18 sierpnia 2017, 22:40:52 - euzi
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym u siebie 3-1 (2-0) meczu 1. kolejki niemieckiej Bundesligi z Bayerem Leverkusen. Kapitan reprezentacji Polski wykorzystał rzut karny po tym, jak sfaulował go Charles Aránguiz.

18 sierpnia 2017, 20:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 3-1 TSV Bayer 04 Leverkusen
Niklas Süle 9, Corentin Tolisso 18, Robert Lewandowski 53 (k) - Admir Mehmedi 65

żółte kartki: Arturo Vidal - Dominik Kohr, Charles Aránguiz.

sędziował: Tobias Stieler (Hesja).
widzów: 75 000.

Przerwa w meczu została wydłużona do 30 minut z powodu ulewy.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie.

... - 18 sierpnia 2017, 22:47:21 - *.146.96.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tam ludziska wiedzą, za co płacą.Zaledwie 1 kolejka, a już nie do porównania z ekstraklaPą - to jakby zupełnie inna dyscyplina sportu.
Szybkość, akcje, strzały - i tak do ostatnich sekund, choć wynik był przesądzony.
Nie dziwota, że nasze kaleki odpadają z pucharów jeszcze w środku wakacji.

Ja - 18 sierpnia 2017, 22:51:44 - *.ennet.pl
Ta liczba widzów to przed ulewą ;) P.S. Ale cieszynka z językiem to wiochą zalatuje...

przejedzie - 18 sierpnia 2017, 22:53:15 - *.opera-mini.net (*.254.145.39)
Jak zwykle trzeba było aż karniaka żeby coś strzelił, Lewus jest jak gapowicz co skasował ulgowy a powinen normalny, kiedys przyjdzie dzien i sędzia który zamiast uznać gola na 2 tempa pokaże mu żółtą kartkę, a ten popuka się jak Schliri puszczony w dziadowskich warunkach w jednym z najbardziej pamiętnych konkursów PŚ!

Mądry - 18 sierpnia 2017, 23:36:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak zwykle wieczorek kawalerski z karnego tylko potrafi, drewnialdowski najsłabszy na boisku, nawałka otwurz oczy!!! są frątczak czy świerczok!

gg - 19 sierpnia 2017, 0:25:23 - *.dip0.t-ipconnect.de
@Mądry najpierw ty otworz slownik, przyda sie, niedlugo poczatek roku szkolnego

... - 19 sierpnia 2017, 2:18:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale tu się osłów złazi, jeszcze sobie nicki @madry potrafią przybierać, mają chłopcy poczucie humoru, trzeba przyznać

Pootr - 19 sierpnia 2017, 6:50:15 - *.146.170.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piekny mecz,akcja zabakcje mam bundeslige w cyfrowym polsacie,kupilem pakiet rodzinny z cinemaxami i elevenami za 25zl,super oferta.

WróżMaciej - 19 sierpnia 2017, 8:44:21 - *.56.136.195.intelly.pl
@gg dałeś się podejść jak młody, ewidentnie widać, że Mądry to prowokator i na pewno ma teraz z Ciebie niezłą polewkę

@... - 19 sierpnia 2017, 9:52:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To prawda, wspaniały mecz, Bayer jeszcze w drugiej połowie mógłby zremisować, gdyby więcej dokładności mieli. Asysta Vidala przy drugiej bramce miód, ja wiem jakby to sie skończyło, jakby jakiemuś naszemu ekstraklasowoczowi tak piłka spadła. A Lewy fakt, stać go na wiele wìęcej i nie zagrał jakiegoś super spotkania, takie są fakty, ale wierzę, że się jeszcze rozkręci.

pawelok - 19 sierpnia 2017, 9:52:36 - *.centertel.pl
Karne Lewandowskiego były już analizowane przez UEFA i wszyscy sędziowie wiedzą, że jest to prawidłowy sposób wykonywania karnych.

obel - 19 sierpnia 2017, 17:46:55 - *.144.236.43.static.quadranet.com