12 sierpnia 2017, 17:19:24 - bartekwr9
Dwie bramki Roberta Lewandowskiego w Pucharze Niemiec

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu w wygranym 5-0 (1-0) meczu I rundy Pucharu Niemiec z Chemnitzer FC. Kapitan reprezentacji Polski został zmieniony w 63. minucie przez Arjena Robbena.

12 sierpnia 2017, 15:30 - Chemnitz (community4you Arena)
Chemnitzer FC 0-5 FC Bayern München
Robert Lewandowski 20, 60, Kingsley Coman 51, Franck Ribéry 79, Mats Hummels 89

żółte kartki: Marc Endres - Sebastian Rudy.

sędziowała: Bibiana Steinhaus (Dolna Saksonia).
widzów: 15 015.

cono - 12 sierpnia 2017, 17:22:02 - *.poreby.net
i ZPdla lewusia bo strzelil gola amatorm, przyjdzie LM i się zesra jak zwykle

klin - 12 sierpnia 2017, 17:25:25 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Brawo Robert, Ty dziku!

ryba - 12 sierpnia 2017, 17:26:00 - *.adsl.inetia.pl
Świetny news ,lewy uznany największym bohaterem 1 rundy Pucharu !!! Mimo że Aubemayang strzelił 3 gole to jednak wszystkie agencje światowe uznały Lewego najwspanialszym pilkarzem weekendu !!!

fc7 - 12 sierpnia 2017, 17:33:39 - *.play-internet.pl
Najlepszy zawodnik w historii polskiej piłki nożnej. Czy się komuś podoba czy nie

Kris - 12 sierpnia 2017, 17:34:19 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl
Mamy zawodnika klasy światowej od 30 lat to jedziecie po nim. A pewnie kazdy z was albo na garnuszku Państwa albo bez żadnych perspektyw. Zwykli nieudacznicy co tylko za ekranem kompa mocni.
Zwykła zazdrość. Talkie to polskie.

... - 12 sierpnia 2017, 17:52:19 - *.146.97.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Kris - to żal poślady ściska nieudacznikom, których w tym narodzie pełno. Tacy tylko cwaniaczków co okradają państwo podziwiają, a nie ludzi, co do czegoś doszli talentem i pracą.

p. - 12 sierpnia 2017, 18:22:05 - *.play-internet.pl
strach sukcesy odnosić będąc obywatelem Polski. Rodacy zaraz Cię zgnoją.

sbn - 12 sierpnia 2017, 18:57:40 - *.opera-mini.net (*.254.226.189)
A kogo to obchodzi ze strzela zespołowi na poziomie Nowotańca...
Mam nadzieje że przegramy wreszcie w Kopenhadze i te eliminacje staną się emocjonujące bo emocje w tym wszystkim chodzi!

needle - 12 sierpnia 2017, 19:16:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl