22 sierpnia 2017, 22:35:54 - maciejko
LM: Drużyna Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego w fazie grupowej

Napoli, w którym występują Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, wygrało 2-0 (0-0) z Nice w rewanżowym meczu IV rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów i awansowało do fazy grupowej. W pierwszym meczu drużyna z Włoch wygrała 2-0.

22 sierpnia 2017, 20:45 - Nicea (Allianz Riviera)
OGC Nice-Côte d'Azur 0-2 SSC Napoli
José Callejón 48, Lorenzo Insigne 89

żółte kartki: Jean Michaël Seri, Pierre Lees-Melou - Kalidou Koulibaly.

sędziował: Damir Skomina (Słowenia).
widzów: 32 103.

Zieliński wszedł na boisko w 63. minucie w miejsce Marka Hamšíka, a Milik spędził mecz na ławce rezerwowych gości.

Liga Mistrzów 2017/2018

vxdf - 22 sierpnia 2017, 22:37:21 - *.static.ip.netia.com.pl
Szkoda tylko ze jedynym meczem LM jaki zobaczymy w darmowej telewizji bedzie final. Dobrze ze ostatni sezon LM ma niemiecki ZDF.

Kibic - 22 sierpnia 2017, 22:43:04 - *.dynamic.chello.pl
Za darmo umarło.

Conquistad - 22 sierpnia 2017, 22:44:33 - *.243.166.138
to całkiem odwrotnie niż Legia

Franek - 22 sierpnia 2017, 22:47:50 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Astana ograła u siebie Celtic, pewnie w grupie LE nie jeden straci z nimi punkty. Oby tylko Lech, Jaga i Arka nie trafili na nich w losowaniu grup LE ;-)

do Franek - 22 sierpnia 2017, 23:01:09 - *.173.5.91.tesatnet.pl
Fakt do Kazachstanu mało komu będzie się chciało lecieć ale do Warszawy po łatwe trzy punkty i jakieś 4-0 to chętnych nie będzie brakować.

gg - 22 sierpnia 2017, 23:10:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bogaty ten Arek i Piotrek skoro wykupili całe Napoli, to ich drużyna.

Do do Fran - 23 sierpnia 2017, 8:19:17 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
@do Franek. To popłynąłeś, w tym sezonie na Łazienkowskiej jeszcze nikt z Legią nie wygrał, więc łatwe 3 punkty w Warszawie to na razie marzenia przyjezdnych ;-)

Do conqist - 23 sierpnia 2017, 8:38:00 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Legia gra jeszcze w europejskich pucharach. Całkiem odwrotnie niż twój klubik i pozostałe Polskie klubiki. Jeśli niektórzy uważają, że Legia to dno, to ich kluby są głęboko pod dnem ;-)

irek - 23 sierpnia 2017, 9:19:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
ojej a niektórzy znawcy prorokowali że wart 20 mln euro pomocnik , będzie biegał całe 90 minut , ojej jaka szkoda , a jakie on ma liczby w tym sezonie ??? polaccchino jak mówi Mati B a ja prorokuje ławkę i ogony w tym sezonie ...

darek - 23 sierpnia 2017, 10:13:10 - *.static.gprs.plus.pl
irek oglądałęś te 30 minut w jego wykonaniu?

Golbi - 23 sierpnia 2017, 13:32:11 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
A o mającym Polskie obywatelstwo Meliksonie nic.

Do do Fran - 23 sierpnia 2017, 14:13:21 - *.dynamic.chello.pl
w niedziele dostaniecie szkole zycia od Zaglebia. Pamietaj moje slowa

F@n - 23 sierpnia 2017, 14:22:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@23 sierpnia 2017, 8:38:00 - 178235043191.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Legia przegrała swój dwumecz tak jak "te inne klubiki pod dnem". Ma to szczęście, że ma drugą szansę i zaraz się okaże, że odpadnie po raz drugi...

LEON - 23 sierpnia 2017, 23:47:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl