[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


11 sierpnia 2017, 18:55:32 - dyrovski
II liga: ŁKS 1-0 Kluczbork

11 sierpnia 2017, 17:00 - Łódź (Stadion Miejski)
ŁKS Łódź 1-0 MKS Kluczbork
Jewhen Radionow 78

ŁKS: 25. Michał Kołba - 16. Paweł Pyciak, 24. Kamil Juraszek, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 5. Bartosz Widejko - 13. Jakub Kostyrka, 4. Tomasz Margol (82, 31. Przemysław Kocot), 21. Filip Burkhardt (46, 17. Mateusz Gamrot), 7. Patryk Bryła, 18. Piotr Pyrdoł (65, 23. Damian Guzik) - 10. Jewhen Radionow.

Kluczbork: Grzegorz Kleemann - Tomasz Górkiewicz, Paweł Gierak, Wojciech Kochański, Kamil Nitkiewicz - Lucjan Zieliński (49 Miłosz Reisch), Sebastian Deja (88 Kamil Nykiel), Donatas Nakrošius, Paweł Kubiak, Paweł Baraniak (71 Dawid Wolny) - Marcin Niemczyk (62 Dmytro Fedota).

żółte kartki: Bryła - Gierak, Deja.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
widzów: 4327.


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

Jordan - 11 sierpnia 2017, 18:56:37 - 178235041140.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Forever ŁKS!!!!!!

balti1908 - 11 sierpnia 2017, 18:56:42 - ip54557ef4.adsl-surfen.hetnet.nl
Tak trzymac Panowie :P

zlob - 11 sierpnia 2017, 18:57:08 - 185.63.201.151
róg róg róg - gol gol gol !!!

gizmo - 11 sierpnia 2017, 18:57:14 - staticline55935.toya.net.pl
Brawo EŁKSA tak trzymać!!!

REKLAMA

Tinkoff - 11 sierpnia 2017, 18:58:57 - public-gprs357284.centertel.pl
Widzów 2500 tysiąca

lol - 11 sierpnia 2017, 18:59:02 - 178-37-45-134.adsl.inetia.pl
Oj MKS nigdy nie dorosniecie. Bez jaj.

KKS - 11 sierpnia 2017, 19:02:36 - 178235146052.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Brawo ŁKS !!!! Pzdr z Poznania.

Ricko22 - 11 sierpnia 2017, 19:03:26 - host-91.90.57.165.sttb.pl
Brawo ŁKS-a

RTS KING - 11 sierpnia 2017, 19:04:31 - 89-71-140-211.dynamic.chello.pl
czy to prawda ze macie "układ" z Arką??

@Tinkoff - 11 sierpnia 2017, 19:04:47 - 188.226.170.53
Raczej sporo więcej. Po wczorajszej sprzedaży, do 18:00 zajętych było ponad 3200 miejsc.

kumaty - 11 sierpnia 2017, 19:04:52 - staticline55935.toya.net.pl
@tinkoff a z kąd wiesz byłeś?? Zajmij sie lepiej swoim klubikiem w 3 lidze co sobie pogrywa z mizernym skutkiem jak na razie.

19Ricko08 - 11 sierpnia 2017, 19:05:49 - host-91.90.57.165.sttb.pl
Zawsze ŁKS do końca życia.

deltas - 11 sierpnia 2017, 19:06:22 - ip-5-172-238-114.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
w relacji na żywo w Radiu Łódź pisali że kibiców 4500

Maniek - 11 sierpnia 2017, 19:08:17 - user-94-254-140-204.play-internet.pl
Do wszystkich widzewskich komentatorów frekwencji na ŁKS-ie... Klubem Łodzi jest ŁKS!!

REKLAMA

wlodek - 11 sierpnia 2017, 19:13:14 - btq202.neoplus.adsl.tpnet.pl
kto tego anty trenera Konwinskiego zatrudnia w polskich klubach

jaro - 11 sierpnia 2017, 19:18:12 - public-gprs356642.centertel.pl
Zobaczmy jak się zaczną wyjazdy.

@jaro - 11 sierpnia 2017, 19:21:34 - staticline55935.toya.net.pl
Dobrze będzie ja ci to mówię nie martw się nic

Polskapona - 11 sierpnia 2017, 19:23:49 - 87-206-75-203.dynamic.chello.pl
Brawo ŁKS ! Naprzód Husario po awans do 1 ligi !!!

city - 11 sierpnia 2017, 19:26:56 - cpc88005-haye25-2-0-cust184.17-4.cable.virginm.net
Tak trzymać dalej ŁKS ! Od zawsze łódzki, na zawsze jedyny!

qlty - 11 sierpnia 2017, 19:58:23 - 123.154.broadband9.iol.cz
Ile za aawans? Ile dla prezesa DNML

Maniek - 11 sierpnia 2017, 20:04:14 - user-94-254-140-204.play-internet.pl
qlty - No to teraz głośno! "Róg, róg, róg, gol, gol, gol!" Hahaha! Teraz szczekajcie zaściankowe łepki!

Obserwator - 11 sierpnia 2017, 20:05:16 - terminal-3-207.retsat1.com.pl
Pierwsza połowa słaba jak Reaktywacja 2015,w drugiej ŁKS ruszył do ataku i się opłaciło. Lepiej wygrać po średnim meczu niż przegrać po dobrej grze.
PS. Pieczara przygotowany do zmieniania Żeni, a tu bramka i znów musi czekać na debiut :-D

fansport - 11 sierpnia 2017, 20:15:56 - 89-72-16-135.dynamic.chello.pl
coraz bliżej awansu do pierwszej ligi.

cygul - 11 sierpnia 2017, 20:19:17 - user-94-254-147-136.play-internet.pl
Brawo brawo!!!
Viva Rodowici!!!
oNI maja karnety a My mamy 3 punkty!!!
Znowu słychać trzask pękajacych dup z okolic koluszek i zdunskiej woli... Przykro mi...
Łącze sie w bólu...

Rado - 11 sierpnia 2017, 20:19:37 - public-gprs363573.centertel.pl
ŁKS walka bo w sercu jest przeplatanka 😉 BRAWO jeszcze raz brawo!!! Szczególnie za drugą połowę.

Kolegen08 - 11 sierpnia 2017, 20:22:27 - cpc82070-leic19-2-0-cust160.8-1.cable.virginm.net
Brawo Panowie! Czas najwyższy zostawić po sobie pozytywne wrażenie na kolejnym meczu i tym razem wyjazdowym! Naprzód eŁKSa!
Pozdro dla Tyskich i Zetki.

Nici - 11 sierpnia 2017, 20:34:12 - public-gprs394421.centertel.pl
Lipa z taką gierka z Kluczborkiem najsłabszą drużyną oby starczyło silki dalej na punkty.😴

cwks - 11 sierpnia 2017, 20:35:03 - 188.146.105.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A od wyjazdu zaczną się bęcki

Nici - 11 sierpnia 2017, 20:36:10 - public-gprs394421.centertel.pl
Lipa z taką gierka z Kluczborkiem najsłabszą drużyną oby starczyło silki dalej na punkty.😴

REKLAMA

tomek - 11 sierpnia 2017, 20:42:13 - 178.43.211.43.ipv4.supernova.orange.pl
za rok derby z widzewem polonia warszawa 3 liga taki poziom lks radomiak lepszy

Rapek - 11 sierpnia 2017, 20:42:34 - 160.236.150.185.ip4.akomp.com.pl
Brawo Łodzianie pozdro z Bydgoszczy, walczcie 1 liga Wasza

wow - 11 sierpnia 2017, 20:50:16 - 178-37-45-134.adsl.inetia.pl
bije o zaklad ze ten nici jest z Bierdzan ole ole Sokol

gall.an - 11 sierpnia 2017, 20:51:19 - 159-205-222-76.adsl.inetia.pl
Tylko i na zawsze ŁKS!!
Mam wrażenie, że i na wyjazdach może być całkiem nieźle....

wołoś - 11 sierpnia 2017, 20:56:31 - 79.103.80.202.dsl.dyn.forthnet.gr
Od 2000/01 do dziś w Łódzkiem lepsza jest GKS Bełchatów bo aż 9 razy, a Widzew 8 razy, a ŁKS zero. Teraz w III lidze ŁKS będzie lepsza niż GKS?

Wycior - 11 sierpnia 2017, 20:57:40 - host-89-241-170-37.as13285.net
Brawo Radionow! Klubem Łodzi jest ŁKS!

Mati - 11 sierpnia 2017, 21:07:30 - p4FCA0872.dip0.t-ipconnect.de
No i co? Smialiscie sie ze mnie i pisaliscie ze sie nie znam a tu wszystko co napisalem to sie sprawdzilo. Morze chcecie sie dowiedziec co bedzie w przyszlym tygodniu, bo jak tak to tez wam powiem

Zibi 1908 - 11 sierpnia 2017, 21:21:51 - user-94-254-247-44.play-internet.pl
A teraz wszyscy na wybrzeże nie ma zamuły że dziadek ma rozwolnienie że piasek tylko przy parawanie jedziemy i na cały ryj JESTEŚMY ZAWSZE TAM......

ełksaforev - 11 sierpnia 2017, 21:37:58 - 124.81.rev.vline.pl
Brawo ŁKS! Pierwsza połowa wyrównana ale po przerwie ŁKS zdominował rywala. Kluczbork nie zagroził naszej bramce a ŁKS mógł i powinien strzelić drugiego gola. Trzymać tak dalej chłopaki!

widzacy - 11 sierpnia 2017, 21:40:38 - 078088029169.dynamic-ra-06.vectranet.pl
kolejne wymeczone 1-0 Radomiak wybije wam z głowy awans hahahahahaha DRWECA klubem 2 ligi LKS 3 liga za zielony stolik spadniecie jak Polonia

master - 11 sierpnia 2017, 21:57:46 - 77-254-102-134.adsl.inetia.pl
jeszcze jutro rolnicy po przewodnictwem soltysa Smudy wpierdziel i bedzie spoko

Kyslaw - 11 sierpnia 2017, 22:01:00 - d95-33.icpnet.pl
ŁKSiak w Poznaniu pozdrawiam, Brawo ŁKSa!!

SMI1939 - 11 sierpnia 2017, 22:45:17 - host-176-221-123-145.dynamic.mm.pl
Pozdrowienia dla kibiców ŁKS od starego kibica Stali Mielec!Życzę powodzenia i kolejnego awansu

borg - 11 sierpnia 2017, 22:53:27 - staticline-31-182-154-23.toya.net.pl
Obiektywnie po b.słabej postawie ŁKS w meczu z Kluczborkiem 3 pkt. grają słabo a już mają 7pkt. Kiedyś ten fart się skończy...

dr - 11 sierpnia 2017, 23:13:07 - dynamic-31-41-235-223.teoc.pl
do borg - raczej pomyśl ,co będzie jak zaczną grać dobrze i zgrają się już "na cacy" - ŁKS zaczął podobnie jak sezon temu w III lidze ,nie traci bramek i zawsze coś tam uda się "ukłuć" - oby zakończyli sezon na tym samym miejscu co rok temu

Rado - 11 sierpnia 2017, 23:13:37 - terminal-3-174.retsat1.com.pl
Dzięki SMI1939 pamiętam z Wami zgodę. Walczymy aby być tam gdzie Wy.W Łodzi bez zmiany ŁKS Pany!!!

lol - 11 sierpnia 2017, 23:36:12 - aepz102.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszyscy tu graja slabo bo ta liga jest slaba no powiedzcie sobie w koncu i do lozek

Gryfin26 - 12 sierpnia 2017, 0:20:59 - staticline-31-182-159-233.toya.net.pl
Jako kibic Widzewa jestem zaskoczony postawa ŁKS-u, po zawieszeniu z licencją, uważałem że będziecie chłopcami do bicia, a tu po 3 kolejkach 7 pkt. Co prawda to dopiero początek sezonu, tym bardziej że wszystkie trzy mecze mieliście u siebie, ale z tym składem obstawiam że po 3 kolejkach będziecie mieli góra 2 pkt.Dlatego szczerze gratuluję postawy waszej drużyny. Co zastanawia to styl w jaki wygrywacie po 1:0 gdzie stosunek bramek pierwszej i drugiej drużyny w tabeli to już 8 bramek.Co prawda nie widziałem wygranych meczów, i nie wiem ile sytuacji miał ŁKS, ale po wynikach mi się nasuwa poprzedni sezon Widzewa i Cecherza który tak samo wygrywał na farcie, aż fart mu się skończył i kiblu jemy w 3 lidze.Oczywiscie mogę się mylić i chłopaki się jeszcze rozkręca, ale to czas pokaże tym bardziej mecze na wyjeździe. I ostatnie co mi się nasuwa to rozbudowa waszego stadionu, na pierwszym meczu było was 4800 na drugim już 4500, pytanie do kibiców ŁKS-u co byli na meczu ilu było teraz kibiców bo 90 minut nie podaje, bo jeśli podobnie co w dwóch pierwszych meczach, i utrzymanie taka frekwencję przez cały sezon, to jako Kibic Widzewa uważam że zasługuje inna rozbudowę stadionu. Tylko pytanie czy stać was utrzymać taka frekwencje przez cały sezon?

mario - 12 sierpnia 2017, 0:24:14 - 178.43.11.86.ipv4.supernova.orange.pl
Pzdr z Opola LKS klubem Lodzi!!!

