Max - 13 sierpnia 2017, 18:57:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

oooooo - 13 sierpnia 2017, 19:01:24 - *.146.164.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No i wracamy do rzeczywistości Tychy,było za dobrze,o już bez puntów na Chrobrym….

Arkowiec - 13 sierpnia 2017, 19:03:16 - *.146.162.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

obserwator - 13 sierpnia 2017, 19:03:42 - *.dynamic.mm.pl
TAG

Bałtroczyk - 13 sierpnia 2017, 19:04:16 - *.play-internet.pl
Jakis obiektywny moglyby napisac jak wygladal mecz?

max - 13 sierpnia 2017, 19:05:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Po dwóch zwycięstwach apetyty były dużo większe liczyłem na chociażby punkt. Siła rażenia zbyt prawie żadna choć przy odrobinie szczęścia (poprzeczka) mógł być remis. Z Bytovią za tydzień tylko 3 pkt!

Bolek - 13 sierpnia 2017, 19:11:45 - *.58.11.148
Po 3 meczach duzo wnioskow. Ale najwazniejszy ten, ze Tychy znowu beda walczyc o utrzymanie a nie awans. W tym meczu zagralismy slabiutko, a co bedzie gdy zagramy z lepszymi firmami jak Miedz czy Odra. Wielkie baty.

Yogi - 13 sierpnia 2017, 19:11:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry przewaga przez cały mecz. W pierwszej połowie 2-3 setki i raz obrońca wybija z linii bramkowej . Po przerwie nadal dominacja ale bez konkretnych dytuacj. Po golu kontrola wydarzeń ale Tychy mogły wyrównać po jedynej okazji w meczu ( poprzeczka ).

true - 13 sierpnia 2017, 19:21:51 - *.dynamic.mm.pl
Łaaadnie ładnie Chrobry, brawo z Płocka!

Maly - 13 sierpnia 2017, 19:28:36 - *.play-internet.pl
Boguslawski gral od początku?ojej.wezcie pod uwagę dzisiejszy i co tygodniowy melanż.albo nie to tylko farmazony niech gra non stop

Maly - 13 sierpnia 2017, 19:32:12 - *.play-internet.pl

Gin - 13 sierpnia 2017, 19:35:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
1300 gapiów razem z Tychami i policją...co za wieś...

wer - 13 sierpnia 2017, 19:37:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gin.
No słoma Tobie z butów wystaje.

Rts - 13 sierpnia 2017, 19:37:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Chrobry od Starej Wiary Widzewa.

GBY - 13 sierpnia 2017, 19:44:46 - *.play-internet.pl
Gratulacje Chrobry! Bytów pozdrawia

lubel@k - 13 sierpnia 2017, 19:49:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
TYCHY może może ale to może drugie na koniec Za mały budżet jest jednak 5.milionów to mało

Kibol - 13 sierpnia 2017, 19:52:58 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Tychy pokazały ze sa zespołem walczącym o awans a Chrobry walka, zaangażowaniem udowodnił ze wygrać można teraz Olimpia ciężki mecz i oby 1 pkt.
Szacunek za ten mecz Psnowie !! Byliście lepsi !

Gerd - 13 sierpnia 2017, 19:56:50 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl
Ahahahaha! A Tychy to miał być taki murowany faworyt. Hanysy w katowickim sporcie forują ich ile wlezie

Oli - 13 sierpnia 2017, 20:11:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Typowy mecz walki. Tychy przez 15 minut pierwszej i drugiej połowy z przewagą taktyczną, częściej posiadali piłkę ale niewiele z tego wynikało. Pierwszy celny strzał Tychy miały dopiero w 83 min-poprzeczka. Chrobry więcej sytuacji strzeleckich. W Chrobrym odstawał nieco Gąsior, jakby nie umiał znaleźć sobie miejsca. Trytko żwawszy nic zwykle, nawet walczył o piłkę. No i bramka głową w Jego wykonaniu piękna.

remus - 13 sierpnia 2017, 20:25:19 - *.ip.as43289.net
Czyli wniosek taki, że ten Mamrot wcale nie jest taki niezastąpiony na stanowisku trenerskim Chrobrego. No to w tej chwili współczuje Jadze :D

Led - 13 sierpnia 2017, 21:12:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry ma Farta na Śląskie Drużyny. Brawo Trenerze kolejna zmiana i bramka.

Bigboy nieuku takie głąby tylko na wsi głogów

Tychy - 13 sierpnia 2017, 21:31:35 - *.opera-mini.net (*.64.34.72)
1906 martw się lepiej o syfnowiec bo w tym sezonie macie spadek :-D

BigBoy - 13 sierpnia 2017, 21:39:10 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
W: tyś jest głupi pisząc ślący 😂
W sumie to nie wiem dlaczego wspomniałem tu o Sosnowcu. Mój błąd.

Led - 13 sierpnia 2017, 21:55:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Rocky.Koleś nie Pisz tak o moim Piastowskim miescie.

Gregor - 13 sierpnia 2017, 22:09:24 - *.static.haker-net.pl
Brawo Chrobry, obiektywnie Chrobry był lepszy, kilka 100% sytuacji, słabsza skuteczność, pozycja w lidze cieszy oko, oby tak do końca!

Zibi - 13 sierpnia 2017, 22:59:58 - *.play-internet.pl
~mały
Bogus dzis jeden z najlepszych obrońców w Tychach . Nie wiem
Skąd ta zlosc , musisz byc z sosnowca .

Piotr - 14 sierpnia 2017, 1:57:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jakos malo komentarzy Tyskich przy ich meczu,za to przy meczu GKS K-ce ich komentarzy najwiecej,czyzby kompleksy???
To widac ilu najwierniejszych na wyjazdach a nie po ilu kibicach stadionu.Bez komentarza.

karlik 21 - 14 sierpnia 2017, 7:08:47 - *.150.147.110.internetia.net.pl
No cóż ciężki ale wspaniały mecz w pucharach
odbił się na wyniku w Głogowie szkoda ale walczymy dalej Tychy jesteśmy z wami .Sędziowie z tego żydowskiego miasta coś nas nie lubią

gks71 - 14 sierpnia 2017, 7:46:17 - *.play-internet.pl
Piotrze bo tak was wszyscy w Tychach uwielbiają przestan juz z tymi kibicami stadionu bo to juz nudne jest dej SE juz pokój

Max - 14 sierpnia 2017, 7:59:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mam pytanie.Kiedy zagra Sędziak w Chrobrym ? Kto wie ?

al65 - 14 sierpnia 2017, 13:33:24 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawy mecz będzie w sobotę z Bytovią. Zobaczymy co jest wart lider i gdzie jest nasze miejsce...
Najgorsze jest to, że znów jesteśmy bez prawdziwego napastnika. (szkoda Kuby)

Led - 14 sierpnia 2017, 14:33:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He he,nawet kibice GW byli 4 liga!! a tak niedawno ChG w lidze z GW grał wspaniała atmosfera ponad 2000 ludkow!!!

FMPGW - 14 sierpnia 2017, 15:13:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
@dies: Tyskich ok. 70, Górników bodaj dokładnie 55.
@Led: wtedy było grubo ponad 2 tysiące, nas 750, Chrobrego w samym młynie z 800-900 osób.

Led - 14 sierpnia 2017, 15:35:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@FMPGW.Była wspaniała atmosfera mam te mecze ChG z GW na YUTUBE to wspaniałe a teraz na ChG ponad 1000 widzów. Życzę Wam Awansow.