źródło: własne / Raków Częstochowa / Chojniczanka Chojnice

mirko - 12 sierpnia 2017, 19:23:30 - *.chojnet.pl

mikuś - 12 sierpnia 2017, 19:25:31 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Yeste - 12 sierpnia 2017, 19:25:34 - *.toya.net.pl
Szlag by to,budzą się demony przeszłości !

Rakowiak - 12 sierpnia 2017, 19:25:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jestesmy slabi i tyle. Mocarstwowe plany nie dla nas!

aaa - 12 sierpnia 2017, 19:27:52 - *.petrus.pl
Z relacji wynika, że Raków był bardzo mocny. Sporo sytuacji, ale Janukiewicz uratował nam skórę :D Brawo Panowie, ważne abyśmy wygrywali takie spotkania szczególnie, że w ciągu ledwie trzech dni drużyna przejechała setki kilometrów. Najpierw Chojnice-Bełchatów-Chojnice, a teraz Chojnice-Częstochowa.

pilkarzyk - 12 sierpnia 2017, 19:28:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
typowy mecz na remis
Chojniczanka na koniec sezonu 4-5 miejsce Rakow 7-8.

długi - 12 sierpnia 2017, 19:28:59 - *.centertel.pl
Radek daje radę, znów na zero z tyłu, cóż, trzeba urozmaicić swoje sportowe menu o oglądanie Chojniczanki w drodze po awans, tym bardziej, że sporo byłych graczy Pogoni widzę. Graty.

mirko - 12 sierpnia 2017, 19:30:12 - *.chojnet.pl
Bałem się tego meczu ze względu na bój w Bełchatowie we środę w PP. Dlatego przed meczem 1 pkt. brałbym w ciemno.

derock - 12 sierpnia 2017, 19:32:18 - *.132.242.203 (*.146.162.226)
Bardzo niesprawiedliwy wynik. Chojniczanka nie istniała. Straszny niefart Rakowa.

Spoko - 12 sierpnia 2017, 19:35:00 - *.adsl.inetia.pl
Nie martw się Rakowie, w przyszłym tygodniu Cyganieria z Katowic do was przyjeżdża, więc sobie odbijecie Możecie pewne 3 pkt z tymi ogórami sobie dopisywać.

henio - 12 sierpnia 2017, 19:35:24 - *.petrus.pl
wejscie smoka!
Adam Ryczkowski!

tom - 12 sierpnia 2017, 19:37:02 - *.petrus.pl
Jak by nie istniała to by nie wygrała bramki trzeba strzelać Brawo Chojniczanka

On - 12 sierpnia 2017, 19:37:33 - *.146.4.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jest tzw frycowe beniaminka, brawo dla Chojnic po tylu przejechanych w tyg km dali rade i wykorzystali jednyna chyba dogodna sytuacje. To jest wlasnie roznica miedzy beniaminkiem a druzyna ograna w 1lidze

Kiki - 12 sierpnia 2017, 19:38:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jak tam paweł Piceluk sie spisuje?.

kibic - 12 sierpnia 2017, 19:43:59 - *.fiberway.pl
Puszcza wygrywa z Chojniczanką 2-0, najmniejszy wymiar kary.Przegrywa z Rakowem 2-3,raczej zdecydowanie.A Raków przegrywa z wydawało by się słabą Chojniczanką.Nieprzewidywalna jest ta I liga.

Gogo - 12 sierpnia 2017, 19:44:20 - *.dynamic.mm.pl
A srak

mirko - 12 sierpnia 2017, 19:47:11 - *.chojnet.pl
@kibic jeśli to cie dziwi, to jeszcze niejedno cie zaskoczy w tej lidze. Chojniczanka nie dojechała na mecz z Puszczą, mentalnie była jeszcze na wakacjach.

kibic - 12 sierpnia 2017, 19:57:13 - *.centertel.pl
Chojniczanka słabiutka.Jeden strzał i błąd bramkarza Rakowa kończy się bramką i mocno niesprawiedliwym zwycięstwem gości( tu remis byłby wielkim niedosytem dla Rakowa).
Raków miał 4 setki plus kilka jeszcze innych dogodnych sytuacji na gola.
Chojnivzanka nie wychodziła praktycznie ze swojej połowy i nie potrafiła nawet wyjść z jakąś w miarę ogarniętą kontry, wszystko kończyło się na pierwszym graczu

:-) - 12 sierpnia 2017, 19:59:03 - *.146.97.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bida. Jeszcze bez gola na własnym stadionie, w dodatku porażka z takim sobie rywalem.

vip - 12 sierpnia 2017, 20:00:24 - *.96.242.183.tvksmp.pl
Mecz na wynik 5-1. 3 albo 4 razy słupek ratował Chojniczanke. Brakło doświadczenia i przede wszystkim skuteczności.

Darek - 12 sierpnia 2017, 20:01:53 - *.play-internet.pl
Moze to efekt meczu pucharowego i długich wyjazdów, ale tak słabego zespołu jak dzisiaj Chojniczanka to nie widziałem chyba na Rakowie nawet w zeszłym roku w II lidze. Całe spotkanie tylko sie bronili i murowali bramkę, Rakow mnóstwo sytuacji, strzałów, czasami brakowało centymetrów i trochę szczęścia. Jakby Chojniczanka przegrała 4:0, 5:0 to goście nie mogliby mieć żalu. Taki wynik odzwierciedlałby wydarzenia na boisku. Chojniczanka oddała chyba jeden celny strzał i to taką szmatę którą przepuścił bramkarz, jego ewidentna wina. Ktoś widząc suchy wynik moze pomysleć ze Chojniczanka wypunktowała beniaminkami w 90 minucie. Nie, Raków zagrał świetny mecz, mecz do jednej bramki i miał ogromnego pecha a goście nie zasłużyli nawet na 1 pkt. Jezeli tak bedzie wyglądała gra to Chojnice poza pierwszą dziesiątką a Raków w czołówce na koniec ligi.

Anusiak - 12 sierpnia 2017, 20:03:39 - *.range109-151.btcentralplus.com
Strzaly na bramke 12-4 dla Rakowa
Posiadanie pilki 62%-38% dla Rakowa
Z przebiegu meczu i sytuacji jakie mial Rakow powinno byc przynajmniej 4-0
wiec uspakajam symptykow Rakowa bo Chojniczanka tylko dzieki bramkarzowi i wielkiemu fartowi wywozi 3 pkt choc powinna płakać całą droge do Chojnic że prawie w meczu nieistniała
TYLKO RAKÓW!

Darek - 12 sierpnia 2017, 20:15:11 - *.play-internet.pl
Sympatycy Rakowa byli na meczu. Ale te słowa opisujące mecz nalezą sie kibicom z Chojnic, zeby mieli obiektywny przekaz jak wyglądała gra ich drużyny. Gra katastrofa a wynik doskonały. Jak nie poprawią gry to bedą dostawać baty w tej lidze, takiego farta jak dzisiaj mogą juz nie mieć.

mirko - 12 sierpnia 2017, 20:21:50 - *.chojnet.pl
@Darek, ale my jesteśmy tego świadomi. tylko widzisz, jak by to powiedzieć. nieraz jeszcze będziesz świadkiem takiego meczu w tej lidze. My kibice chojniczanki przeżyliśmy to nie raz. teraz akurat nam się poszczęściło, ale wiele razy bywało odwrotnie.I jeszcze jedno, ta liga jest specyficzna. Raczej starajcie się nie myśleć takimi kategoriami, że jeśli A wygrał z B, a B wygrał z C, To A już przed meczem z C może dopisać sobie 3 pkt. W tej lidze taka kalkulacja rzadko kiedy się sprawdza.

tom - 12 sierpnia 2017, 20:36:36 - *.petrus.pl
Meczu nie widziałem możliwe że Raków był lepszy ale jak się ma okazje 100% to trzeba je wykorzystywać i tyle, bo jak mówi stare porzekadło niewykorzystane sytuację się mszczą i macie tego przykład, powodzenia w następnych meczach.

derock - 12 sierpnia 2017, 20:40:50 - *.132.242.203 (*.146.162.226)
Chłopaki grajcie tak dalej !!! TYLKO RAKÓW RKS !!!

Darek - 12 sierpnia 2017, 20:45:14 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Mirko, ja doskonale wiem ze jeśli zespół A wygrał z B.... itd, nie musisz tego mówić, każdy kto interesuje sie piłką to wie. Ktoś wczesnie napisał ze dziwna ta lig bo Puszcza wygrała wyraźnie z Chojnicami, Raków wyraźnie z Puszczą to...itd. To nie ta liga jest dziwna tylko taka jest właśnie piłka nożna, czasami drużyna dużo lepsza przegrywa, urok albo przekleństwo footbolu Jakby oceniać grę to takie analogie można snuć, Puszcza była lepsza od Chojniczanki, Raków lepszy od Puszczy i w dzisiejszym meczu Raków zdecydowanie lepszy od Chojnic, wiec wszystko sie zgadza...tylko nie wynik Gdyby Raków był gorszy to wtedy można by powiedziec ze dziwna ta liga.

mirko - 12 sierpnia 2017, 20:49:09 - *.chojnet.pl
Darek to jeszcze nie tragedia. Jest coś gorszego co może być, ale nie musi konsekwencją tego meczu. Raków może zwątpić, stracić pewność siebie i zagrać następny mecz słabo i popaść w przeciętność a Chojniczanka dostać wiatr w żagle i zagrać koncert. Ja obawiam się każdego meczu w tej lidze. Zbyt wiele rozczarowań już przeżyłem przez te 4 sezony w I lidze.

1921 - 12 sierpnia 2017, 20:49:47 - *.play-internet.pl
Ale ta chojniczanka słaba. Wygrała z nami, a do 90 minuty z połowy nie mogli wyjść. Powinno być 5-0 dla Rakowa.

1921 - 12 sierpnia 2017, 20:54:14 - *.play-internet.pl
I jeszcze jedna ciekawostka. Na meczu z miedzią było niby 3600 widzów. Dzisiaj na stadionie o połowę mniej ludzi, ale podobno było 3019 widzów. Po prostu JUMANJI.

Jz - 12 sierpnia 2017, 20:59:07 - *.dynamic.chello.pl
Nie było polowe mniej ludzi. Bzdury. Bylo tyle ile wyszz kołowrotków.

Darek - 12 sierpnia 2017, 21:06:08 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Mirko, tak tez moze byc, jak mówisz, Raków moze zagrać słabszy mecz ale nie zwątpi. To w tej chwili bardzo profesjonalnie zarządzany klub realizujący projekt powrotu Rakowa za 3 lata, najpóźniej za 4, na stulecie klubu do ekstraklasy Miło porozmawiać z obiektywnym kibicem, bez napinki. Życzę Wam sukcesów, chociaż gracie fatalnie. W zeszłym roku kibicowałem Wam w walce o ekstraklasę. Pozdrowienia ze świętego miasta

marrk - 12 sierpnia 2017, 21:27:26 - *.play-internet.pl
Rakow placze bo byli lepsi na boisku, ale to wynik decyduje kto ostatecznie byl lepszy. Nie potrzeba nic wiecej pisac. Trzeba bylo wykorzytsac swoje szanse i tyle. Skutecznosc Rakowa zerowa, za to Chojniczanka prawie 100%. Nie ma sensu pisac kto byl lepszy bo pokazuje to jak zawsze wynik.

PanEkspert - 12 sierpnia 2017, 22:02:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak to możliwe zamknąć zespół przeciwnika na jego połowie, obijać słupki, zmuszać do wybijania piłek z 2 metra bądź linii bramkowej i nie wygrać? Czegoś takiego nie widziałem. Mega szczęście Chojniczanki.

henio - 12 sierpnia 2017, 22:09:57 - *.petrus.pl
do Pana Eksperta!
Mlody jestes, malo widziales

Racovia - 12 sierpnia 2017, 22:11:18 - *.dynamic.mm.pl
Wiadomo za wrazenia artystyczne punktow w pilce nie ma.
Liczy sie to co w sieci, my nic nie ustrzelilismy dzisiaj I przegrywamy.
Jestem jednak zadowolony z tego jak gramy.
Musimy poprawic wykonczenia akcjii I bedziemy zdobywac punkty.
Za tydzien kolejna szansa na punkty z gieksa u siebie.

PanEkspert - 12 sierpnia 2017, 22:12:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@henio
No właśnie dużo widziałem. Bardziej dobitnie, że sytuacje niewykorzystane się mszczą nie da się zobrazować.

Chojniczan - 12 sierpnia 2017, 22:24:44 - *.146.33.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie - dajcie spokój. Gadacie jakby co najmniej była już 28 kolejka. Najbardziej będzie widoczne kto jaki dobry jest tak między 7-10 kolejką. Dziś Raków lepszy, ale 3 punkty są dla Chojny i nie ma co płakać. Pozdrawiam normalnych.

aaa - 12 sierpnia 2017, 23:48:25 - *.petrus.pl
Szacunek dla Chojniczanki, że to spotkanie wygrali. Mając za sobą tak długie podróże liczyłem, że zdobędziemy choć jeden punkt. Trzy punkty to już w ogóle coś rewelacyjnego.
Powodzenia dla Rakowa w dalszej części sezonu. Już teraz widać, że beniaminkowie w tym roku nie będą chłopcami do bicia ;)

Zenek - 12 sierpnia 2017, 23:59:53 - *.play-internet.pl
Chojniczanka w 2 połowie do 84 minuty nie dotarła w okolice pola karnego Rakowa.
Dziś mają 3 punkty, ale rywal najsłabszy w ostatnich latach. Atmosfera i gra na Rakowie z najwyższej półki.

Glinianka - 13 sierpnia 2017, 0:00:05 - *.13.106.227
Brawo chojnice.piejny wynik w cieniu tragedi jaki byl w okolcach chojnic.. Pozdro z podkarpacia

Chrisrks - 13 sierpnia 2017, 9:26:40 - *.42.13.165.alfanet24.pl
Pierwsza połowa dość wyrównana.Raków nie mógł sforsować obrony gości,Chojniczanka grała bardzo zachowawczo.Po przerwie mecz na jedną bramkę i chyba nikt nie jest w stanie wytłumaczyć jak RKS nie strzelił 3-4 goli!Mamy jednak powody do optymizmu,bo gramy fajną,ofensywną piłkę.Zwycięstwa na bank przyjdą.Do boju Rakowie!!!

Szym - 13 sierpnia 2017, 10:31:49 - *.dab.02.net (*.145.247.54)
Najlepsza wypowiedz trenera Rakowa po meczu ;) Oby chlopaki nie przestali ladnie grac, szkoda ze nie ma nigdzie transmisji w necie ... Pozdro z U.k Ps. Gdzie mozna kupic koszulke Rakowa??

Kibic - 13 sierpnia 2017, 13:38:09 - *.dolsat.pl
Czy juz kibice Rakowa zeszli na ziemie pi tym jak marzyli o awansie do extraklasy? Juz ponownie zwalniaja trenera? Zenada

Olek - 13 sierpnia 2017, 13:53:05 - *.adsl.inetia.pl
Do Kibic.. a kto tak mówił że jakiś awans do "dziwnie nazywanej I LIGĄ ,Ekstraklasy"? I jakie zwalnianie trenera? Skąd jestes wogóle,? czyżby przygrzało głowe kibicowi Zielonych z Radomia?

eme2 - 13 sierpnia 2017, 16:10:37 - *.101.128.26
#kibic zejdź na ziemie sam i nie podpieraj się fałszywymi tezami
celem na pierwsze lata Rakowa jest umocnienie się w 1 Lidze i wszyscy kibice w Częstochowie to wiedzą czyli w Pcimiu Dolnym o tym nie pisali
Gratki za frekwencje i do zobaczenia na meczu z Gieksą

derock - 13 sierpnia 2017, 19:00:10 - *.dab.02.net (*.146.116.112)
Hej #kibic z dolsatu. To miała być prowokacja, czy Ty coś paliłeś.
NIKT W CZĘSTOCHOWIE I NA EMIGRACJI NIE OCZEKUJE OD DRUŻYNY AWANSU W TYM ROKU! Trzeba stać się wielką firmą w 1. (znaczy 2.) lidze, potem jakimś sposobem wybudować stadion, no i wtedy za latek trochę awansować. Może wtedy będzie trochę wyższy poziom Ekstraklasy, bo na tę chwilę jesteśmy gorsi od Mołdawii, więc mała strata tam nie być.

Ja - 14 sierpnia 2017, 10:00:05 - *.180.29.194.multiplay.pl
Jaracie sie frekfencja a w Opolu czy Mielcu wyzsza niz u was a Opole o polowe mniejsze a Mielec 3 razy mniejszy od Czestochowy

eme2 - 14 sierpnia 2017, 10:37:53 - *.101.128.26
#ja nie jaram się ale jestem dumny czemu nie podasz frekwencji z 1 kolejki 3600 Czewa 2600 Opole Mielec szacun 5000 w zeszłym sezonie u nas ok 1500
porównaj sobie dziecko skansen w Częstochowie do pięknego stadionu w Mielcu
jak będziemy mieli stadion ala Tychy a przede wszystkim wyniki będzie dużo więcej kibiców którzy super kibicują na całym stadionie Rakowowi