11 sierpnia 2017, 11:50:33 - Gladki
PP: Rozlosowano gospodarzy 1/8 finału

Dzisiaj w siedzibie PZPN rozlosowano gospodarzy spotkań 1/8 finału Pucharu Polski. W tej fazie rywalizacji znalazły się trzy pary z tej samej klasy rozgrywkowej i to właśnie ich dotyczyło piątkowe losowanie.

wg - 11 sierpnia 2017, 11:57:49 - *.play-internet.pl
tak a krzesełka by musiał każdy z domu przynieść bo są wszystkie wykręcone ;)

rozbawiony - 11 sierpnia 2017, 12:11:41 - *.centertel.pl
znowu losowanie pod legie

premo - 11 sierpnia 2017, 12:18:34 - *.172.86.87
Do rozbawiony:Zgadzam się z Tobą w 100%!!!
Pzpn ,powinien się nazywać Pzpn Legia Warszawa razem z sędziami>Po prostu pomagając Legii na każdym kroku pzpn się tak kompromituje razem z sędziami!Jakby ślepy sędzia zauważył bramke dla korony w poprzednim sezonie Legia nie byłaby Mistrzem!Ale Trzeba bylo jej kolejny raz pomóc

WRWE - 11 sierpnia 2017, 12:21:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korona u siebie z Wisła piekielnie silna, zwłaszcza przy pomocy sędziego haha

adi4567 - 11 sierpnia 2017, 12:25:32 - *.dynamic.mm.pl
A to nie jest tak że Sandecja w tej edycji jest
zgłoszona jeszcze jako I-Ligowiec?

Do WRWE - 11 sierpnia 2017, 12:30:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
O ile mnie pamięć nie myli,to nie Korona utrzymała się po golu strzelonym ręką Siemaszki,tylko

@wg
W Pucharze Polski wymogi co to stadionów są bardzo niskie, więc mecz można by oglądać na stojąco. Na wielu stadionach tak jest

D - 11 sierpnia 2017, 12:57:57 - *.eu.entropy.pm
Krupniok Zabrze dostanie w łeb od SNS.

Golbi - 11 sierpnia 2017, 13:24:44 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Gdyby rozstawiać drużyny Ekstraklasy przy losowaniu nie trzeba by robić niesprawiedliwego losowania gospodarzy np. można by wyszczególnić drużyny z miejsc 1-6 Ekstraklasy to by poprawiło rozgrywki bo drużyny z miejsc 5-8 grałyby do końca w 8. I nie było by meczu Wisły 6 miejsce z Koroną 5 miejsce. Rozstawiony powinien być też obrońca trofeum nie byłoby meczu Arki z Sląskiemu już w 1/16 i mistrz polski. Tak drużyn Ekstraklasy ledwo zaczynają gre w PP i trafiają na siebie

@ do WRWE - 11 sierpnia 2017, 13:25:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To chyba ostatniego meczu Korona- Wisła nie oglądałeś.
Sędzia dał kieleckim dwie bramki

Snakson - 11 sierpnia 2017, 14:34:34 - *.centertel.pl
Beka z osób podpisujacych się WRWE. Sprzedaliscie d.pe i jeszcze się tym szczycicie.Wierność dzisiaj wrogu wczoraj bracie

Golbi - 11 sierpnia 2017, 15:40:07 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Puchar Polski powinien wyglądać tak że drużyny Ekstraklasy powinny być porozstawiane w 1/16 miejsca 1-6 (promowanie gry w 8) i 9-10 (promowanie gry do końca w 8) w 2016/17 np. Legia i losować potem jej umieszczenie w drabince ale tylko nr nieparzyste 1,3,5,7,9,11,13,15.
drużyny z miejsc 7-8 i 11-16 i losować umieszczenie w drabince mecz nr 2,4,6,8,10,12,14,16 do nich potem dolosować rywali z wcześniejszych rund (niższych lig)
Wtedy po pierwsze będą walczyć do końca w lidze o miejsca 1-6 i 9-10 by w 1/8 PP ewentualnie ominąć Legie, czy Lecha bez meczy w klapkach w 8) po drugie drużyny z 1-6 nie trafią na siebie losowanie gospodarzy będzie zbędne.

raf - 11 sierpnia 2017, 16:20:41 - *.3-1.cable.virginm.net
dobrze jak jest teraz przynajmniej slabsze druzyny z nizszych lig moga dojsc daleko!!!

Piotr - 11 sierpnia 2017, 17:01:16 - *.146.38.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zlikwidowac puchar polski znowu slabeusz to wygra i skompromituje sie w lidze europy.

@Piotr - 11 sierpnia 2017, 18:04:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Arka się według Ciebie skompromitowała tracąc awans w ostatnich minutach z solidnym klubem, który występuje na bieżąco w pucharach?

Franek - 11 sierpnia 2017, 18:10:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A Legia? Kiedy wylosują gospodarza Legia - Ruch?

mks - 11 sierpnia 2017, 19:20:09 - *.internetia.net.pl
legia gra na wyjezdzie bo miezy sie z klubem z nizszej ligi

sbn - 11 sierpnia 2017, 19:56:23 - *.opera-mini.net (*.254.226.229)
Kiedy wróci Kacharava?
Kurde w Gruzji U-21 super wymiatał a teraz taki falstart i ta kontuzja

Mike - 11 sierpnia 2017, 22:02:48 - *.centertel.pl
Drużyny z Ekstraklasy powinny zaczynać Puchar jedną rundę wcześniej, żeby drużyny z niższych lig miały większą szansę na wizytę atrakcyjnego rywala.

Golbi - 11 sierpnia 2017, 22:06:23 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
raf- to będą dalej dochodzić przecież eliminują najczęściej drużyny Ekstraklasy do tego frajdę mają piłkarze i kibice zespołów z 2 czy 3 i niższych lig jak trafiają na silniejszych. Chodzi o to by drużyny z pierwszej 6 Ekstraklasy nie odpadały w meczach miedzy sobą i przy okazji wprowadzić opcje ze zespół będzie grał w lidze do końca by mieć rozstawienie w PP. No i sam zobacz które mecze są bardziej zacięte gdzie były dogrywki oprócz Arki to w meczach Ekstraklasa z zespołami z niższych lig dogrywki Tarnobrzeg, Sosnowiec, Tychy. a emocje jak na grzybach w Szczecinie. Mecz Zagłębię S - Wisła i 7 goli czy Chojniczanka - Wisła w sezonie 16/17