18 sierpnia 2017, 17:30 - Poznań (Stadion KS Warta Poznań)
Gwardia Koszalin 0-3 Warta Poznań
Radosław Jasiński 52, Karol Żmijewski 73, Michał Przybyła 77

Gwardia: 1. Adrian Hartleb - 5. Bartłomiej Oleszczuk, 6. Daniel Wojciechowski, 18. Maciej Stańczyk, 17. Rafał Majtyka - 16. Sebastian Ginter, 15. Junpei Shimmura, 2. Patryk Baranowski (59, 25. Wojciech Zyska), 11. Michał Szubert, 14. Adrian Kwiatkowski - 10. Przemysław Brzeziański (14, 23. Aleksander Januszkiewicz).

Warta: 1. Adrian Lis - 15. Wiktor Patrzykąt, 5. Bartosz Kieliba, 2. Tomasz Dejewski, 14. Radosław Jasiński (82, 6. Nikodem Fiedosewicz) - 8. Karol Żmijewski, 10. Adrian Laskowski, 17. Artur Marciniak, 20. Adrian Cierpka (63, 7. Michał Grobelny), 19. Krzysztof Biegański (83, 13. Adrian Szynka) - 16. Hubert Antkowiak (46, 22. Michał Przybyła).

żółte kartki: Szubert, Majtyka, Baranowski, Kwiatkowski, Wojciechowski, Oleszczuk, Ginter - Patrzykąt, Cierpka, Kieliba.

sędziował: Łukasz Karski (Słupsk).

źródło: własne / Nasz Głos Poznański

Kary - 18 sierpnia 2017, 19:27:58 - *.centertel.pl
Bardzo ladnie, to może byc paczka na awans!

poznaniak - 18 sierpnia 2017, 19:28:00 - *.icpnet.pl
Brawo Zieloni!!! Poznań z WAS jest Dumny...
tak trzymać....

Steffen - 18 sierpnia 2017, 19:28:20 - *.adsl.inetia.pl
Brawa dla Dumy Poznania. Przydałby się awans w tym sezonie.

do Ks - 18 sierpnia 2017, 20:03:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
trzech z poznania i dwóch z koszalina, a reszta to kasjerka i porządkowi...

nowy - 18 sierpnia 2017, 20:06:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ks jesteś błaznem nie interesuje cię mecz tylko ilu było kibiców.

Maniek - 18 sierpnia 2017, 20:19:23 - *.173.10.15.tesatnet.pl
Pierwsza połowa wyrównana z lekkim wskazaniem na Wartę, która już na samym początku powinna prowadzić po sytuacji sam na sam Biegańskiego i była to w zasadzie jedyna godna uwagi sytuacja w pierwszej odsłonie. Gwardia grała ambitnie i do utraty pierwszej bramki dotrzymywała kroku Warcie, nękając formację defensywną drużyny poznańskiej głównie szybkimi kontrami. Od stanu 0:1 już niepodważalna dominacja Warty, która gdyby była dokładniejsza w ataku wygrałaby nawet różnicą pięciu goli. Na trybunach stały zestaw około 700 - 800 najwierniejszych Warciarzy plus kilkunastoosobowa grupka kibiców z Koszalina, którzy wywiesili jedną flagę na płocie i zaznaczyli kilka razy swoją obecność okrzykami.

Miki - 18 sierpnia 2017, 20:19:43 - *.net-bis.eu
trener Nemec idzie po kolejny awans po miedzi flocie pora na warte powodzenia trenerze i powodzenia warciarze

- 18 sierpnia 2017, 21:15:26 - *.lubin.vectranet.pl
Gwardia i ikibice hehe. Kotwa ich leje, kroja ich codziennie.

Wildziarz - 18 sierpnia 2017, 21:38:02 - *.play-internet.pl
Brawo Zieloni mamy dobrą zgraną drużynę!!!na ta chwile kandydat do awansu do 1 ligi

bumar - 18 sierpnia 2017, 21:40:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo dla kibiców Gwardii Koszalin za przyjazd i głośny doping. Warto Idziemy Po Awans.

Albert - 18 sierpnia 2017, 21:47:20 - *.icpnet.pl
Brawo Warta ! Gratulacje!!! Kochani Kibice Warty ; tylko bez hurra optymizmu. " Pod górkę" dopiero się zacznie !!! Poczekajmy na koniec sezonu.

jarock - 18 sierpnia 2017, 22:12:04 - *.free.aero2.net.pl
Brawo Zieloni ! Gratki z Jarocina.

GwardiaArk - 18 sierpnia 2017, 22:14:58 - *.play-internet.pl
Gwardia się ogarnie grają na wyjazdach i walczą, w Puławach muszą być 3y punkty KSG 💪

GwardiaArk - 18 sierpnia 2017, 22:17:43 - *.play-internet.pl
Kotwica ⚓ może posprzątać za rok 4a liga

Jan43 - 19 sierpnia 2017, 2:19:48 - *.zapnet-isp.net
Antkowiak dostal wedke po pierwszej polowie,wiec chyba nie za bardzo,Zawodnicy od Niedzwiedzia sa słabi,nikt oprocz kieliby nie sprawdzil.sie w Warcie,ale tamten trener to przecietniak na max 3 lige.

Warchol - 19 sierpnia 2017, 2:21:19 - *.play-internet.pl
Gratulacje od Radomiaka! Pozdrawiam zielone serca w rm i pzn.

Radomiak - 19 sierpnia 2017, 12:45:32 - *.play-internet.pl
Mam pytanie dla normalnych w zeszlym roku nie mieliscie szczescia... a w tym roku macie extra pake czy extra firme bo myslalem ze o utrzymanie sie bedziecie bili skoro odszel ten murzyn i bialozyt

zetka - 19 sierpnia 2017, 13:35:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
KSP POLONIA Warszawa pozdrawia WARTĘ - jedyny poznański klub sportowy !!!

isuzu - 19 sierpnia 2017, 14:37:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Warta, jednak pozostaje niesmak co do gospodarza meczu. Następne mecze Gwardia gra u ""siebie""w Kołobrzegu, nie u ""siebie"" w Poznaniu z Wartą. Niesprawiedliwy układ dla następnych rywali Koszalina.

LEON - 19 sierpnia 2017, 19:19:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i Warta liderem

luka - 20 sierpnia 2017, 8:21:34 - *.centertel.pl
W ramach drugiej kolejki grupy drugiej trzeciej ligi,Kotwica Kołobrzeg pokonała w Gryfinie Energetyk 1:0 po bramce Michała Danilczyka w 58 minucie.Skład Kotwicy:Michalak-Prejs,Wypij,Słodowy,Rydzak,Danilc
zyk,Michurski,Kacprzycki(75.Czapłygin),Świechowski
(89.Szymański)Łyszyk(57.Majchrzak),Zaremba.

Noto - 20 sierpnia 2017, 8:31:52 - *.cpe.smnt.pl
Z czterech meczy -3 u siebie -jak na razie lider -ale jeszcze tych meczy bez liku-oby na końcu rozgrywek tak zostało -czego życzy Noto -tylko w razie awansu ---gdzie będą rozgrywać mecze ????-chyba na Bułgarskiej.....-bo na Ogródkach I liga nie przejdzie -gdzie te czasy co były 3 stadiony w Poznaniu które mogły pomieścić tysiące fanów piłki nożnej (Lech(Kolejorz)Dębiec -Warta (stadion na 50 tys w centrum )i Olimpia -Golęcin.
Na Golęcinie jeszcze coś z żużlem idzie??-Stadion Warty dziś zarośnięty chwaszczami -nieczynny została tylko Bułgarska - stadion co spełnia wszystkie wymogi.Jest jeszcze Gdyńska i stadionik na Harcerskiej i chyba boiska po byłym Grunwaldzie

- 20 sierpnia 2017, 15:02:14 - *.lubin.vectranet.pl
Pamietam czasy jak na Warte chodzilo 22 tysiace ludzi. Za czasow Reissa.

bumar - 20 sierpnia 2017, 21:58:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
25 000 mecz Warta Gieksa Katowice 2-1 doping dla Warty i Gieksy mega!!! Zielona Rewolucja Oi!!! Piękne Czasy Warto czas na Awans!!!!

bumar - 20 sierpnia 2017, 21:59:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.03.2011 Warta Katowice 25 000 ludzi na meczu 1 ligi!!!!!!!!

GwardiaArk - 23 sierpnia 2017, 14:51:51 - *.play-internet.pl
Szkoda bo Gwardia zamurowali Warte były okazję z kontry, szkoda że rewanż też na stadin Warty, Gwardia młoda ekipa obrona mocna w przyszłości będzie procetowac powodzenia w Puławach WYGRAĆ Gwardia tylko 3y punkty KSG 💪