[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


11 sierpnia 2017, 20:25:47 - dyrovski
II liga: Radomiak 4-1 Rozwój

11 sierpnia 2017, 18:30 - Radom (stadion MOSiR)
Radomiak Radom 4-1 Rozwój Katowice
Maciej Filipowicz 38, Maciej Świdzikowski 50, Leândro 59 (k), Kamil Cupriak 68 - Michał Płonka 51

Radomiak: 1. Hubert Gostomski - 14. Damian Jakubik, 26. Martin Klabník, 4. Maciej Świdzikowski, 2. Michał Grudniewski - 11. Kamil Cupriak (71, 16. Dawid Jabłoński), 75. Matthieu Bemba, 23. Simón Colina (74, 24. Szymon Stanisławski), 10. Peter Mazan, 17. Maciej Filipowicz (78, 7. Patryk Winsztal) - 9. Leândro (65, 25. Jakub Rolinc).

Rozwój: Bartosz Golik - Przemysław Mońka, Michał Czekaj, Michał Szeliga, Marcin Kowalski - Daniel Paszek, Bartosz Jaroszek (68 Olivier Lazar), Michał Płonka (74 Piotr Barwiński), Kamil Bętkowski (64 Paweł Szołtys), Kamil Łączek (61 Kacper Tabiś) - Bartosz Marchewka.

żółte kartki: Colina - Jaroszek, Paszek.

sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).
widzów: 2719.


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

zielonooki - 11 sierpnia 2017, 20:27:48 - apn-5-60-247-42.dynamic.gprs.plus.pl
Radomiaczku jesteś dla mnie wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!

mi(r)co - 11 sierpnia 2017, 20:28:36 - cmo120.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie Ci internetowi ujadacze ? Pewnie wygraliśmy przez sędziego, albo fartem. Czekam cierpliwie....

Bamper - 11 sierpnia 2017, 20:28:39 - 095160158187.dynamic-ra-11.vectranet.pl
Tak jest moc i jest super trzeci meczyk. Brawo Radomiak.

Kamyk - 11 sierpnia 2017, 20:30:03 - afct33.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Maciek Filipowicz. Kamyk

REKLAMA

sese - 11 sierpnia 2017, 20:32:36 - 89-79-98-33.dynamic.chello.pl
zdziwieni proszę reka do gory, nie widze, dziekuję.

Radomiak - 11 sierpnia 2017, 20:34:29 - aeqn73.neoplus.adsl.tpnet.pl
4:0 nie 4:1 bramka dla rozwoju podarowana tylko dlatego ze maja klasowego bramkarza :D

Radom - 11 sierpnia 2017, 20:36:38 - fado.algo.radman.pl
Jak już to 3:0 gdyby ne liczyć tej całej sytuacji

y - 11 sierpnia 2017, 20:38:32 - 188.146.105.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oho, jak co roku po udanym starcie napinaczki radomskie już się widzą w I lidze

posejdon - 11 sierpnia 2017, 20:38:54 - public-gprs365570.centertel.pl
Wracam z meczu...powiem krótko...drużyna trenera Cyraka gra znakomicie....super paka....bardzo przyjemnie ogląda się moją kochaną drużynę....do przodu Radomiak!!!

Max - 11 sierpnia 2017, 20:40:13 - public-gprs214043.centertel.pl
Jak tam ciemniaki z 2 ligi. Fajnie się obija lamusow?? 1 liga to dla was za wysokie progi...😄 Radomiak ? Co? Baraże 😄😄

Sprawiedli - 11 sierpnia 2017, 20:41:10 - public-gprs402053.centertel.pl
A z Bytovia 0:6

@y - 11 sierpnia 2017, 20:45:27 - fado.algo.radman.pl
Gdzie tu masz widzących Radomiaka w I lidze? To teraz każdy cieszący się ze zwycięstwa to napinacz pewny awansu? Ja tu widzę za to standardowy komentarz wkładający w usta kibiców jakieś wymyślone stwierdzenia.

mi(r)co - 11 sierpnia 2017, 20:45:59 - cmo120.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oho, długo nie czekałem. Te wszystkie y, Max, Sprawiedli: co żal d..ę ściska...

Zielony - 11 sierpnia 2017, 20:46:10 - a25-06-12.opera-mini.net (31.0.68.125)
W II lidze same wsie tylko RADOMIAK

REKLAMA

Kamil - 11 sierpnia 2017, 20:47:01 - afdq16.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak zagrał Gostomski z Jagi

prawda - 11 sierpnia 2017, 20:52:52 - 37.250.175.159.bredband.tre.se
zawsze będę powtarzał ,że wystarczyło na zbity pysk wywalić sprzedawczyków typu Kościelny,Kwiek,Szady,Sulkowski,Gurzęda ,Stąporski i drewno Tarnowskiego i wyniki przyjdą same .Brawo Radomiak brawo drużyna po mału do celu .Psy szczekają karawana jedzie dalej !

Oks - 11 sierpnia 2017, 21:00:38 - 89-77-29-9.dynamic.chello.pl
Pozdro z Opola Radomiak, powodzenia!

gambler - 11 sierpnia 2017, 21:02:04 - public-gprs353858.centertel.pl
Nie zwracajcie uwagi na takie mendy jak y,max,sprawiedliwi,bo to jest karma dla frojdasów z broni!!!

gambler - 11 sierpnia 2017, 21:04:24 - public-gprs353858.centertel.pl
Gostomski jest o 10000% lepszy od ręcznika !!!!!!!~!Szadego .

Sklepik - 11 sierpnia 2017, 21:05:01 - user-94-254-228-175.play-internet.pl
Brawo. Na razie jestem zaskoczony. Da się wygrywać więcej niż jedną bramką i bez karnych. Oby ta passa trwała do ostatniej kolejki.

Rdm1987 - 11 sierpnia 2017, 21:05:18 - 078088029164.dynamic-ra-06.vectranet.pl
To co dziś widziałem tzn grę Radomiaka... to była gra co najmniej 1 liga . Nie chodzi tu o wynik! A o samą grę napraw lał! Nie ma co już myśleć że się łatwo awansuje ale szczerze jak Radomiak będzie tak dalej grał to każdy klub z tej ligi będzie miał ciężka przeprawe z Radomiakiem .

Broniarz - 11 sierpnia 2017, 21:12:13 - user-94-254-130-228.play-internet.pl
O prosze rumuniaki narazie na farcie jadą
Hehehehe
Ale można i tak Narazie sędziowie łaskawi bo karnych nie dają Ale na wiosne aby to upchnąć znowu bez goli a jeśli już to jak sędzia karnego da 😀😄

Broniarz - 11 sierpnia 2017, 21:14:56 - user-94-254-130-228.play-internet.pl
😀😄😄😄😄€
516;😄😀😀
Coś super władców w Radomiu (duchów) słabo ledwie 2700.Wiem,że macie dość naszego stadionu tylko nie możecie się doczekać kiedy wasz gołębnik na struga otworzą

Broniarz - 11 sierpnia 2017, 21:17:31 - user-94-254-130-228.play-internet.pl
Byście troche z tymi wulgaryzmami spasowali na meczu.Bo wy innego repertuaru nie znacie jakiegoś bardziej kulturalnego.Tylko duchy obojętnie kto przyjedzie byleby nawrzucać jak leci ale jak się jest Legią 2 to tak jest

Broniarz - 11 sierpnia 2017, 21:20:55 - user-94-254-130-228.play-internet.pl
Duchy (barażowcy) znowu 4te miejsce i znowu baraż o awans,które przegracie.😄😄😄😄&
#128516;😄😄
Ciekawe czy już na waszym kurniku gdzie centrum handlowe powinno stać czy na naszym estadio na Narucie.Oby już tam.Nie chcemy was na Narutowicza😀😀

haha - 11 sierpnia 2017, 21:22:34 - 37.250.175.159.bredband.tre.se
rakieta ,dzida ,pistolet jutro gra pancerna drużyna z herbem zużytego pampersa przewiązanego wstążką ....i jak będzie na meczu więcej jak 150 osób z obsługą i rezerwowymi to idę na pielgrzymkę w waszej intencji

Ja - 11 sierpnia 2017, 21:24:24 - user-94-254-231-193.play-internet.pl
Zobaczymy ilu kibiców będzie na broni

Broniarz - 11 sierpnia 2017, 21:24:26 - user-94-254-130-228.play-internet.pl
Do 7egły to dużo wam brakuje.A już nikt się nie dziwi,że każdy z was ma beke,no my w Radomiu w szczególności.To już 7egła się lepiej zschowuje niż wy.A to że już Mielce Korony Siarki Motory śmieją to wasz problem

Xawier - 11 sierpnia 2017, 21:24:27 - ip-31-0-126-174.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wszyscy na duży plus. Wyróżnienia dla Filipowicza i Leo. Szacunek za fair play

REKLAMA

Broniarz - 11 sierpnia 2017, 21:28:44 - user-94-254-130-228.play-internet.pl
My Broniarze
To my Chłopcy z Placu Broni
Jesteśmy dumni z tego co mamy
Jesteśmy dumni,że mamy taką drużyne
Jesteśmy dumni,że mamy taki kkub który przed rumunami(duchami) obronimy
Jesteśmy dumni,że mamy Planty które rządzom Radomiem bo jest to najpiękniejsza dzielnica miasta a nie jakieś Borki ustronie czy krychnowice

RKS - 11 sierpnia 2017, 21:32:28 - user-94-254-229-185.play-internet.pl
Kamil Cupriak men of the mach

Rdm1987 - 11 sierpnia 2017, 21:32:30 - 078088029164.dynamic-ra-06.vectranet.pl
Na tych twoich plantach to nawet mój pies się nie chce zesrać! Tak się ich brzydzi.

Xawier - 11 sierpnia 2017, 21:34:23 - ip-31-0-126-174.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Broniarz może niedługo się spotkamy jak Radomiak 2 Was wylosuje w PP.

rrr1910 - 11 sierpnia 2017, 21:37:18 - 178235062162.radom.vectranet.pl
Mazan i Cupriak najlepsi ogólnia cała drużyna na plus nie było słabego punktu

RAFI - 11 sierpnia 2017, 21:39:01 - host-80-238-99-16.jmdi.pl
Brawo RADOMIAK pozdro od Legionisty!bronisz bo ci żyłka pęknie !Legia&RADOMIAK.

under46 - 11 sierpnia 2017, 21:41:21 - 095160153187.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Trener Cyrak bardzo ładnie skompletował zespół. To są ludzie, którzy wiedzą czego chcą . I do tego potrafią grać poukładaną mądrą piłkę pozycyjną , nie tylko z kontry jak to wpajał Liczka czy Podol. Widać też dobrą atmosferę, takie pozytywne nakręcanie się. Zupełnie inny zespół niż w poprzednim sezonie. Co do sytuacji na 2:0 i na 2:1 - niesamowita sprawa. Radomiak Fair Play Klasa Światowa . Brawo.

Gelek Jeba - 11 sierpnia 2017, 21:41:53 - host198.136.tronic.pl
Broniarz ktoś cię kiedyś wytropi...

dfg - 11 sierpnia 2017, 21:44:36 - fado.algo.radman.pl
Broniarz to slaby troll i jeszcze to "rządzom" :D

greengo - 11 sierpnia 2017, 21:44:53 - 159-205-214-206.adsl.inetia.pl
Number one,czy jak tam wolicie-Man of the game -oczywiście -po raz drugi z rzędu Kamil Cupriak!!!Pięknie się ogląda naszego Radomiaczka, Gratulacje dla trenera Cyraka.Brawo za Fair play.

Broniarz - 11 sierpnia 2017, 21:49:34 - user-94-254-130-228.play-internet.pl
A ten wasz trener Czyrak to kto to wogóle jest?Jakiegoś ogóra nieznanego sobie zstrudniliście.
Hehehe gdzie byliście ostatnio jak pod fontannami sobie w barwach chodziliśmy😀😄😄😄
A jak na Borki wpadliśmy to duchy pouciekali do klatek schodowych i się skryli w piwnicach i oknach 😄😄

rrr1910 - 11 sierpnia 2017, 21:52:17 - 178235062162.radom.vectranet.pl
właśnie z tym oddaniem gola to kontrowersyjna sprawa. Bramkarz Katowic okazał się ciamajdą to nie nie wina Maćka. Ciekawe jakby by było przy wyniku 0-0 w 85 minucie.

under46 - 11 sierpnia 2017, 21:55:23 - 095160153187.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Co by było, gdyby babcia miała wąsy? Komentujmy to, co stało się w czasie rzeczywistym, Radomiak zachował się BARDZO DOBRZE, nie kontrowersyjnie.

Jarecki - 11 sierpnia 2017, 22:22:58 - rtr-5-194.interkar.pl
Brawo RKS..Broniarz.,.ma swoj swiat chlopak widziany zza okna dzelnicy nieudacznukow, szmateksow i lombardow...nawet dyskontu z sympatycznym owadem nie ma i Chlopcy musza sie blakac po nieznanych terenach w poszukiwaniu Amareny...
Ps. Mimo to rzycze wam wygranej z Jedlinskiem, wazne by wygral radomski klub
19R10...

Wojtas - 11 sierpnia 2017, 22:27:36 - bhu107.neoplus.adsl.tpnet.pl
Broniarz mylisz pojęcia w swoich barwach to ty siedzisz tylko u siebie pod prysznicem a nie pod fontannami. Poproś mamusię to ci odkręci kurek z chłodniejszą wodą bo strasznie fantazjujesz w swoich opowieściach. Brawo Radomiaczku za fajną dla oka grę i oby tak dalej. Tylko Radomiak

Zielen - 11 sierpnia 2017, 22:29:53 - user-94-254-228-101.play-internet.pl
Brobiarz a co wy robiliscie jak sobie w srode z 2 chlopakami parodowalismy po plantach w koszulkach Radomiaczka i piwko pilismy pod spolemem 2 godziny spedzone na planatach a duchow 0 :D

www - 11 sierpnia 2017, 22:31:21 - cpc120588-sutt6-2-0-cust179.19-1.cable.virginm.net
do Radom chlopku panszczyzniany poznajesz twoje pismo

POLONIA - 11 sierpnia 2017, 22:32:58 - user-94-254-228-101.play-internet.pl
Ja to sie nie dziwie ze kopec zerwal zgode Polonia bron skoro na plantach same trolle internetowe a na nasze mecze nigdy z was nikogo nie bylo wstyd !!

GKS - 11 sierpnia 2017, 22:33:53 - aetk104.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radom Łódź Sosnowiec - trójkąt biedmódzki hahahah Beka na całą Polskę

Hiden - 11 sierpnia 2017, 22:36:33 - user-94-254-228-101.play-internet.pl
Podpisuje sie pod wypowiedzia Polonisty my chlopaki z Resovi beke krecimy z Broniarzy przez cala zgode 0 wsparcia z ich strony tylko like na fb.... no ale coz kibicowac to wy morzecie ale juniorow....

2. - 11 sierpnia 2017, 22:39:47 - m052.class101.petrotel.pl
Szacun Dla Radomiaka za oddanie bramki, która padła przy oddaniu piłki. Prawo Panowie!

NiezlomneP - 11 sierpnia 2017, 22:50:13 - 078088031027.dynamic-ra-08.vectranet.pl
BROŃ INTERNET HOOLIGANS zbierama na flagę może wspomożecie ziomeczki ?

Mario - 11 sierpnia 2017, 23:00:00 - apn-31-0-32-16.dynamic.gprs.plus.pl
Ta liga w tym roku tak slsba ze jakies sloiki z warszawy nie awansuja to hanba!!! P Slawek teraz kupi awans.....

Arturro - 11 sierpnia 2017, 23:25:24 - 188.146.67.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do broniarz: chłopie smaruj kakao bo miejscowi chłopcy w Jedlińsku na meczu waszej ligi jakiejś tam spuszczą wam wpierdul. Cała Polska i Świat śmieje się z pseudomłyna radomsko-gwardyjskiej broni (dla przypomnienia milicyjnej kiedyś).Zatem "nie podam dłoni tej kvrvie radomskiej broni".

Broniarz - 11 sierpnia 2017, 23:29:25 - user-94-254-130-228.play-internet.pl
Ale was nie ma i nie było.To że któryś duszek na Plantach koło Społemu sączył piwko to miał mega szczęście,że nikogo od nas nie byłobo byłaby szybka ucieczka przed Chłopcami z Placu Broni 😄 Raczej was nie było tylko pobunkrowaliście się przed chłopcami z placu broni jak na Borkach hasaliśmy

Broniarz - 11 sierpnia 2017, 23:32:06 - user-94-254-130-228.play-internet.pl
Zresztą duchy zapomniały słynnej akcji jak na Potkanowie i Krychnowicach mieli ciekawe akcje jak Broniarze wpadli.Zresztą pare waszych szmatek zostało w autobusie skrojonych.😄😄😄😄

Arturro - 11 sierpnia 2017, 23:35:23 - 188.146.67.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do broniarz: daj numer telefonu to zadzwonię i się spotkamy i pogadamy, o tych twoich szmatkach, no daj parówo. Teraz niech wszyscy zobaczą jaki z ciebie chłopiec z placu bruni.

Mirco - 11 sierpnia 2017, 23:35:48 - 095160157109.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Do broniarza trolla nie pal dziewczyno więcej tego świństwa.

Broniarz - 11 sierpnia 2017, 23:38:35 - user-94-254-130-228.play-internet.pl
ŁKS klubem Łodzi jest.ŁKS pryjedzie do was to zrobi z wami porządek a my im pomożemy

Arturro - 11 sierpnia 2017, 23:43:38 - 188.146.67.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do broniarza: daj w końcu ten numer palancie.

19xyz51 - 12 sierpnia 2017, 0:19:26 - apn-31-0-38-171.dynamic.gprs.plus.pl
Ten Arturro to fajny debil;)

MD - 12 sierpnia 2017, 0:25:21 - ip-31-0-122-2.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Broniarz lepiej zajmij się swoim klubikiem, może uda wam się wyjść z 4 ligi Fajnie, że macie szanse grać z Radomiakiem w pucharze, szkoda ze z rezerwami haha
Brawo Radomiak dziś ważne 3 pkt!

greengo - 12 sierpnia 2017, 0:26:14 - 159-205-214-206.adsl.inetia.pl
Mojemu staremu kumplowi ze szkoły -kibicowi Broni-z Zamłynia- jest po prostu wstyd za ciebie- niejaki Broniarzu.Facet jest skonsternowany tobą pajacu. Pzdr.Zamłyniak.

Tom - 12 sierpnia 2017, 0:36:38 - user-94-254-236-102.play-internet.pl
Rzygać mi się chce jak czytam posty dzieci z plant. Ale jeszcze bardziej mi się zbiera jak niektórzy zaczynają wchodzić z nimi w przepychanki słowne. Dajcie sobie siana i cieszcie się każdym zielonym świętem. TYLKO RADOMIAK POZDRO!

posejdon - 12 sierpnia 2017, 1:03:53 - public-gprs365570.centertel.pl
Marny prowokator....olejcie go niech sobie klepie...to paranoik z powikłaniami....dzisiaj wszyscy kibice Radomiaka są szczęśliwi....ja już po 7 mym browarku...panowie...nie rwijmy włosów z łona...nie mówmy o awansie.nie pompujmy kondomu...cieszmy się kolejnymi meczami...Kocham Cię Radomiaczku!!!

Beeef - 12 sierpnia 2017, 6:02:06 - cpc109135-craw8-2-0-cust727.16-3.cable.virginm.net
Duchy sa cwane i wylegly popisać w internetach, bo 9 pkt po 3 meczach, a na koniec i tak będzie przegrany baraż i wielki płacz

Tt - 12 sierpnia 2017, 6:27:35 - user-94-254-231-131.play-internet.pl
Ale ci kibice Radomiak a mają kompleksy. Zawsze po ich meczu czy to win czy plecy fala komentarzy a najśmieszniejsze jest to że pizza że powinno być 4:0hahahatylko piłkarze wiedzą co to fair play? Swoją drogą Świdnik przesadził z tym wznawianiemmogl kopnął w aut a nie taka bomba w stronę bramkarza który nic się nie spodziewal

Zielony - 12 sierpnia 2017, 6:44:06 - 79-77-251-61.dynamic.dsl.as9105.com
Brawo Radomiak sama gra wygląda dobrze trener poraz kolejny trafił z składem cupriak świetna forma leo również , mazan dobrze bemba jak zawsze klasa , Filipowicz pokazał potencjał który w nim drzemie , colina na 8 radzi sobie coraz lepiej , jest walka o skład i jest kim grać , gostomski fajnie by by było go wykupić

luki - 12 sierpnia 2017, 6:51:24 - host-89.25.165.67.static.3s.pl
W imieniu kibiców Rozwoju, którzy byli wczoraj w Radomiu i można ich było policzyć na palcach jednej ręki chcemy serdecznie podziękować Panu z biura klubu za ponowne tak miłe potraktowanie nas w sprawie możliwości obejrzenia meczu. Dziękujemy. Zapraszamy wszystkich sympatyków drużyny z Radomiaka na rewanżowy mecz w Katowicach. A co do meczu. Zostaliśmy zdominowani przez drużynę gospodarzy, która odniosła zdecydowane zwycięstwo.Życzymy Wam skutecznej walki o zaplecze ekstraklasy. My musimy się dobrze odbudować w ciągu tygodnia by efekt punktowy w meczu z Garbarnią był zupełnie inny. I jeszcze jedno: duży szacunek dla drużyny Radomiaka za umiejętność zachowania się fair-play. Nie każdy to potrafi. Pozdrowienia.

marcin - 12 sierpnia 2017, 8:13:11 - user-94-254-225-111.play-internet.pl
Oglądałem konferencje Panie trenerze dziękuje w swoim imieniu oraz zapewne wielu innych za ciepłe słowa wypowiedziane pod adresem naszej drużyny. Pozdrawiamy Radomiak

jarock - 12 sierpnia 2017, 9:01:37 - ip-5-172-255-3.free.aero2.net.pl
Brawo piłkarze , brawo kibice RADOMIAKA za gest fair play ! Taki powinien być sport ! Fan Jarota Jarocin @ Lech Poznań.

gregor13 - 12 sierpnia 2017, 11:08:18 - apn-31-0-65-216.dynamic.gprs.plus.pl
@Tt. Nie pitol kolego, że Świdzik powinien kopać po autach i bramkarz się nie spodziewał. W I połowie w identycznej sytuacji obrońca Rozwoju też kopnął loba w mierunku bramki, tylko Gostomski był przytomny i stał tam gdzie trzeba. Bramkarz Rozwoju miał po prostu pecha, że piłka tak się odbiła i go przelobowała. A zachowanie ekipy Radomiaka po tej sytuacji - klasa!! Pozdrawiam mormalnych.

pynek444 - 12 sierpnia 2017, 12:15:39 - cpc69403-oxfd27-2-0-cust344.4-3.cable.virginm.net
Gratulacje dla Radomiaczka!!! Brawo!!! Do boju Zieloni!!!
RADOMIAK FOREVER!!!

like - 12 sierpnia 2017, 12:43:25 - 188.146.4.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Boże,ten Rozwój wyglądał tragicznie co oni robią w 2 lidze?????

palermo - 12 sierpnia 2017, 14:56:39 - user-94-254-226-240.play-internet.pl
Marek Koniarek legenda żyjąca Polskiego futbolu.!
Wielki Piłkarz!
Wspaniały Człowiek!
Panie Marku Wielki Szacunek .!
Radom Pozdrawia i życzy Panu jak i Rozwojowi.!
Gry o pierwszą ligę,lub baraży.

Broniarz - 12 sierpnia 2017, 16:08:21 - user-94-254-134-229.play-internet.pl
My już się zbieramy na meczyk.Dzisiaj spokojnie nas 500 sztuk będzie.Od razu ruszamy z głośnym dopingiem.Robimy kocioł i młyn.I zaczynamy marsz w kierunku trzeciej ligii.Zbiórka na Plantach i Borkach wspólną siłą idziemy na stadion na mecz.Nie dajmy się zielonym duchom sprowokować

under46 - 12 sierpnia 2017, 16:27:00 - 095160153187.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Do like. Popatrz, ten Rozwój taki tragiczny, że kolejkę temu pyknęli 2:0 spadkowicza z Nice I Ligi Wisłę Puławy. Naprawdę, niektóre komentarze na tej stronce są "niesamowicie głębokie intelektualnie". ;)

astronom - 12 sierpnia 2017, 17:33:49 - adql69.neoplus.adsl.tpnet.pl
radom przy Katowicach to biedna wioska.

do under46 - 12 sierpnia 2017, 17:37:37 - 188.146.4.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
chodziło o ten mecz,a małe cudeńka takie jak z Puławami czasem się zdarzają ,oby tak w następnych meczach,bo w tym starci w proch.

KONRAD - 12 sierpnia 2017, 19:26:28 - public-gprs386422.centertel.pl
Pod relacją z tego meczu na forum głównie wypowiedzi niedojrzałych emocjonalnie osób,a ten mecz przejdzie do annałów piłki nożnej w Polsce jedynie ze względu na zachowanie fair play piłkarzy Radomiaka gdy po przypadkowym golu ze wznowienia na 2-0(kiks bramkarza gości),oddali Rozwojowi bramkę na 2-1.To propagujcie, a nie plemienne wojenki kibiców dwóch radomskich klubów,które mało kogo poza Radomiem interesują.Wykorzystajcie rozsądnie swoje 5 minut na promocję marki swojego klubu bo wyżej opisana sytuacja rzadko się w piłce zdarza.

endriu - 12 sierpnia 2017, 20:14:53 - ip-31-0-120-127.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do astronom co to za komentaprz? O co ci chodzi? Zobacz wpis Luki. Trochę klasy. Mam ci przypomnieć z kim zmoczyła Gieksa /z całym szacunkiem dla Puszczy/.Nstępnym razem jak dostaniecie wp....l napisz Duża Wioska/240tys. Mieszkańców i wcale nie taka biedna/. Pozdrawiam normalnych z Katowickiej Metropolii .m

RKA KRYSTE - 13 sierpnia 2017, 6:54:40 - blz30.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wspaniałe zwycięstwo Radomiaka, piłkarze jesteście wielcy,oby takich zwycięstw jak najwięcej,broniarz idż dziecko drogie już spać bo mulisz strasznie,czym irytujesz nawet siebie i chyba już wszystkich dookoła,KONRAD zgadzam się z tobą w 110%,POZDRAWIAM WSZYSTKICH NAM PRZYCHYLNYCH I NIE TYLKO!RADOMIAK!

42222 - 13 sierpnia 2017, 7:31:17 - aeql106.neoplus.adsl.tpnet.pl
500 chłopa :D http://www.bronradom.pl/841g-bron-wilga-garwolin-7
0#

Jasiu73 - 13 sierpnia 2017, 22:03:18 - 89-77-205-59.dynamic.chello.pl
Miało być dziadom.

Arturro - 14 sierpnia 2017, 14:41:18 - 88.220.49.172
do Broniarza: Zielony Radom pozdrawia.A ty szykuj tyłek, kibice z Jedlińska skopią go mocno, oj skopią.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: