22 sierpnia 2017, 22:37:49 - euzi
Bramka samobójcza Ariela Borysiuka w Pucharze Ligi

Pomocnik Queens Park Rangers Ariel Borysiuk strzelił gola samobójczego w meczu II rundy angielskiego Pucharu Ligi przeciwko Brentford. Jego drużyna przegrała u siebie 1-4 (1-3), a polski pomocnik skierował piłkę do siatki po zagraniu Floriana Jozefzoona.

22 sierpnia 2017, 20:45 - Londyn (Loftus Road)
Queens Park Rangers FC 1-4 Brentford FC
Darnell Furlong 43 - Ariel Borysiuk 10 (s), John Egan 19, Neal Maupay 32, Josh Clarke 83

żółte kartki: Alex Baptiste, Jack Robinson (QPR).

sędziował: Chris Sarginson (Staffordshire).
widzów: 9719.

Borysiuk rozegrał całe spotkanie, a Pawła Wszołka w 69. minucie zmienił Jamie Mackie.

vxdf - 22 sierpnia 2017, 22:38:53 - *.static.ip.netia.com.pl
Fajnie ze te rozgrywki mozna ogladac w polskiej tv

Franek - 22 sierpnia 2017, 22:45:07 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Brawo Borysiuk, otworzyłeś wynik spotkania, później już poszło z górki.

Ff - 22 sierpnia 2017, 22:54:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
Buahaha

chorzowian - 22 sierpnia 2017, 23:24:10 - *.dynamic.chello.pl
Całe życie czekałem na take info !

ZeteL - 23 sierpnia 2017, 4:36:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wiedziałem, że Ariel się przełamie i w końcu zacznie strzelać.

qwertyu - 23 sierpnia 2017, 11:05:21 - *.rev.kpsi.pl
ale strzelił? strzelił

ali - 23 sierpnia 2017, 11:29:44 - *.play-internet.pl
Tam gadanie, samobójczy, zawsze coś! Gol to gol

ZIENIU - 23 sierpnia 2017, 11:40:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Na co to komu puchar ligi? Nie dość że napięty do maxa terminarz w ang lidze to jeszcze rozgrywki 3 kategorii organizują. Liga i puchar Anglii w zupełności wystarcza.

Max - 23 sierpnia 2017, 13:16:22 - *.play-internet.pl