I reszta meczu męczenie buły , oczy same sie zamykaly -.- ale 3pkt dopisane !✌

kibic_GKS - 5 sierpnia 2017, 21:00:37 - *.adsl.inetia.pl
Mecz na remis. Mogę pocieszyć kibiców z Suwałk, bo wasz zespół grał dobrze. Po prostu nam dopisało szczęście, a wam tym razem nie.

kam - 5 sierpnia 2017, 21:16:29 - *.srn-dsl.gauldalikt.no
"Tamtym" razem tez nie dopisało

ol - 5 sierpnia 2017, 21:45:17 - *.31.109.233.threembb.co.uk
Takie wyniki uzyskiwaly wszystkie druzyny które ten trener prowadzil bez zaskoczenia tego można było się spodziewac

Kibic - 5 sierpnia 2017, 23:28:30 - *.centertel.pl
Cóż tym razem przeszkodziło w wygraniu meczu mojej kochanej drużynie. Słupki poprzeczki a może sedziowie czy też dobra gra bez farta . Masakra....

Huehue - 6 sierpnia 2017, 8:01:23 - *.dynamic.chello.pl
Salami-kiwi najlepszy

wigrzak - 6 sierpnia 2017, 9:20:43 - *.suwalki.vectranet.pl
Wiadomo było że sezon łatwy nie będzie. Zespół jest na prędce sklecony, niedoświadczony. Widać jednak że chłopaki potrafią grać, nie oddają meczów za darmo. Pozostaje nam czekać i wierzyć że w końcu wyklaruje się z tego drużyna. No i na napastnika. Nie wiem jak oceniać trenera. Zdaje się że 3 mecz z rzędu goni od wynik zdejmując jedynego napastnika. Trudno chwalić taką taktykę.

Biały sto - 6 sierpnia 2017, 12:55:26 - *.CNet.Gawex.PL
Witam .Dajcie popracować Trenerowi nie oceniacie po 3 spotkaniach.Artur Skowronek to dobry Szkoleniowiec.Pozdrawiam Suwałki City.

kibic_GKS - 6 sierpnia 2017, 12:56:28 - *.adsl.inetia.pl
No, Salami-kiwi zdecydowanie plus meczu. Za to Kurowski występ na minus. Był do zdjęcia po pierwszej połowie. Chyba ma jakieś specjalne względy u trenera. Cud, że jego straty nie skończyły się utratą gola.

w1947 - 6 sierpnia 2017, 14:00:36 - *.245.104.224
za dużo zmian kadrowych i brak napastnika. bedzie cud jak się utrzymamy

AdamNawalk - 6 sierpnia 2017, 15:39:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Goropevsek Ekstraklasa za rok. Albo w Olimpii, albo go kupią. Gość przerasta ligę. Znakomity transfer. Na minus Ciechanowski i Kurowski. Kurowski to ulubieniec trenera, ale tylu strat w środku nawet on nie może robić. Zabija kontry i psuje grę. Paszulewicz znów stworzył kolektyw i za to szacunek. Szkoda jedynie, że ma słabość do niektórych hamulcowych w zespole.
Wigry całkiem poprawnie. Mieliśmy trochę szczęścia.

MacSKS - 6 sierpnia 2017, 16:29:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
Za całkiem poprawną grę nikt nie przyznaje punktów. Trzeci mecz za dwie bramy z tyłu. Albo będzie zgranie i w końcu odpali albo będziemy za słabi na tą ligę. Raczej całować ostro będziemy dół tabeli. Nie ma się co dziwić skoro takie cięcia w zespole. Jak nie ma kaski to nie ma grania.

sks - 6 sierpnia 2017, 16:34:02 - *.olsztyn.vectranet.pl
ile kibicow Wigier?

LEON - 6 sierpnia 2017, 16:58:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To było chłodnie przyjęcie

ja - 6 sierpnia 2017, 19:43:47 - *.suwalki.vectranet.pl
przy stanie 2-0 zdjęty napastnik w Wigrach, jak można grać bez napastnika? Nie ma co liczyć na remisy, samymi remisami nie utrzymamy się w lidze

edek - 7 sierpnia 2017, 8:23:16 - *.135.202.67