18 maja 2005, 19:52:55 - szczypior
PP: Dyskobolia 2-2 Korona

Grając przez ponad połowę spotkania w dziesiątkę, drugoligowa Korona Kielce zremisowała z wiceliderem Idea Ekstraklasy - Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski - 2-2. W pierwszym spotkaniu grodziszczanie pokonali Koronę 4-2 i tym samym awansowali do półfinału PP, w którym zmierzą się ze zwycięzcą dwumeczu Legia - Lech.

18 maja 2005, 18:00 - Grodzisk Wielkopolski
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Korona Kielce
Adrian Sikora 55, Bartosz Ślusarski 84 - Grzegorz Piechna 1, Marcin Kośmicki 80 (k)

Dyskobolia: Sebastian Przyrowski - Saša Cilinšek, Radek Mynář, Dušan Sninský, Marcin Łukaszewski - Piotr Piechniak, Igor Kozioł, Rafał Kaczmarczyk, Marcin Nowacki (60 Marcin Radzewicz) - Adrian Sikora (61 Bartosz Ślusarski), Andrej Porázik (78 Vadim Boreţ).

Korona: Łukasz Załuska - Aleksandar Radunović, Marcin Kośmicki, Tomasz Owczarek, Przemysław Cichoń (46 Marek Szyndrowski) - Dariusz Kozubek, Zbigniew Wojtaszek, Dariusz Frankiewicz (74 Jakub Grzegorzewski), Robert Kolendowicz (46 Jarosław Piątkowski) - Grzegorz Piechna, Adam Czerkas.

żółte kartki: Przyrowski - Piechna, Radunović, Kozubek.
czerwona kartka: Grzegorz Piechna (Korona, 38. minuta - za dwie żółte).
sędziował: Mariusz Podgórski (Dolnośląski ZPN).
widzów: 2000.

Spotkania 1/2 finału PP odbędą się 5 i 15 czerwca.

źródło: Dyskobolia.com.pl

XardasKSD - 18 maja 2005, 20:01:12 - *.0501.adsl.tele2.no
Marny wynik 2-2 z 2 liga ale rozumiem ze DYSKOBOLII nie zalezalo na wyniku w rewanzu jako ze 1 mecz zakonczyl sie wynikiem 4-2 dla DYSKOBOLII. Odkladajac wyniki na bok cieszy mnie niezmiernie awans DYSKOBOLII do Polfinalu PP. Cos czuje ze w tym sezonie DYSKOBOLIA zdobedzie PP!

Nanab - 18 maja 2005, 20:14:14 - *.core.lanet.net.pl (*.102.2.74)
Brawo Korona! Mimo braku 5 podstawowych graczy, niewiele braklo do wygranej na wyjezdzie, grajac w 10! To cieszy przed pojedynkiem z Arka.
Do bojuuu Korona!!

Gorzo - 18 maja 2005, 20:17:48 - *.punkt.pl (*.3.8.12)
pytanie mam mam nadzieje ze ktos mi odp bo w koncu sam jush zglupialem ilu obcokrajowcow w polskim klubie moze grac od 1-ych minut????

KORONA CK - 18 maja 2005, 20:19:32 - *.117.63.83
Brawo KORONA!!!
Grając w 10 Korona była bliżej zwycięstwa. Teraz szkoda frajerskiej porażki w Kielcach. Trzeba wygrać z Arką i ekstraklasa będzie nasza.
Ps. XardasKSD KORONA to już na 99% zespół pierwszoligowy

Łukasz 22 - 18 maja 2005, 22:48:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
Przy 1:2 dla Korony mozna bylo przycisnac bo 3:1 dawałoby awans ale niestety znowu Groclin pokazal cwaniactwo i ustalił wynik na 2:2. Korona pokazala ze gra ofensywny, ładny football i jeden z tych meczy warto bylo pokazac w tv niz te co widzielismy.
Puchar za nami teraz LIGA i Arka.

sadza - 18 maja 2005, 23:31:03 - *.jerozolimskie.pl
Łukasz co ty wypisujesz? jakie 3:1 dawało by awans. groclin strzelił 4 na wyjeździe. troche rozumu. teraz tylko arka. po zwycięstwie, można zacząć powoli małe szaleństwo.

szyderca - 19 maja 2005, 6:45:25 - *.tcz.pl (*.44.1.172)
Gorzo: na boisku w barwach jednej drużyny może przebywać jednoczęsnie max. 5 piłkarzy spoza UE.

Kobizz - 19 maja 2005, 7:45:27 - *.160.138.37 (*.48.1.177)
No tak Korona znowu była lepsza a Groclin to pokazał tylko cwaniactwo. A może właśnie o to chodzi?