15 sierpnia 2017, 17:26:03 - bartekwr9
Bruk-Bet Termalica ratuje remis

W meczu kończącym 5. kolejkę Ekstraklasy Śląsk Wrocław zremisował 1-1 (0-0) z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Bramkę dla Śląska po prostopadłym podaniu Jakuba Koseckiego zdobył Marcin Robak. W doliczonym czasie gry wyrównał Kamil Słaby.

Do pierwszej dogodnej sytuacji strzeleckiej w 10. minucie doszedł gracz gości Ákos Kecskés. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył piłkę głową, lecz zmierzającą do bramki futbolówkę wybił Piotr Celeban. W 20. minucie zaatakowali piłkarze Śląska. Po kombinacyjnej akcji piłkę w pole karne dośrodkowywał Đorđe Čotra, ale piłkarze Bruk-Betu wybili piłkę. Chwilę później po wrzucie z autu błędu Jakuba Wrąbla nie wykorzystał Mateusz Kupczak, który uderzył nad bramką. Kolejną okazję do strzelenia bramki goście stworzyli sobie w 33. minucie. Po dograniu w pole karne Dávida Guby piłka trafiła do Bartosza Śpiączki, który dwukrotnie nieudanie próbował strzelić bramkę. W kolejnych minutach Bruk-Bet w dalszym ciągu stwarzał sobie sytuacje strzeleckie. Najpierw wrzuconą z rzutu rożnego piłkę głową uderzył Artem Putiwcew, lecz dobrą interwencją popisał się Wrąbel. Chwilę później w dobrej sytuacji Guba strzelił obok bramki. Śląsk odpowiedział w 40. minucie, dogrania Jakuba Koseckiego nie wykorzystał Marcin Robak, który z bliska trafił w Jána Muchę. Słowacki bramkarz chwilę później odbił piłkę po uderzeniu głową Celebana. Tuż przed przerwą kolejną okazję do strzelenia bramki miał Robak, lecz ponownie dobrze interweniował Mucha.

Tuż po przerwie świetnym rajdem z piłką popisał się Śpiączka, jego strzał obronił Wrąbel. W 49. minucie prostopadłe podanie w pole karne Bruk-Betu otrzymał Kosecki, lecz piłkarz Śląska trafił prosto w Muchę. Dwie minuty później Śląsk objął prowadzenie w tym spotkaniu. Podanie Koseckiego wykorzystał Robak, który pewnym strzałem skierował piłkę do bramki. Po stracie bramki goście długo nie potrafili stworzyć sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej. Bruk-Bet zagrażał bramce rywali głównie przez stałe fragmenty gry. W 80. minucie po stracie Martina Mikovicia piłkę przejął Michał Chrapek, który zagrał do wprowadzonego w przerwie Arkadiusza Piecha. Napastnik Śląska trafił jednak wprost w interweniującego Muchę. W doliczonym czasie gry dośrodkowanie z prawej strony boiska z rzutu wolnego Patrika Mišáka wykorzystał Kamil Słaby, który uratował jeden punkt dla swojego zespołu.

15 sierpnia 2017, 15:30 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 1-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Marcin Robak 51 - Kamil Słaby 90

Śląsk: 1. Jakub Wrąbel - 17. Mariusz Pawelec, 3. Piotr Celeban, 32. Igors Tarasovs, 4. Đorđe Čotra - 14. Michał Mak (46, 29. Arkadiusz Piech), 8. Dragoljub Srnić (73, 2. Boban Jović), 6. Michał Chrapek, 18. Łukasz Madej, 7. Jakub Kosecki (84, 26. Daniel Łuczak) - 9. Marcin Robak.

Bruk-Bet Termalica: 82. Ján Mucha - 8. Patryk Fryc, 4. Ákos Kecskés, 77. Artem Putiwcew, 24. Kamil Słaby - 19. Dávid Guba (46, 11. Patrik Mišák), 5. Vlastimir Jovanović, 25. Mateusz Kupczak, 28. Łukasz Piątek (75, 21. Vladislavs Gutkovskis), 16. Martin Mikovič - 18. Bartosz Śpiączka.

żółta kartka: Chrapek.

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
widzów: 11 050.

awaleib - 15 sierpnia 2017, 17:26:21 - *.range86-139.btcentralplus.com
Jesli ktokolwiek, kiedykolwiek zada pytanie: “Dlaczego we Wroclawiu jest taka niska srednia frekwencja?” – prosze zmusic go do obejrzenia zapisu z tego meczu… Problem jest glebszy – zawodnicy w polskiej lidze graja za pieniadze, o jakich pilkarzom w Czechach, na Slowacji, Wegrzech, Finlandii, Macedonii czy Islandii nigdy sie nie snilo. Co wiecej – kibice przy tak dramatycznym poziomie gry, zapelniaja wiekszosc stadionow. Temu, kto zdiagnozuje ten patologiczny stan i wskaze metode leczenia, nalezy sie Nagroda Nobla…

Vedran - 15 sierpnia 2017, 17:27:42 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Termalika !!!
Pozdrówka od Arkowca

jojo - 15 sierpnia 2017, 17:27:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cała Polska gratuluje Śląskowi Łuczaka. Wybitny pan piłkarz...

Piotr - 15 sierpnia 2017, 17:28:33 - *.146.3.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Urban do dymisji,kosecki ponownie najgorszy na boisku.dramat Śląska trwa.

trevor - 15 sierpnia 2017, 17:28:42 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
We Wrocławiu tylko Terma

andy - 15 sierpnia 2017, 17:28:45 - *.net.hlg.com.pl
Cracovia, Korona, a teraz Śląsk... frajersko przegrane mecze w tej kolejce..

Pozdro - 15 sierpnia 2017, 17:30:11 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
@awaleib To są pozostałości po przeszłości, kiedy polska liga stała na wyższym poziomie i w tym samym momencie polska reprezentacja odnosiła sukcesy na arenie międzynarodowej. W związku z tym piłka nożna stała się mega popularna, a patriotyczny duch w większości Polaków nakazywał być regionalnym patriotą i chodzić na spotkania własnej drużyny z własnej miejscowości. Jako że było to przekazywane z pokolenia na pokolenie, to zarażała się tym część młodszych kibiców, która została do dzisiaj i traktują to jako swego rodzaju rozrywkę.

Piotr2 - 15 sierpnia 2017, 17:30:34 - *.146.3.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co sie dziwicie,slask sprowadzil szrot,pozostanie walka o utrzymanie.kosecki najgorszy na boisku

JLG - 15 sierpnia 2017, 17:30:34 - *.dynamic.mm.pl
Piech i wszystko jasne hehe!!!

DLU - 15 sierpnia 2017, 17:30:45 - *.dynamic.chello.pl
W Lubinie - promienny uśmiech

v - 15 sierpnia 2017, 17:30:56 - *.play-internet.pl
Liczyłem na tytuł "Nie taki Słaby"

(M)otor - 15 sierpnia 2017, 17:31:27 - *.mpk.lublin.pl (*.0.1.92)
Co ten Łuczak zrobił to ręce opadają...30 sekund do końca, zamiast wybić piłkę na oślep pod bramkę Niecieczy, to ten drybluje przy linii i notuje głupią stratę...i tak wysiłek całej drużyny w zasadzie idzie na marne...tak czy siak pozdrowienia z Lublina, MOTOR&ŚLĄSK

ewd - 15 sierpnia 2017, 17:32:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
nasza liga jest taka słaba bo zarządach pracują idioci, zamiast włożyć kasę z c+ na akademie i boiska to sciągają najemników z zza granicy

/ - 15 sierpnia 2017, 17:32:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląsk - następni frajerzy. Ekstraklapa frajerami stoi.

judasz - 15 sierpnia 2017, 17:32:30 - *.bb.online.no
Co za cienizna. Nieciecza z drużyny która potrafiła wymienić wiele podań zamieniła się w kopaczy grających lagi w pole karne, a Śląsk wydawało by się że ma technicznie grających zawodników a nie potrafi poklepać jak maja dobry wynik, tylko czekają az jedno z kopnięc w ich pole karne skończy się bramka. Łuczakowi pogratulować 10 sek. przed końcem kiwać się i faulować.

Luks - 15 sierpnia 2017, 17:33:17 - *.219.117.249-c3.net.pl
Dno i dramat..
Urban pakuj się i won

derr - 15 sierpnia 2017, 17:33:26 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Termalica !

waldi - 15 sierpnia 2017, 17:34:15 - *.136.40.2
No to Łuczak już nigdy nie zagra w Śląsku lepiej by było gdyby grali w 10 w końcówce

Oli - 15 sierpnia 2017, 17:34:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Łuczak ze Śląska to debil. Ostatnie 10 sekund meczu a on próbuje na własnej połowie przedryblować 3 zawodników Termaliki. Wystarczyło wybić i sędzia odgwizdałby koniec meczu.

Zibi33 - 15 sierpnia 2017, 17:36:31 - *.dynamic.chello.pl
Tak zwolnic Urbana,bo młody Łuczak zamiast wywalić piłkę w trybuny to bawi sie piłką .

Facio - 15 sierpnia 2017, 17:43:30 - *.205.251.104
Luczak, jestem Ci winien browara za +1.5 i both to score!:D

ali - 15 sierpnia 2017, 17:51:11 - *.play-internet.pl
Czy we Wrocławiu bilety są aż tak drogie że stadion pusty?

Darek - 15 sierpnia 2017, 17:52:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje z Lubina dla Termaliki.

abc - 15 sierpnia 2017, 17:55:15 - *.centertel.pl
W wyścigu żółwi remis...w tej ekstraklapie to grają może z 30 minut w meczu. Żałosny poziom a tyle im płacą. SZok.

LS - 15 sierpnia 2017, 17:55:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słaby to był sędzia.

ccc - 15 sierpnia 2017, 18:04:18 - *.67.162.93
@awaleib jakich Czechach? Czesi (Slavia, Sparta, Viktoria) placa obecnie wiecej jak Legia, a juz nie mowie o transferach I ile kasy wydaja na pilkarzy. Sparta bodajze wydala 11 milionow euro tylko w tym okienku.

Golbi - 15 sierpnia 2017, 18:27:37 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
piotr2 - szrot sprowadza? chyba nie bardzo się znasz na piłce. Robak - król strzelców poprzedniego sezonu, Jović w Wiśle najlepszy prawy obrońca ligi, Kosecki 2 mistrzostwa i 3 x Puchar Polski z Legią mecze w kadrze

Golbi - 15 sierpnia 2017, 18:30:19 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Łuczak na pewno nie gorszy błąd o Polacka z Zagłębią

fansport - 15 sierpnia 2017, 18:38:07 - *.dynamic.chello.pl
frekwencja niezła.

Golbi - 15 sierpnia 2017, 18:39:47 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Darek - po meczu z Arka to Zagłębie powinno grac w 4 lidze. układy + korupcja = Zagłębie Lubin

judasz - 15 sierpnia 2017, 19:02:13 - *.bb.online.no
Golbi o tym meczu w kadrze Koseckiego z Ukraina to nie przypominaj. To akurat był zły przykład.

bob - 15 sierpnia 2017, 19:03:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Urban odejdź !

Do Golbi - 15 sierpnia 2017, 19:05:01 - *.lubin.vectranet.pl
Patrz lepiej na swoj Slask jak w 3 lidze kupowal mecze na potege...

Golbi - 15 sierpnia 2017, 19:19:10 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Korupcja w Lubinie udowodniona w Śląsku nie masz dowody to do prokuratury. A przez układziki z ligi padły dwie drużyny przynajmniej jedna mogła się utrzymać

@mac - 15 sierpnia 2017, 19:35:09 - *.211.101.216
Mac warto dodać, że Ci pseudo-trenerzy ciągną za sobą synków- kopaczy ze stajni swoich znajomych menadżerów. Popatrz kogo ściąga Probierz i od kogo, Stokowiec, Rumak, Skorża, Ojrzynski nie wspominając trenerów co nie mają żadnego wpływu na transfery typu Nowak czy Magiera.

agkś - 15 sierpnia 2017, 19:36:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karwacja.Dać się ogolić w ostatnich sekundach...nic gramy dalej w naszej śmiesznej lidze 😉
Lechia&Śląsk!!!

Marcin - 15 sierpnia 2017, 19:38:40 - *.as13285.net
Kopanina I tyle w temacie,czekałem na rozpoczęcie sezonu i nie mogłem się doczekać kiedy wrócę do Polski i pójdę na mecz .Teraz zostało mi 2 tygodnie do powrotu i zastanawiam się czy jest sens to ogladac

futbolista - 15 sierpnia 2017, 19:50:29 - *.bois.qwest.net
awaleib = ten od pierwszego wpisu. co cie tak ta sytuacja dziwi ? tak jest po biednych krajach. zobacz Meksyk,jaka tam jest kasa dla grajkow ? a poziom zycia mieszkancow,beznadziejny ! tak to juz jest !
gdzie bieda,tam sport lekarstwem na ta biede !

Knur - 15 sierpnia 2017, 20:24:03 - *.play-internet.pl
Śląsk to dramat jakich mało.Łuczak powinien dostać statuetkę frajera mecz.Ślask pozbierał szrot to trudno się dziwić że grają piach jakich mało.Jednym słowem mecz dramat w wykonaniu Wrocławian.A,słonie jak słonie gra na miarę ich możliwości 😯

areksrarek - 15 sierpnia 2017, 20:27:09 - *.rev.cloud.scaleway.com
Śląskowi to jest potrzebny psycholog, a nie nowy trener. I to dobry psycholog, bo to już kolejny mecz w którym dominują, a remisują (albo przegrywają jak z Arką).

jeszcze ra - 15 sierpnia 2017, 20:38:39 - *.telenet.unc.edu
Golbi prosze cie... Kosecki to zdobywał majstra z Legią ale... 5 lat temu :D 2 miesięce temu to nawet w 2 ligi niemieckiej nie grał regularnie. Robak ? Podobno w Poznaniu do ziś krąży żart- "Panie terenerze, czy Robak strzeli dziś bramke ? - Zależy czy podyktują nam karnego :D" A o kupowaniu w 2008 wejścia do Estraklasy przez Śląsk to nawet w Wyborczej wtedy pisali ;)

jerzyk - 15 sierpnia 2017, 22:07:58 - *.internetdsl.tpnet.pl
do wyżej
swoją wątpliwą argumentację nie podpieraj tym brukowcem Wyborczą.

zed - 15 sierpnia 2017, 22:26:20 - *.d-com.pl
Piech - dzięki za zniszczenie kuponu.. Napastnik haha, dziadka sztachetę to wiedział jak tłuc, ale do bramki z kilku metrów strzelić to już zbyt trudne..

PERKALIK - 15 sierpnia 2017, 23:14:54 - *.play-internet.pl
Założę się o zgolenie głowy na zero że Słaby do końca sezonu okaże się najlepszym lewym obrońcą Ekstraklasy.

Brawo Kamo - 16 sierpnia 2017, 1:56:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To już ja gol bo tak będzie ⚽Kamil Słaby do boju⚽😊

Marcin - 16 sierpnia 2017, 8:41:54 - *.adsl.inetia.pl
Pisze to caly czas URBAN Won ten chlop NIC NIE OSIAGNAL (wygranie mistrzostwa z Legia to jak nie wygranie ligi z Realem obowiazek choc Legii nie lubie ) , ten chlop kreci sie w okolo karuzeli trenerskiej. Idac dalej Luczak kolejny gwiazdorek ,ktory z nami na mosirach chwalil sie jaki to on nie jest dobry bo gra w klubie a tylko dlatego ze rodzice jego tak samo jak i Kosztowniaka placili trenerom za gre w juniorach . Tu kolega na temat Pawelca i Celebana ma racje tez co jakis czas powinni odpoczac no i majac PIecha i Robaka powinno sie grac na 2 !!!napastnikow a jako rezerwowego dac juniora ,ktory na koncowki by wcchodzil za ktoregos z nich ogrywal by sie i bylo by dobrze !!!

. - 16 sierpnia 2017, 10:45:33 - *.ilabs.pl
Martin Nespor do Bruk betu go wypożyczyć

Tomaszq7 - 16 sierpnia 2017, 13:31:25 - *.wad.pl
Panie Piech 4 mecze w miesiącu to 1/4 powinieneś Pan oddać za tą sytuację z końcówki meczu. D R A M A T. Nie byłem zbytnim zwolennikiem sprowadzenia Robaka ale teraz widzę, że chłop pomimo wieku ma jako takie pojęcie nie to co jego konkurent do gry w tej formacji. Chyba czeka nas kolejny sezon z walką o utrzymanie.

Tomaszq7 - 16 sierpnia 2017, 13:43:51 - *.wad.pl
A i panie Piech nie wyżywaj się pan słupku bo stadion i jego mienie to własność miasta i mieszkańców. Lepiej było głową j.....ć może by coś zaskoczyło

Walichnowy - 16 sierpnia 2017, 14:09:19 - *.play-internet.pl
Rolik się w grobie przewraca jak widzi co jego kiepska drużyna wyprawia

KONRAD - 16 sierpnia 2017, 14:32:55 - *.centertel.pl
Wiadomo,że dobrze jest ogrywać wychowanków-juniorów,ale nie w meczach o stawkę jak każdy punkt jest potrzebny aby awansować w tabeli.Miejsce A.Łyszczarza i D.Łuczaka jest w IV ligowych rezerwach ewentualnie na wypożyczenie do I lub II ligi.Kuba Wrąbel po rocznym wypożyczeniu do I ligowej Olimpii Grudziądz gra o wiele lepiej.Wypożyczenie albo rezerwy to miejsce do ogrywania młodych zawodników.Nie stać Klubu na straty punktów ze względu na brak doświadczenia i ogrania debiutantów.

rex - 16 sierpnia 2017, 16:12:52 - *.dip0.t-ipconnect.de
Wydawało się, że już nic nie może odebrać Śląskowi wygranej, ale wtedy - w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry - goście mieli rzut wolny, po którym Kamil Słaby fantastycznym uderzeniem pokonał Jakuba Wrąbla, zapewniając gościom jeden punkt.

LEON - 16 sierpnia 2017, 19:08:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl