[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


19 sierpnia 2017, 19:52:25 - dyrovski
Ekstraklasa: Piast 2-0 Korona

19 sierpnia 2017, 18:00 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 2-0 Korona Kielce
Michal Papadopulos 53, Saša Živec 67

Piast: 1. Jakub Szmatuła - 20. Martin Konczkowski, 88. Uroš Korun, 91. Hebert, 5. Marcin Pietrowski - 19. Mateusz Mak (46, 17. Joel Valencia), 16. Patryk Dziczek, 82. Martin Bukata (7, 23. Stojan Vranješ), 12. Saša Živec, 24. Dario Rugašević - 27. Michal Papadopulos (85, 90. Josip Barišić).

Korona: 33. Zlatan Alomerović - 26. Bartosz Rymaniak, 24. Shawn Barry (60, 6. Goran Cvijanovič), 5. Adnan Kovačević, 19. Ken Kallaste - 21. Łukasz Kosakiewicz, 14. Jakub Żubrowski, 20. Fabian Burdenski (55, 22. Ivan Jukić), 8. Mateusz Możdżeń, 10. Nabil Aankour - 16. Maciej Górski (63, 9. Nika Kaczarawa).

żółte kartki: Korun, Dziczek, Vranješ, Živec - Możdżeń, Rymaniak, Kovačević, Kaczarawa.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 4879.

REKLAMA

piast - 19 sierpnia 2017, 19:52:49 - 30.125.234.91.ip4.krucznet.com.pl
Co tu jest nie tak? Bilety rozdawane w zakładach pracy na strefie, efektów brak. Setki biletów rozdawane na kąpilisku + kiełbaska i dalej nic. Nawet nie ma pół stadionu.

scyzor - 19 sierpnia 2017, 19:53:22 - 87-205-149-45.adsl.inetia.pl
No ludzie, nie można przegrywać ze słabymi klubikami bez kibiców jak Piast. Jakby Korona wykorzystała swoje sytuacje z pierwszej połowy to byłoby po meczu a tak w drugiej połowie stracili przypadkowe bramki. I znowu ten sam tekst - nie zawsze lepsza drużyna wygrywa.
ps. chyba w Gliwicach brakło kiełbas skoro przyszło tylko 4800 kibiców. Pozdro dla Górnika Zabrze.

ja - 19 sierpnia 2017, 19:53:34 - user-94-254-134-220.play-internet.pl
Dopóki w Koronie grali na przygotowaniu taktycznym i fizyczny Bartoszka to jakoś to wyglądało, niestety czym dalej w sezon tym bardziej widać rękę trenera z niemiec.
Niestety nie wróżę Koronie nic dobrego przy dalszym trenowaniu przez obecnego trenera

m - 19 sierpnia 2017, 19:53:50 - user-94-254-187-151.play-internet.pl
tylko 4879 kiełbasek poszło? Może na nastepny mecz zapodajcie im kurczaczki w panierce :D

REKLAMA

Alojz - 19 sierpnia 2017, 19:55:03 - aakt120.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo, sam dostałem 5 biletów w fortunie nie mecz, ale je wyrzuciłem bo po co mi. Tylko Ruch Chorzów! Frekwencja godna tego klubiku hue hue

Shopen - 19 sierpnia 2017, 19:56:07 - 188.166.25.227
oczy krwawią jak się patrzy na tę kopaninę.

MichałKSG - 19 sierpnia 2017, 19:56:55 - 77-253-38-85.adsl.inetia.pl
Wuszt za darmo i dali nic? Następny mecz i bydzie po halbie

CK - 19 sierpnia 2017, 19:57:58 - 79.184.66.158.ipv4.supernova.orange.pl
Piast pokazał jak się goli frajerów, smutne ale prawdziwe, tym bardziej dla kogoś z CK. Jak Korona po pierwszej połowie nie prowadziła 2 lub 3 do zera ??!! W drugiej już nic nie grali, a Piast swoje szanse wykorzystał i zasłużenie wygrał, bo to co Korona grała to większymi momentami antyfutbol (przykładem choćby przyjęcie piłki), pozdr.

maxi - 19 sierpnia 2017, 19:58:41 - eic121.internetdsl.tpnet.pl
SZok. Tak slaby Paist wygrywa, masjar. Korono obudź sie trening strzelecki tyle sytuacji i nic . Najwiekszy niedosyt. Dramat i tyle

CŻPG - 19 sierpnia 2017, 20:00:31 - 188.123.198.89.centrum.pirx.pl
Do "m" a może żabie udka co ?

Sxybli - 19 sierpnia 2017, 20:01:14 - public-gprs350725.centertel.pl
Kolejna piękna katastrofa
Jaka ta Korona słaba,litości. 5 pkt w sześciu meczach. Imponujące statystyki

Cowboy - 19 sierpnia 2017, 20:01:44 - a24-06-11.opera-mini.net (37.8.230.162)
Jako zabrzanin i slazak ciesze się, ze wygrali. Liga będzie ciekawsza. Co do frekwencji to tylko Gornik może zapełnić stadion na Śląsku.

Rydułtowy - 19 sierpnia 2017, 20:01:50 - bsx111.neoplus.adsl.tpnet.pl
widzów: 4879. widać kto w Gliwicach jest większością

do pseudo - 19 sierpnia 2017, 20:02:22 - pub-143.2.multiplay.pl
lepszy bilet za kielbase niz za wiejskiego krupnioka

REKLAMA

ja - 19 sierpnia 2017, 20:03:03 - user-94-254-134-220.play-internet.pl
i usilne wystawianie swoich pupilków jak Shawn Barry w podstawowym składzie, a jeden z najlepszych środkowych obrońców w całej Polskiej lidze Pape Diaw nawet nie mieści się na ławce,
co oni zrobią z tą Koroną

Rydułtowy - 19 sierpnia 2017, 20:04:10 - pub-143.2.multiplay.pl
tak masz racje na 22 tys kibicow w Zabrzu 10 tys to ludzie z Gliwic pochwal sie ilu kibicow chodzi na zespół z twojego miasta

needle - 19 sierpnia 2017, 20:06:50 - abde170.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tu trafiłem; w Gdyni a teraz już trudniej: LECH wygra i remis w Białymstoku...?
Od kilku lat się dzieje...i w tym roku będzie ciekawie; ale inaczej niż w zeszłym.
Nie narzekajcie, cieszcie się różnorodnością
IGła

Jondek - 19 sierpnia 2017, 20:08:23 - public-gprs690301.centertel.pl
Bravo bilety za darmo a i tak w Gliwicach ma marną ekstraklase nikt nie chce iść.Szukać idiotów gdzie indziej

do hanys - 19 sierpnia 2017, 20:09:12 - pub-143.2.multiplay.pl
mysle ze dobrym pomyslem byly by wiejskie krupnioki do biletu w zabrzu ten marketing sie sprawdzil

do hans - 19 sierpnia 2017, 20:14:22 - pub-143.2.multiplay.pl
zanim cos napiszesz tutaj napisz do mnie a ja ci powiem czy to smieszne ,zebys sie po raz kolejny nie osmieszył

KSG - 19 sierpnia 2017, 20:15:44 - pub-143.2.multiplay.pl
u nas wypalilu krupnioki 22 tys

j pis - 19 sierpnia 2017, 20:17:31 - user-94-254-178-139.play-internet.pl
i tak wiecej ludzi niz wkatowicach

do hanys - 19 sierpnia 2017, 20:17:47 - pub-143.2.multiplay.pl
jesli masz takie poczucie humoru jak inteligencje to współczuje

Rydułtowy - 19 sierpnia 2017, 20:21:41 - 91-193-208-122.eimperium.pl
Byłech na meczu bo dowali wuszt a ni ino krupnioka jak u nos u hindenburgu i chyba zostana tu na stale bo jakoby lypiej

fan - 19 sierpnia 2017, 20:28:58 - cpc120588-sutt6-2-0-cust179.19-1.cable.virginm.net
Gliwice to jedyne miasto w Posce gdzie rywal ma wiecej kibicow

Tarnowia - 19 sierpnia 2017, 20:29:35 - public-gprs373370.centertel.pl
Śmieszna ta korona. Pewne info

ope - 19 sierpnia 2017, 20:32:46 - pub-143.2.multiplay.pl
dlaczego 99 % wpisów jest z sasiedniego miasta chyba jakis kompleks ?

do - 19 sierpnia 2017, 20:34:11 - pub-143.2.multiplay.pl
za nim zaczniecie sie smiac z Gliwic wybudujecie sobie rynek i dworzec nie bede juz mówil o reszcie

Fanatyk - 19 sierpnia 2017, 20:35:20 - 185.107.142.69
Słuchajcie piszecie głupoty taki pomysł cieszy mnie jako kibica śląskich drużyn może inne kluby pójdą tym tropem.Górnik Zabrze wielki klub z tradycjami ale już zapomnieliście co zrobił Kasperczak złe transfery kupa długu i spuścił Górnika,widmo katastrofy klubu wisi w powietrzu a co zrobił Ruch ? teraz jest tam gdzie nie powinien być a GKS gdzie jest o Poloni już nie wspomnę my Kibice z Śląska powinni się trzymać razem zobaczcie co się dzieje.Sędziowie przeciw naszym drużyną gwizdają przykładem jest Górnik żeby meczu nie wygrał karny z kapelusza na 3-2 i dzisiaj ewidentny faul Kalliste na Bukacie i nic nawet Faulu nie dał nie będę już się rozpisywał ale jak drużyna zawodzi to powinna tak jak Piast Bilety darmowe dawać a kiełbaski super sprawa

REKLAMA

SzSg - 19 sierpnia 2017, 20:36:25 - host-94-78-161-133.dynamic.mm.pl
Kompleksy patoli z Zabrza...juz nie placzeciee że wczoraj was oszukali...caly internet w waszych łzach...bieda bieda bieda... i ból pupy

BadBoy - 19 sierpnia 2017, 20:37:46 - d47-69-28-28.col.wideopenwest.com
Brawo Piast!
Kibic Jagi.

Hananek - 19 sierpnia 2017, 20:51:13 - 185.58.50.98
U nas do meczu został tydzień a juz sprzedanych jest 5202 bilety

telewidz - 19 sierpnia 2017, 20:55:57 - user-94-254-128-171.play-internet.pl
Gliwice z taką frekwencją dołączyły do elitarnego klubu wiosek - Łęczna, Nieciecza, Bełchatów, Wronki, Groclin

wrc - 19 sierpnia 2017, 20:59:28 - 90-156-73-170.internetia.net.pl
do scyzor.
No ludzie, jak można wygrać ze słabymi klubikami jak korona tylko 2-0. Jakby Piast wykorzystał swoje sytuacje w drugiej połowie to byłoby 4-0. . Pozdro dla Wisły Kraków.

CK z SG - 19 sierpnia 2017, 20:59:40 - public-gprs193994.centertel.pl
Do kompleksiarzy mieszkam w Gliwicach od lat, czasem chodzę na Piasta choćby tak jak dzisiaj zobaczyć Koronę bo pochodzę ze Świętokrzyskiego, więc naturalnym jest pójść na stadion i zobaczyć Koronę.
Jakoś nie widziałem tych kiełbasek w cenie biletu za który dałem 26 zł, więc to pieniactwo prawdopodobnie frustratów z Zabrza jest nadwyraz śmieszne i świadczy to tylko o niskim poziomie tych ludzi.
Co do meczu to pierwsza połowa zdecydowanie dla Korony. Piast nie istniał, ale brak skuteczności i konsekwencji w zmarnowanych akcjach podbramkowych odbił się czkawką w drugiej połowie, gzie gra się wyrównała i obie ekipy miały swoje akcje. Piast wykorzystał frajerstwo obrońców Korony szczególnie druga bramka po kontrze. No cóż gratuluję chłopakom z Gliwic zwycięstwa i gramy dalej.
Dla Korony i Piasta życzę jak najlepiej.
Liczyłem też że będzie większa ekipa z CK ale jak na oko 50 osobową grupkę byli bardzo głośni i świetnie dopingowali Koronkę. Sektor najwierniejszych z Piasta też był dziś głośny a siedziałem po przeciwnej stronie stadionu.
Pozdrawiam a napinaczom radzę zluzować bo może im żyłka pęknąć i nie będzie nawet kaszanki bo o kiełbaskach nie wspomnę gdyż to dla nich nieosiągalny rarytas

DropShot - 19 sierpnia 2017, 21:02:35 - 095160159119.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Siema! Koronie brakło dziś skuteczności na początku i niestety zemściło się to w drugiej połowie. Kalaste słabizna i jeszcze raz słabizna + kryminalny faul. Aankour chciał, ale w decydujących momentach zagrywał niedokładnie, Możdżeń waleczny, ale na nic to dziś się zdało. Kaczarawa pokazał więcej w 30 min, niż wyżelowany chudzielec przez cały swój występ w tym i poprzednim meczu. Brakuje Jacka Kiełba. Aktywnie pokazywał się Kovacevic. Barry i Rymaniak dziś przyzwoicie, Alomerowic bez szans przy bramkach. Piast ogólnie grał dziś bardzo słabo, ale wykorzystał swoje szanse. Kolejny mecz przewagi Korony, kolejna porażka. Chłopaki trafiajcie do bramki i wszystko się odwróci.
Pozdro dla kumatych.

Do CK - 19 sierpnia 2017, 21:07:10 - 87-206-33-81.dynamic.chello.pl
Kaszanki na pewno nie będzie bo na Śląsku nie ma czegoś takiego...w Zabrzu np. je się krupnioki. Pozdrawiam

tomi1988 - 19 sierpnia 2017, 21:13:10 - ip-109196060214.syrion.pl
W końcu wygrana to najważniejsze ale kibicu trzeba chodzić na mecze i wspierać !!!!!!

CK z SG - 19 sierpnia 2017, 21:16:18 - public-gprs193994.centertel.pl
Wy to możecie jeść nawet towot i popijać go borygiem, dla mnie jest to kaszanka z rusztu z cebulą i tak zostanie na wieki wieków. A wy możecie sobie na to wołać jak chcecie. Zresztą w Gliwicach tych śmiesznie bełkotających jest jak na receptę.

JanCor - 19 sierpnia 2017, 21:21:34 - bpk40.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przyszedł jakiś Żelem i myśli że Nas w Gliwicach jak w Zabrzu nie stać ludzi sobie kupić kiełbasę.?
Stać nas na lepszą.
W Zabrzu akcja "krupniok" + 5 zeta się powidła. I nie pisze ze to złe, bo zdało to egzamin. Super.
Ale w Gliwicach to trochę inna widownia ,bardziej od kiełbasy potrzebny jest napastnik.
Co do meczu wcześniej graliśmy lepiej ale marnowaliśmy sytuacje i karne dziś przypadłość padła na Koronę.
Ale nie jednemu ta drużyna jeszcze krwi napsuje.

antopol - 19 sierpnia 2017, 21:30:24 - public-gprs213762.centertel.pl
Kallaste - boiskowy bandyta. Jak sędzia nie widział faulu na czerwień - tego nie wiem. Mam nadzieję, że Komisja Ligi dowali mu pauzowanie do końca roku.

Xxx - 19 sierpnia 2017, 21:50:46 - apn-77-112-13-248.dynamic.gprs.plus.pl
KALLASTE za to co zrobil powinien byc za jaja powieszony

sopel - 19 sierpnia 2017, 21:52:00 - 89-68-182-129.dynamic.chello.pl
Żabole już nie pamiętają, jak klub dawał im krupnioka za darmo do biletu, żeby łaskawie przyszli na mecz! A jak się to skończyło to zaatakowali stoisko z wursztem z mieczami samurajskimi i je okradli!

@sopel - 19 sierpnia 2017, 22:00:42 - 87-206-33-81.dynamic.chello.pl
Widzisz i to się nazywa marketing!!!! Teraz nie ma krupnioka bilety po 30 zeta i ponad 22 000 na szpilu. Tylko żeby pomysł wypalił trzeba jednak mieć tych kibiców...

scyzor - 19 sierpnia 2017, 22:10:45 - 87-205-149-45.adsl.inetia.pl
@wrc - zmień płytę i wymyśl coś oryginalnego, niestety lepsza Korona przegrała dzisiaj z piastowymi ogórkami. Na Śląsku są kluby z tradycjami i kibicami jak Górnik, Ruch, GKS czy Polonia - wy się jednak do nich nie zaliczacie.

PIAST - 19 sierpnia 2017, 22:13:02 - a02-07-06.opera-mini.net (91.193.208.120)
skoro wszyscy żabole piszecie ze połowa Gliwic kibicuje Górnikowi to z 90 000 mieszkanców przyszło na mecz 4 800 czyli 5,4 % mieszkańców . Jakie inne miasto ekstraklasy ma podobne % zainteresowania swoim klubem ?

PIAST - 19 sierpnia 2017, 22:17:46 - a02-07-06.opera-mini.net (91.193.208.120)
Wczoraj Lechia... 2,4 % mieszkańców Gdańska wybrało sie na mecz Lechii.... zobaczymy jak jutro bedzie wygladała frekwencja na stadionach i procentowe wypełnienie stadionu

MichałKSG - 19 sierpnia 2017, 22:21:21 - 77-253-38-85.adsl.inetia.pl
sopel - koniecznie musisz napisać co bierzesz

CK 100% - 19 sierpnia 2017, 22:23:06 - user-94-254-143-91.play-internet.pl
90 min to komunistyczna strona hwwd pały

VIP - 19 sierpnia 2017, 22:47:13 - nat-ip-109-196-48-54.syrion.pl
Scyzor a wy z czym do ludu? Piast wicemistrzostwo i dwa finały PP a frekwencja podobna do waszej wiec o co kaman?

Stevek - 19 sierpnia 2017, 22:55:37 - aefa134.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ważne kto grał ale kto więcej strzelił a gole wpadały do bramki Kielc więc Piast 2 i 3pkt.
Jak zwykle widzę dzieci z wiejskiego klubu zabrzańskiego którzy mają kompleksy wynikające z zazdrości o PIASTA GLIWICE.
Piszą bzdury bo prawda jest taka że jest ich garstka.Może 30 góra 45 w Gliwicach.Resztę bzdur wypisują dzieci z zabrza.Siedzą i klepią i kłamstwa rozprowadzają na całą Polskę.

giaur - 19 sierpnia 2017, 23:39:12 - 89-74-192-115.dynamic.chello.pl
kasa na czwartą trybunę poszła na darmowe krupnioki?

@Stevek - 19 sierpnia 2017, 23:43:03 - 87-206-33-81.dynamic.chello.pl
Hahahahahaha. Nieźle się ubawiłem. Ciekawe czego kibice (pierwsze słyszę aby Zabrze było wsią, od kiedy?) mogą zazdrościć kibicom Piasta. Gdybym był złośliwy to powiedziałbym że frekwencji?

obiektywny - 19 sierpnia 2017, 23:44:25 - pc160-43.oldnet.pl
Tego bandyte z Korony pwoinni dozywotnio zdyskwalifikowac.Bylem pilkarzem i trener tez mowil nam ze tak trżeba eliminowac zawodnikow druzyny przeciwnej. To nieoficjalnie bylo mowione. Tak bylo tym razem?.Ocencie sami

adam - 20 sierpnia 2017, 2:17:41 - auto.89-22-37-204.matrix-net.pl
Nie wiem co wam przeszkadza zapełniony w połowie stadion Piasta? Wczoraj Lechia grała na stadionie tak pustym, że można by pomyśleć, że jakiś zakaz stadionowy mają. A miasto znacznie większe i żadnego porządnego klubu w pobliżu też nie ma, więc wybór tylko jeden.

chodz - 20 sierpnia 2017, 7:29:56 - a19-07-08.opera-mini.net (185.13.106.202)
W miescie z jednym peronem maja straszne kompleksy Gliwic a Slazakow mieszkajacymi w Zabrzu jest tak malo jak w Tychach.

sopel - 20 sierpnia 2017, 7:47:35 - net-93-159-156-90.connected.pl
Jeśli coś nie ma rynku i ma jeden peron, to tak, myślę że można takie coś nazwać wsią

Tomi - 20 sierpnia 2017, 10:31:05 - host-85.14.112.198.static.3s.pl
Bez rynku, 1 peron, prawa miejskie od.... 1921 - to Zabrze. Do dziś układ urbanistyczny jest wiejski, oparty nie o centrum a o dwie krzyżujące się drogi.

gliwicezks - 20 sierpnia 2017, 10:40:28 - 031011131252.dynamic-zab-06.vectranet.pl
do PIAST i CK z SG co wy za bzdury piszecie? miasto gliwice ma 170 tyś mieszkańców a nie 90 tyś więc radziłbym się zaopatrzyć pierw w wiedze z liczby mieszkancow swojego miasta a nie sie osmieszac a co do ck to w sumie wisi nam twoje zdanie, poniewaz te piastunki pokazuja swoje kompleksy bluzgajac na nas NA KAZDYM MECZU to pokazuje bardzo jak ich to boli ze GLIWICE miasto zaboli

normalny - 20 sierpnia 2017, 11:11:48 - 031011128160.dynamic-zab-03.vectranet.pl
do tom ciesz się ze macie trzy perony rynek i co więcej macie ?nic pięknego w Gliwicach nie ma gdzie wam do takich miast jak Kraków Gdansk ,Wrocław nawet i Opole jest ładniejsze więc trochę pokory a po drugie mówimy o piłce o kibicach o dopingu o ekipach wyjazdowych (średnio 20 ośób kibiców piasta na wyjazadach powyżej 200km)u siebie marnota kiełbaski darmowe bilety darmowe rozdawane po zakładach i kibiców garstka CZY Z WAMI JAKAŚ EKIPA W EKSTRAKLASIE SIĘ LICZY ?? czy jest westchnienie kibiców oj przyjezdza piast jest co najwyzej piastunki przyjezdzaja i takimi piastunkami jeśtescie !!!!!!!

Patriotyzm - 20 sierpnia 2017, 11:41:04 - apn-5-60-91-25.dynamic.gprs.plus.pl
Górnik ma kibiców z miast i miasteczek gdzie kibicowanie swojemu lokalnemu klubowi jest wstydem i obciachem.To typowi przedstawiciele zdrady .Obawiam się , źe jak by mogli to flagę biało czerwoną zamieniliby na barwy niemieckie, ale moda na Polskość ich powstrzymuje jeszcze nie dawno w młynie górnika była godka po niemiecku.
Gliwice,
Rybnik, Knùrów, Rydùłtowy, Orzesze, Lubomia kaźde to miasto i wieś ma swój klub ale oni zdradzili swoje lokalne korzenie i są sympatykami Górnika Zabrze.

normalny - 20 sierpnia 2017, 12:05:24 - 031011128160.dynamic-zab-03.vectranet.pl
do Lokalny Patriotyzm
Człowieku o jakiej ty zdradzie mówisz ??? są kibice w Polsce co kibicują Realowi Borusii Dortmund ,Barcelonie ,Juventus Turyn itp ,czy to nie są Polacy? opamiętaj się już nie macie argumentów szukacie już nie wiem czego w tym pieście ,poprostu jeśteście słaba ekipą kibicowsko i sportowo i taki klub jak wy w ekstraklasie trochę pogra a potem będzie 2liga a Gliwice będa mieli siatkówkę piłkę ręczna koszykówke piłke zostawcie takim klubom jak Zabrze, Chorzów, katowice

mmmmmm - 20 sierpnia 2017, 12:10:42 - 031011128160.dynamic-zab-03.vectranet.pl