9 sierpnia 2017, 21:06:28 - bartekwr9
Drużyna Daniela Kajzera wygrała Superpuchar Bułgarii

Botew Płowdiw Daniela Kajzera zremisował 1-1 (1-0) w meczu o Superpuchar Bułgarii z Łudogorcem Razgrad Jacka Góralskiego. W rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze Botewa.

9 sierpnia 2017, 19:00 - Burgas (Stadion Łazur)
Łudogorec Razgrad 1-1 k. 4-5 Botew Płowdiw
Wánderson 48 - Todor Nedelew 16

karne: (0-0 Marcelinho - obroniony), 0-1 Łyczezar Bałtanow, 1-1 Wánderson, 1-2 Fernando Viana, 2-2 Natanael, 2-3 Wiktor Genew, 3-3 Anicet Andrianantenaina, 3-4 Felipe Brisola, 4-4 Cosmin Moți, 4-5 Płamen Dimow

żółte kartki: Claudiu Keșerü, Natanael, Swetosław Djakow - Płamen Dimow, Felipe Brisola, Yaya Mélèdje.

sędziował: Stanisław Todorow (Szumen).

Kajzer rozegrał cały mecz w barwach zwycięzców, zaś Góralski pozostał na ławce Łudogorca.

k - 9 sierpnia 2017, 21:15:13 - *.dynamic.chello.pl
czy ja dobrze widzę - z drugiej ligi polskiej do średniaka bułgarskiej ekstraklasy? i pełne 90. minut w meczu o superpuchar?

Kawi - 9 sierpnia 2017, 21:30:04 - *.dynamic.chello.pl
Ja bym napisał nawet, że nie do średniaka, a do czołowej drużyny.

gimbol - 9 sierpnia 2017, 21:30:06 - *.icpnet.pl