Ofside - 12 sierpnia 2017, 1:33:29 - user-94-254-146-176.play-internet.pl
Jak się ściąga chłopaków z Miedzi II, Zagłębie II albo coś tam II, to się potem gra jak Nieszczęście II. Ale tak zadecydował pan Konwinski. Wkrótce też II.

TylkoRTS - 12 sierpnia 2017, 9:25:17 - 188.146.32.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Proponuje zerknąć jak zaczęła poprzedni sezon Polonia Bytom a jak zakończyła i ostudzić głowy. Z tym składem i bez kasy max 10 miejsce. Pozdrawiam

Balti1908 - 12 sierpnia 2017, 9:48:59 - ip54557ef4.adsl-surfen.hetnet.nl
Gryfin co ma stosunek bramek do punktów? W piłce chodzi chyba o to aby strzelić przynajmniej 1 bramkę więcej niż przeciwnik i za 1-0 czy 5-0 nadal są 3pkt a po drugie to początek sezonu. Więc ważne dla beniaminka żeby się ograć a potem gdy będzie wiadomo o co się gra

sawdwa - 12 sierpnia 2017, 10:36:26 - 192.162.149.64
A kibicow mało

Podróżnik - 12 sierpnia 2017, 10:47:05 - 5.174.100.100
Pierwsza połowa ŁKS zagrał bojaźliwie na 0 z tyłu i to był cel było to widać stąd pojawiły się nieśmiałe gwizdy w przerwie bo publika to czuła a piłkarze wiedzieli o co chodzi.
Druga połowa gra jak na gospodarza przystało i pojawiło się kilka bramkowych akcji.
Zmiana Pieczary... no i Żenia ukuł on chyba musi być na ciśnieniu .
Publika chodzę na mecze od lat 80 i muszę przyznać że publika/doping mimo jednej trybuny (sprawa techniczna lepiej się dopinguje jak głos wraca), pokuszę się o taką tezę, że jest najlepszy od lat, jest też atmosfera dodatków b.dużo dzieci.
I mam wrażenie, że pod koniec kibice swoim zachowaniem bardzo pomogli bo było widać że Kluczborg nie wierzył że .
Podsumowując:
- widać bardzo duże zaangażowanie piłkarzy
- Bury trochę zawodzi a dodatkowo po złym swoim zagraniu ma pretensję do innych (ale wierzę że odpali miał - wykonał jeden strzał który mógłby go odblokować)
- kibice to jest dla mnie odkrycie sezonu doping pierwsza liga
- wszystko idzie w dobrą stronę choć jeden dobry transfer przydałby się
- mam takie poczucie że na wyjazdach źle nie będzie
Trzeba pochwalić ŁKS - respect.
A co do innych klubów każdemu życzę takiej postawy jak ŁKS obecnie.

Hans - 12 sierpnia 2017, 12:25:35 - staticline-31-182-149-239.toya.net.pl
Kolejny fartownie wygrany mecz Akademii Piłkarskiej Łódź. Teraz zaczną się wyjazdy i trzeba będzie wrócić na ziemię...

RTSLODZ - 12 sierpnia 2017, 15:22:23 - user-94-254-133-43.play-internet.pl
Znow wam e udało.ja liczyłem na wsza porażkę albo remis...kak wy to robicie klubik.bez stadionu,kibicow,bez sponsora..teraz zacza się wyjazdy zobaczymy czy takl łatwo wam będzie haha:-D apropos inwestora.qasza sponsor Cisinus.bedzie wspieal Widzew..podobno was olal..czy to.prawda? Pozdrawiam

RTSLODZ - 12 sierpnia 2017, 15:31:43 - user-94-254-133-43.play-internet.pl
Widzacy Polonia spadla przez zarzad dokładnie przez Engela nie przez finanse bo.jak na 2 ligę miała wysoki budżet.
.LKSspadnievprzez zielony stolik tak będzie narazie im.idzie jeszcze parę kolejek spadna w dół tabeli..nie martw się.my awans oni.spadek..chyba ze cudem.sie utrzymaja

Roman - 12 sierpnia 2017, 16:00:25 - 159-205-57-227.adsl.inetia.pl
RTSLODZ do nauki bo ilość błędów popełnionych w twoich komentarzach jest zatrważająca. Merytorycznie też nie wygląda to dobrze. ŁKS ma niezbyt wysoki budżet, ale w poprzednim sezonie Puszcza awansowała mając jeszcze mniejszy. ŁKS klub bez kibiców? Zdecydowanie najwyższa frekwencja w II lidze o tym nie świadczy. W awans ełksy wątpię, bo sprowadzając leserów pokroju Burkhardta nie wzmocnili składu, ale powinni się spokojnie utrzymać.