20 sierpnia 2017, 20:45:22 - euzi
Sheriff wygrał w lidze

Sheriff Tiraspol wygrał u siebie 5-0 (2-0) w meczu 7. kolejki mołdawskiej ekstraklasy ze Spiculem Chișcăreni. W czwartek gospodarze zmierzą się z Legią Warszawa w rewanżowym meczu IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Początek spotkania zaplanowano na godz. 19:00. W pierwszym spotkaniu padł remis 1-1.

20 sierpnia 2017, 19:00 - Tyraspol (Arena Mică)
Sheriff Tiraspol 5-0 Spicul Chișcăreni
Stefan Mugoša 35, 41, 64, Vitalie Damașcan 53, 56

Sheriff: 25. Serghei Juric - 37. Vitalie Bordian, 90. Veaceslav Posmac (46, 11. Zlatko Tripić), 6. Victor Oliveira, 3. Ion Jardan - 14. Wilfried Balima, 10. Jairo, 8. Jeremy de Nooijer (68, 55. Mateo Sušić), 99. Vitalie Damașcan (59, 33. Mihail Caimacov), 32. Evgheni Oancea - 9. Stefan Mugoša.

żółte kartki: Veaceslav Posmac, Victor Oliveira, Stefan Mugoša - Ion Sandu, Petru Ojog.

sędziował: Dumitru Muntean (Bendery).
widzów: 700.

Sheriff zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając 14 punktów po sześciu meczach.

vxdf - 20 sierpnia 2017, 20:47:16 - *.static.ip.netia.com.pl
Znalazl ktos stream do kanalu TCB, ktory jako jedyny pokaze czwartkowy rewanz z Legia?

paw - 20 sierpnia 2017, 20:48:45 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
5-0 to można nazwać spokojną wygraną

Luk - 20 sierpnia 2017, 20:57:04 - *.play-internet.pl
Co za frekwencja! Robi wrażenie! A u nas narzekanie heh

expert - 20 sierpnia 2017, 20:58:57 - *.253.130.37
Sheriff w formie i na luzie zleje Legię!

obiektywny - 20 sierpnia 2017, 21:00:11 - *.dynamic.chello.pl
frekwencja nie rzuca na kolana za to rzuci na kolana to ze mistrz Polski dostanie daty od mołdawskich kopaczy...

Edi - 20 sierpnia 2017, 21:03:13 - *.play-internet.pl
Jaki moldawski kanał pokaże czwartkowy mecz?? Skąd masz info o Tcb?

rafaelGKS - 20 sierpnia 2017, 21:03:43 - *.dynamic.chello.pl
Zajmuje 2 miejsce, ma 17 pkt po 7 kolejkach. Cos wam się pomieszało.

demonsco - 20 sierpnia 2017, 21:06:24 - *.range31-53.btcentralplus.com
ta wiadomosc to taki artykul sponsorowany, zeby postraszyc tych z Wawy :P

Babibanga - 20 sierpnia 2017, 21:12:34 - *.free.aero2.net.pl
Czekam na Ciebie Legiunio! :D

lacoste - 20 sierpnia 2017, 21:49:39 - *.dolsat.pl
Nawet Ten portal oszukuje pod Legie Oto dowod ...
tionala/2017/

Kibic - 20 sierpnia 2017, 21:59:59 - *.as13285.net
Zagrali rezerwami... i 5:0

żorż - 20 sierpnia 2017, 22:26:47 - *.dynamic.chello.pl
Widzów 700 ! Szacun

hotnews - 20 sierpnia 2017, 22:32:03 - *.184.255.150.ipv4.supernova.orange.pl
Chiscareni jest 6 razy większe od Niecieczy.

pifpaf - 20 sierpnia 2017, 22:34:20 - *.dynamic.mm.pl
no to w czwartek legia w cymbał dostanie i do domciu i po pucharach

Max - 20 sierpnia 2017, 22:47:59 - *.dynamic.telkab.pl.pl
Ten cały spiculek według transfermarkt warty 1,18 mln euro.
Czyli mniej niż najsłabszy zespół Nice I Ligi, ba nawet mniej od drugoligowców z Puław czy Pruszkowa
Wiadome, że pieniądze nie grają, forma Legii słaba- niemniej wygrana (L) choćby 2-1 powinna być na luzie.

jedrzej201 - 20 sierpnia 2017, 22:50:24 - *.adsl.inetia.pl
Legia wygra bez trudu na wyjeździe i ma pewną fazę grupową.

nico - 21 sierpnia 2017, 0:12:18 - *.icpnet.pl
Spokojna wygrana tak w połowie drugim składem!
A to dopiero 3 zespół mołdawskiej exstra ligi ! Ale ta nasza Legia z potęgą się mierzy !

Wit - 21 sierpnia 2017, 8:18:12 - *.static.chello.pl
Na ligę mołdawską prawie nikt tam nie chodzi. Dużo kibiców, to jest tylko na europejskich pucharach, czy na reprezentacji. Chyba że Sheriff gra z kimś z Kiszyniowa, to wtedy może z 2k przyjdzie

Robi - 21 sierpnia 2017, 9:24:50 - *.dynamic.chello.pl
Przykro mi to stwierdzić ale Legia bez szans, baty w Mołdawii.

Robi - 21 sierpnia 2017, 9:26:53 - *.dynamic.chello.pl
Pytanie czy Jacek Magiera poda sie do dymisji po przegranej w Mołdawii?

romek - 21 sierpnia 2017, 10:33:45 - *.coig.pl
W Zagłębiu S. jest wolne miejsce !!!

ZS 1906 - 21 sierpnia 2017, 10:58:39 - *.122.62.0
@romek w Zagłębiu już nie ma miejsca. Dariusz Dudek został dziś trenerem.

kibol - 21 sierpnia 2017, 12:23:06 - *.bydgoszcz.sprint.pl
700 ludzi heh? To na Zawiszę Bydgoszcz, który gra w A-klasie chodzi ponad 1000.

bart - 21 sierpnia 2017, 12:53:36 - *.sileman.net.pl
To powinno być na niebiesko

mks - 21 sierpnia 2017, 18:58:30 - *.dynamic.mm.pl
Na ostatnim meczu Puszczy Niepołomice było więcej kibiców i z takim klubikiem Legia przegrywa.

LEON - 21 sierpnia 2017, 21:27:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl