4 czerwca 2005, 16:53:12 - xjr
III liga, gr. IV: 29. kolejka

Dziś rozegrano komplet meczów 29. kolejki czwartej grupy III ligi. Heko Czermno pokonało wysoko (5-0) Pogoń Staszów, której przywrócono licencję ligową - czermnianie na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnili sobie awans do II ligi.

Pogoń Staszów 0-5 Heko Czermno

motor - 4 czerwca 2005, 17:05:54 - *.238.200.18 (*.168.110.50)
Motor w pierwszej połowie gra tragedia zero walki zero ambicji zero dokładności .w drugiej o wiele lepeij 2 brami.wójcik i prędota.hutnik praktycznie tylko w 80 minucie mógł strzelic bramke ale zawdonik huttnika bedac sam na sam strzeliłc w nogi rachowksiego.hutnika zero.mysle ze nawet jak jechali to ich zawrócili bo widizaiłem ze klatka w sektorze gości jest robiona postawili bnnowe słupy.nie wiem czy to prawda ale doszły mnie słuchy ze pogon......wygrała 2-0 z heko.ale dopóki nie napisza tego to nie uwierze

tom - 4 czerwca 2005, 17:10:18 - *.chello.pl
Właśnie jaki wynik Pogoń-Heko

w.o. - 4 czerwca 2005, 17:17:32 - *.51.14.80 (*.43.4.44)
Nie byłem na całym meczu, bo mnie goniły obowiązki, ale do tej pory co byłem to było 2:1 dla Heko.

kozak - 4 czerwca 2005, 17:21:48 - *.wirba.net (*.168.33.3)
przecież HEKO miało dostać walkowera bo Staszów stracił licencje

kibic - 4 czerwca 2005, 17:46:49 - *.pcz.pl (*.16.9.221)
do zks: gorzyce to jest metropolia cala gmina ledwie 19000 ludzi buahahahahah mieszczuchu

w.o. - 4 czerwca 2005, 18:00:31 - *.51.14.80 (*.43.4.44)
a jednak nie było 2:1 jak wychodziłem tylko 3:0 dla Heko, no cóż, końcowy wynik 5:0 i Heko wyjeżdża z kompletem punktów. Nas jedynie kibiców Pogoni cieszy fakt, że doszło w ogóle do meczu. Żegnamy się z III ligą i mamy nadzieję że w IV nie będzie tak źle się działo w klubie jak w III. Pozdrawiam.

ZKS 1951 - 4 czerwca 2005, 18:16:23 - *.hsd1.fl.comcast.net
Do kibic:Nikogo nie obchodzi ile ludzi mieszka w Gorzycach.Graja lepiej od Motoru i nie ma o czym gadac.I po drugie zajrzyj na mape bo niewiesz gdzie leza Gorzyce i niewiesz jak sie pisze Gorzyce!!!!! Z duzej litery mieszczuchu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tłoki - 4 czerwca 2005, 18:16:30 - *.51.252.18 (*.0.18.82)
Motor debile zasypali całe boisko w Gorzycach szkłem myśleli ze mecz się nie odbędzie i Hetman dostanie walkower a tu nic z tego mecz się odbył i Tłoki wygrali z potwierdzeniem.2 liga nie dla was.

Lewart - 4 czerwca 2005, 19:49:02 - *.dialup.telenergo.pl
Aż mnie zamurowało, że z Krakowa udało nam się wywieżć remis. W ostatniej kolejce wygramy ze Staszowem a Polonia przegra z Hetmanem i wszystko bedzie zależało od baraży!!Brawo Motor II liga RKS

kibic - 4 czerwca 2005, 21:07:00 - *.mtm-info.pl
ale debile w Lublinie są żeby szkło sypać na boisko w Gorzycach i tak nie wejdziecie do drugiej ligi
2 liga 2 liga 2 liga Gorzyce

tomeks - 4 czerwca 2005, 22:19:22 - *.stalowka.kom.pl (*.168.1.11)
Każdy to powie RESOVIA rządzi w Rzeszowie !

adam19 - 4 czerwca 2005, 22:57:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
no to teraz nie ma juz wątpliwosci kto jest NAJLepszy w grupie IV 3 ligi,haha

zając - 5 czerwca 2005, 0:25:59 - *.aster.pl (*.66.8.7)
Gratulacje dla dla piłkarzy,działaczy i wszystkich sympatyków "HEKO-CZERMNO".To czego dokonaliście w tak krótkim czasie jest fantastyczne.Pozdrowienia dla najlepszego kierownika drużyny Grzesia Pawlika,który oddaje całą swoją energię i serce dla druzyny.

lol - 5 czerwca 2005, 2:23:41 - *.160.255.253
jestem z Bialegostoku i zycze Motorwi 2 ligi bo takie wioski jak Gorzyce i Czermno nie maja miejsca w 2 lidze pozdro

xgor - 5 czerwca 2005, 7:31:04 - *.przeworsk.sdi.tpnet.pl
Gratulacje dla Heko. Chciałbym żeby za rok awansowali do 1 ligi. Szkoda ze po raz kolejny zawiodal mnie Stal Rzeszów bo na początku sezonu uwierzyłem że będą walczyć o awans, a tu jak co roku. I co mam zrobić na Resovie zacząć chodzić?? CZy na Elektrociepłownie??

viking1927 - 5 czerwca 2005, 9:29:06 - *.osiedle.net.pl
xgor ale mnie rozśmieszyłes heko w Ilidze buhaha to byłaby kompronitacja na skale światowa chyba-mamy już Wronki,Grodzisk i Łeczną a to miejscowości i tak ponad 10 razy większe niż Czermno

LUKER81 - 5 czerwca 2005, 11:57:28 - *.adsl.inetia.pl
Do Kibica i Tłoki. Wy to się już totalnie nic nie orientujecie-młode leszcze z Gorzyc (oczywiście pisane z dużej litery). Jak mógł Motor sypać szkło na boisko? Przecież nikt z Motoru nie był na meczu Tłoki-Hetman - bo i po co? Motor ma kosę z Hetmanem, a Gorzyce też nie
daży sympatią. To jak mogli być tam kibice z Lubline? Z kim mieliby przyjechać (może z Hetmanem-hahaha). Jak piszecie takie rzeczy to najpierw zastanówcie się i zweryfikujcie dane. Pozdrowienia dla Motoru!

kibic Moto - 5 czerwca 2005, 20:27:50 - *.238.200.18 (*.168.110.50)
a ja jestem z lublina i bede na meczu hutnik-tłoki wierze ze hutnik wygra

kibic - 5 czerwca 2005, 23:58:39 - *.199.192.40
Super, i kolejne 3 pkt jada do Leżajska,teraz ciężki i wazny mecz ze Stala Rzeszow, dobry bylby remis

Gal Anonim - 6 czerwca 2005, 9:54:03 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.177)
Punkty jadą do Leżajska ale to co się stało w Przemyślu to urąga godności ludzkiej Zarząd Polonii chciał 9zł za wejście na drógą połowe meczu, i tak kibice z Leżajska przejechali się tam i z powrotem do Przemyśla.Wielkie dzięki !!!
W najbliższym czasie delegacja od kibiców z Leżajska wybiera się do kierownika Pogoni aby kuibice przyjezdni nie wchodzili za darmo na stadion Pogoni.To co się stało w Przemyślu to jest jedno wielkie sk...... !!!