20 sierpnia 2017, 16:23:44 - bartekwr9
Gol Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił bramkę dla RSC Anderlecht w przegranym 2-3 (1-1) meczu 4. kolejki belgijskiej ekstraklasy z Koninklijke Sint-Truidense VV. Polski napastnik wszedł na boisko w 62. minucie za Isaaca Thelina. Była to jego pierwsza bramka w tym sezonie.

20 sierpnia 2017, 14:30 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 2-3 Koninklijke Sint-Truidense VV
Massimo Bruno 18, Łukasz Teodorczyk 87 - Yohan Boli 21, 66, Jonathan Legear 53

żółte kartki: Lucas Pirard, Sascha Kotysch (Sint-Truiden).

sędziował: Wim Smet.

W 30. minucie Sofiane Hanni (Anderlecht) nie wykorzystał rzutu karnego (Lucas Pirard obronił).

Anderlecht ma na koncie cztery punkty i zajmuje dziesiąte miejsce w lidze.

Mądry - 20 sierpnia 2017, 16:27:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl