12 sierpnia 2017, 14:05:30 - dyrovski
Marcin Stasiowski w LKS-ie 1908 Nędza

20-letni pomocnik Marcin Stasiowski został zgłoszony do rozgrywek katowickiej klasy okręgowej przez LKS 1908 Nędza.

W poprzednim sezonie Stasiowski strzelił jednego gola w 11 meczach II ligi w barwach Odry Opole, do której trafił właśnie z LKS-u 1908.

bol - 12 sierpnia 2017, 14:10:13 - user-94-254-249-25.play-internet.pl
No to sam nie wiem co powiedzieć,
można powiedzieć,że wzięli go do k....nędzy w końcu do odpowiedniego klubu
Boł !

pralka - 12 sierpnia 2017, 14:18:08 - 104.131.94.125
Następnym transferem będzie Piotr Włodarczyk.

Slusarzini - 12 sierpnia 2017, 14:55:33 - acxx16.neoplus.adsl.tpnet.pl
Raczej nie dorobi sie

hogi - 12 sierpnia 2017, 15:05:42 - 157.25.182.154
A Czy wiecie że Nędza to najdłuższa wioska w Polsce?

Roman - 12 sierpnia 2017, 15:12:39 - sky-78-17-41-161.bas512.cwt.btireland.net
o nedzo nedzo mam tam rodzine,fajna miejscowosc,ale sama nazwa to tragedia chociarz ma swoja historie

Kolegen08 - 12 sierpnia 2017, 15:41:19 - cpc82070-leic19-2-0-cust160.8-1.cable.virginm.net
Tragedia,to Twoja ortografia!

do hogi - 12 sierpnia 2017, 15:55:06 - apn-46-169-57-242.dynamic.gprs.plus.pl
Chyba u Ciebie jest najdłuźszą bo ty napisałeś nową geografie!
Ochotnica jest najdłuźszą wsią!

heh - 12 sierpnia 2017, 16:08:09 - 178-37-206-183.adsl.inetia.pl
Ale Nędza :/

mister - 12 sierpnia 2017, 17:26:25 - host-80-238-111-118.jmdi.pl
Jeśli chodzi o nazwy miejscowości, to mi zdecydowanie bardziej podoba się Stolec

ap bychlew - 14 sierpnia 2017, 8:24:23 - apn-31-0-40-187.dynamic.gprs.plus.pl
akademia po cichu proboje zrobic walek z nazwa i nowym logo, bo dotychczasowy znow trafil do lombardu. Niestety, jest przeklamanie w nazwie...

Adam - 24 sierpnia 2017, 7:08:25 - 178.43.10.208.ipv4.supernova.orange.pl
hmmm.. kolejny raz napiszę, że szkoda, tym razem Stasia.. Widać nie znalazł uznania w oczach nowego trenera. W meczach ligowych nie miał za wielu okazji do gry, wchodził głównie w końcówkach.
Widziałem go jednak w wielu meczach zimowego okresu przygotowawczego, jeszcze za czasów Furlepy i to naprawdę kawał dobrego grajka. Świetna lewa noga. Miał rewelacyjne wrzutki w pole karne, a i potrafił uderzyć z dystansu. Po prostu szkoda..