[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


19 sierpnia 2017, 20:50:45 - bartekwr9
II liga: ROW 1964 4-2 Wisła Puławy

19 sierpnia 2017, 19:00 - Rybnik (stadion MOSiR)
ROW 1964 Rybnik 4-2 Wisła Puławy
Szymon Jary 14, Sebastian Siwek 16, 82, Kamil Spratek 68 - Jakub Smektała 70, Jakub Poznański 72

ROW 1964: 1. Kacper Rosa - 7. Marek Krotofil, 15. Szymon Jary, 5. Dawid Bober, 11. Dawid Gojny - 16. Damian Koleczko (90, 24. Dawid Kalisz), 13. Kamil Spratek, 9. Mariusz Muszalik, 10. Sebastian Siwek (88, 8. Mariusz Zganiacz), 4. Paweł Jaroszewski (82, 23. Robert Tkocz) - 89. Przemysław Brychlik (66, 86. Sebastian Musiolik).

Wisła: Sebastian Madejski - Tomasz Sedlewski (88 Konrad Szczotka), Jakub Poznański, Sebastian Murawski, Bartosz Sulkowski - Jakub Smektała, Sebastian Głaz, Arkadiusz Maksymiuk (70 Irakli Meschia), Kacper Szymankiewicz, Dawid Pożak - Alen Ploj (74 Piotr Darmochwał).

żółte kartki: Krotofil, Spratek, Musiolik - Sedlewski, Maksymiuk, Głaz.
czerwona kartka: Kamil Spratek (86. minuta, ROW 1964, za drugą żółtą).

sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).
widzów: 250.


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

gieksiorz - 19 sierpnia 2017, 20:53:37 - ip-193-239-145-117.multi-telekom.pl
Brawo ROW, brawo Piekarczyk !!!

Janusz - 19 sierpnia 2017, 20:55:05 - user-94-254-163-199.play-internet.pl
W środę kolejna porażka a podobno miał być awans.
Jak w końcu tego całego "sztabu trenerskiego" nie zmienią to 3 liga wita. Może o to właśnie w tym wszystkim chodzi?

puławiak - 19 sierpnia 2017, 20:55:50 - acms247.neoplus.adsl.tpnet.pl
ktoś ostatnio pisał że tesknie za rozumem.tak !!!
tasknie za rozumem ludzi którym leży na sercu dobro Wisły.pozdro dla kumatych

Górnik Zab - 19 sierpnia 2017, 20:56:18 - 89-71-99-208.dynamic.chello.pl
Ilu kibiców rowiku hahaha? 20? hahaha TYLKO GÓRNIK!

REKLAMA

raf - 19 sierpnia 2017, 20:58:07 - d82-182.icpnet.pl
Panie prezesie Wisły Puławy czy ma pan oczy dołowanie Wisły śmierdzi sabotażem Buczka nieudacznika .Kibice Wisły pod stadion białę chusteczki za wielki talent trenera ,spadek z 1 ligi nagrodą dla Buczka do prowadzenia 2 ligi .Buczek brak Ci HONORY abyś zrozumiał że za wysokie progi dla pana Buczka .

Pedros - 19 sierpnia 2017, 21:02:34 - 185-157-167-13.tsm.tarnobrzeg.pl
Gratulacje dla ROW za kolejne zwycięstwo Pozdrowienia z TBga ROW&Wisłoka&GórnikZ

raf - 19 sierpnia 2017, 21:11:01 - d82-182.icpnet.pl
Widzę że Buczek otrzymuje nagrode ????za ogrywanie bramkarza Bielska Białej czy naprawdę Ukrainiec o b.dobrych warunkach jest gorszy ??.Panie Piotrek internauto czy decyzje ustawienia są trafne prawie trenera????czy ten trener ma pecha do sześcianu w prowadzenie Wisły

GKS - 19 sierpnia 2017, 21:25:34 - apn-37-7-197-249.dynamic.gprs.plus.pl
Wyszła prawda o tym trenerku co rok temu spuścił Bełchatów w tym Puławy razy dwa jak się nie zobaczycie w końcu na oczy układy układziki

isuzu - 19 sierpnia 2017, 21:35:30 - apn-31-1-40-65.dynamic.gprs.plus.pl
Puławy strasznie cienkie na początku sezonu.

raf - 19 sierpnia 2017, 21:35:39 - d82-182.icpnet.pl
Panie prezesie Nowosadzki ,jest pan inteligentny i mądry człowiek i zrób pan bilans tego trenera spokojnie zyski i straty ,czy światełko czerwone się nie pali ,czy zawodnicy akceptują trenera ,co miesza w składzie co chwile,rozumie brak Patejuka ale ten snajper dobry ale ma swoje lata i zdrówka coraz mniej ,rozumie że brak Żemły i Piecha ,ale trener miesza miesza miesza i wychodzi jeszcze gorzej

Kibol - 19 sierpnia 2017, 21:46:04 - 093105223169.rybnik.vectranet.pl
Jak słyszę hasło :"ROW to tylko piłka" to zaczyna mnie czyścić !
W kotle i na trybunach garstka ludzi. Najpierw kłótnia o terminy meczy - kibice chcą sobotę, zarząd piątek. Jak spełnia się marzenie kibiców i mecz w sobotę to trubuny świecą pustkami. Wstyd.Kibicu piłkarski ucz się oddania drużynie od kibica żużla!

sopel - 19 sierpnia 2017, 21:56:26 - 89-68-182-129.dynamic.chello.pl
Na trybunach garstka ludzi bo pożal się boże lokalni patrioci zamiast na swój klub wolą jeździć do Zabrza

raf - 19 sierpnia 2017, 21:56:33 - d82-182.icpnet.pl
Panie prezesie Nowosadzki ,jest pan inteligentny i mądry człowiek i zrób pan bilans tego trenera spokojnie zyski i straty ,czy światełko czerwone się nie pali ,czy zawodnicy akceptują trenera ,co miesza w składzie co chwile,rozumie brak Patejuka ale ten snajper dobry ale ma swoje lata i zdrówka coraz mniej ,rozumie że brak Żemły i Piecha ,ale trener miesza miesza miesza i wychodzi jeszcze gorzej

tomi - 19 sierpnia 2017, 22:04:18 - host-89-229-128-248.dynamic.mm.pl
Jaki piękny wieczór wioska z pod RADOMIA znowu w plecy..jak fajnie smakuje browar za zdrowie RYBNIKA

REKLAMA

@tomi - 19 sierpnia 2017, 22:07:43 - cke125.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie "z pod" tylko "spod". Języka polskiego się naucz, nieuku.

tomi - 19 sierpnia 2017, 22:18:29 - host-89-229-128-248.dynamic.mm.pl
No i git masz rację geniuszu dzięki za wskazówki Twoje zdrówko ..zapraszamy na jutro na wyjazd do Szczebrzeszyna..

Mach - 19 sierpnia 2017, 22:45:31 - xdsl-195-238-168-70.wist.com.pl
Magnolia wolny brać ,bo będzie za późno ,ba Złotnuk dal by radę

RKS - 19 sierpnia 2017, 23:06:23 - a12-01-05.opera-mini.net (192.38.128.120)
Sulkowski miszcz Polski ! Hahaha ! miszcz przez duze Cz!!! nieudaczniku,zwykly wkladzie do koszulki spojrz jak graja bez ciebie prawdziwi mistrzowie !

wigor - 19 sierpnia 2017, 23:07:46 - public-gprs191801.centertel.pl
ROW ZABRZE - WISŁA PUŁAWY
Żal mi tych lizdupów z Rybnika...

mich - 20 sierpnia 2017, 1:38:18 - 23-127-196-38.lightspeed.stlsmo.sbcglobal.net
Magnuszewskiego spowrotem! I to szybko, zanim gdzie pójdzie daleko

kibic 46 - 20 sierpnia 2017, 2:02:49 - host-176-221-122-221.dynamic.mm.pl
Zmieńcie tego Buczka. W 19 meczach ligowych wygrał 4 z tego tylko 1 u siebie (u siebie tylko 3 strzelone bramki). Przyspawany do stołka czy co????

Luki - 20 sierpnia 2017, 7:12:54 - public-gprs389341.centertel.pl
Pilkarzyki sabotaż wam w tych pulawach trzaskają aż miło. W normalnym klubie juz by im kibice wytlumaczyli ze gra sie dla swojej druzyny a nie na szkode

Cypher - 20 sierpnia 2017, 9:10:10 - top.net.pl
I co Panowie prezesi. Trzymacie Buczka który spuścił klub do drugiej ligi a teraz biaduje tak że szkoda gadać. W klubie w dalszym ciągu siedzi Złotnik który pod każdym trenerem kopię dołki i wraz ze swoim pseudo dyrektorem sportowym Dylda stworzyli sobie krainę ciepłych posadek. Dyrekto który nie sprowadzi żadnego wartościowego zawodnika sam tylko wiecznie dzwoni do etatowego menagera Mirońskiego i razem kręcą lody za kasę Azotów. Notoryczny hazardzista i alkoholik dokłada Piekutowski dokłada swoje do tego burdel. Prezesie podziękuj tej całej ekipie i zrób porządek bo w szatni która w Puławach zawsze była skonsolidowana też się robi syf i robią się grupki. Prezesie Czas przejrzeć na oczy bo zaufales ludziom którzy Cię kręcą. My jako kibice klubu i świadomi tego co się dzieje w klubie domagamy się zwolnienia w/w osób. Tylko wtedy będzie można pozytywnie myśleć o przyszłości.

endriu - 20 sierpnia 2017, 9:21:33 - ip-37-248-158-17.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zapraszamy na mecz do Radomia w środę. Mimo że środek tygodnia mam nadzieję że jak zwykle będziecie .Pozdrowienia.

Endriu - 20 sierpnia 2017, 9:27:36 - ip-37-248-158-17.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tomi - nie rób obciachu. Wioska ti jesteś ty. Tylko Radomiak. Pozdro dla Puław skąd Radomiak miał zawsze dobrych zawodników , przypominam: Wojdaszka Banaszek Rybak Łopata i inni. Ale historia dla glutów chyba się nie liczy.

Zabrski Ro - 20 sierpnia 2017, 9:51:47 - apn-77-114-54-105.dynamic.gprs.plus.pl
A my swoje Row Rybnik nie istnieje w Rybniku.
Tylko Górniczek w sercu mym.

Olek RKS R - 20 sierpnia 2017, 11:20:52 - 77-253-168-170.adsl.inetia.pl
Ten kto mówi ze.. zuzel we wszechswiecie i okolicach powinien byc obecny, to ja wam mowie "kibice sukcesu" tejze dyscypliny sportu, zobaczcie na te " wspaniale " trybuny po szwecjach, angliach gdzie chodzi po 200,300 osob, wiecie jaka jest dyscyplina w POLSCE NAJPOPULARNIEJSZA , nie zuzel, ktory jest wioskowy, ale PIłka NOżna, i tak frekkwencja na noznej gdzie meczów jest 2 razy wiecej albo i wiecej w sezonie przebija tą z zuzla frewkencją, juz nie mowie ze jak by u nas bylo 8-10 druzyn w noznej to frekwencja skoczyla by jeszcze wiecej, ale okej macie prawa do tego

Olek RKS R - 20 sierpnia 2017, 11:23:17 - 77-253-168-170.adsl.inetia.pl
Ten kto mówi ze.. zuzel we wszechswiecie i okolicach powinien byc obecny, to ja wam mowie "kibice sukcesu" tejze dyscypliny sportu, zobaczcie na te " wspaniale " trybuny po szwecjach, angliach gdzie chodzi po 200,300 osob, wiecie jaka jest dyscyplina w POLSCE NAJPOPULARNIEJSZA , nie zuzel, ktory jest wioskowy, ale PIłka NOżna, i tak frekkwencja na noznej gdzie meczów jest 2 razy wiecej albo i wiecej w sezonie przebija tą z zuzla frewkencją, juz nie mowie ze jak by u nas bylo 8-10 druzyn w noznej to frekwencja skoczyla by jeszcze wiecej, ale okej macie prawa do tego

kol - 20 sierpnia 2017, 20:43:37 - h170113.net.pulawy.pl
Niezgoda strzelił dla Legii, Mateusz Olszak dla Avii Świdnik, Karol Kalita dla Orląt Radzyń Podl. Konrad Nowak dla Motoru.
Kto ma strzelać dla Wisły z 4 bramek w sezonie - 1 strzelił napastnik.